REKLAMA

Brimstone Quadracycle

Brimstone Cycles to firma zajmująca się budową bardzo wyjątkowych quadów. Znajdujacy się w Bowling Green, w stanie Ohio USA warsztat buduje prawdziwe dzieła sztuki.

Quadracycle to wyjątkowo wyrywny Hot-Rod. Przypomina quada ale jedyne co ma z nimi wspólnego to kierownica i sposób siedzenia (okrakiem). Na tym podobieństwa raczej się kończą. Szef firmy Joe Skonecki uważa, że silniki motocyklowe pasują do jego cacka i są OK, ale jeśli już się ma tak wyjątkowe 4 kółka to dlaczego nie pójść dalej. Firma oferuje więc silniki o pojemnościach do 7 litrów i mocy od 300 do 750 KM! Mogą być nawet napędzane propanem. Przeniesieniem napędu zajmuje się 4 biegowa skrzynia, a biegi są zmieniane łopatkami przy kierownicy. Karoseria to wybór między Kevlarem, carbonem i aluminium, ale tak naprawdę szef wyznaje zasadę "Klient nasz pan", więc jeśli masz jakieś specjalne życzenie co do tego potwora to chętnie je spełni. Cena jest jednak trudna do ustalenia, a dzieje się tak przez ogromną ilość dostępnych akcesoriów od systemu audio aż po hak do przyczepy:)źrodło: the Kneeslider

zobacz galerię

Zobacz również:
W marcu 2021 roku sprzedano 2223 nowych motocykli - to drugi najlepszy wynik w historii. Lepiej było tylko w marcu 2015 roku, kiedy nabywców znalazło 2628 maszyn.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA