[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Brembo Life Jacket

Specjaliści od świetnych hamulców na poważnie przejmują się sprawami bezpieczeństwa. Na tyle poważnie, że właśnie stworzyli Brembo Life Jacket, czyli kurtkę z poduszkami powietrznymi.

Kurtka w sam raz nadaje się na skutery. Wygląda jak zwyczajna jesienna lub zimowa kurtka. Podczas jazdy podłącza się ją do motocykla specjalną linką służącą jako zawór, czy też detonator. Podczas upadku zrywka odpala poduszkę powietrzną na całej powierzchni pleców i klatki piersiowej, a także w okolicach karku. Po 60 sekundach zbiornik powietrza zostaje opróżniony i kurtka wraca do pierwotnego wyglądu. Brembo Life Jacket jest wykonana z nylonu Oxford i Teflonu, będzie dostępna w 3 wersjach (2 damskie i 1 męska) i 6 kolorach (biała, czarna, szara, czerwona, niebieska i piaskowa).

Na rynku pojawia się coraz więcej takich kurtek jednak większość z nich nadaje się przede wszystkim na tor wyścigowy, jak np Dainese Air, Alpinestars Tech Air Race, czy nawet prezentowana u nas ostatnio Spidi DPS Neck Airbag. Brembo Life Jacket świetnie nadaje się do codziennego użytkowania podczas dojazdów do pracy, szkoły i zwykłych weekendowych przejażdżek.

REKLAMA


Zobacz również:
Z jakiego miasta pochodzą te tablice rejestracyjne? Jeśli poprawnie odpowiesz na 10 pytań będziesz mistrzem. *Zbieżność numerów przypadkowa
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij