Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Brembo Life Jacket

Specjaliści od świetnych hamulców na poważnie przejmują się sprawami bezpieczeństwa. Na tyle poważnie, że właśnie stworzyli Brembo Life Jacket, czyli kurtkę z poduszkami powietrznymi.

Kurtka w sam raz nadaje się na skutery. Wygląda jak zwyczajna jesienna lub zimowa kurtka. Podczas jazdy podłącza się ją do motocykla specjalną linką służącą jako zawór, czy też detonator. Podczas upadku zrywka odpala poduszkę powietrzną na całej powierzchni pleców i klatki piersiowej, a także w okolicach karku. Po 60 sekundach zbiornik powietrza zostaje opróżniony i kurtka wraca do pierwotnego wyglądu. Brembo Life Jacket jest wykonana z nylonu Oxford i Teflonu, będzie dostępna w 3 wersjach (2 damskie i 1 męska) i 6 kolorach (biała, czarna, szara, czerwona, niebieska i piaskowa).

Na rynku pojawia się coraz więcej takich kurtek jednak większość z nich nadaje się przede wszystkim na tor wyścigowy, jak np Dainese Air, Alpinestars Tech Air Race, czy nawet prezentowana u nas ostatnio Spidi DPS Neck Airbag. Brembo Life Jacket świetnie nadaje się do codziennego użytkowania podczas dojazdów do pracy, szkoły i zwykłych weekendowych przejażdżek.


Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij