[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Brimstone Quadracycle

Brimstone Cycles to firma zajmująca się budową bardzo wyjątkowych quadów. Znajdujacy się w Bowling Green, w stanie Ohio USA warsztat buduje prawdziwe dzieła sztuki.

Quadracycle to wyjątkowo wyrywny Hot-Rod. Przypomina quada ale jedyne co ma z nimi wspólnego to kierownica i sposób siedzenia (okrakiem). Na tym podobieństwa raczej się kończą. Szef firmy Joe Skonecki uważa, że silniki motocyklowe pasują do jego cacka i są OK, ale jeśli już się ma tak wyjątkowe 4 kółka to dlaczego nie pójść dalej. Firma oferuje więc silniki o pojemnościach do 7 litrów i mocy od 300 do 750 KM! Mogą być nawet napędzane propanem. Przeniesieniem napędu zajmuje się 4 biegowa skrzynia, a biegi są zmieniane łopatkami przy kierownicy. Karoseria to wybór między Kevlarem, carbonem i aluminium, ale tak naprawdę szef wyznaje zasadę "Klient nasz pan", więc jeśli masz jakieś specjalne życzenie co do tego potwora to chętnie je spełni. Cena jest jednak trudna do ustalenia, a dzieje się tak przez ogromną ilość dostępnych akcesoriów od systemu audio aż po hak do przyczepy:)źrodło: the Kneeslider

zobacz galerię

Zobacz również:
Kto nie idzie do przodu, ten się cofa – zakrzyknęli kolesie z Hondy i stworzyli nowe wcielenie modelu Africa Twin... No dobra, tak na prawdę do zmian zmusiła ich obowiązująca od przyszłego sezonu norma Euro 5. Na szczęście zmiany wyszły maszynie na dobre.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA