Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Brytyjska robota by Top Gear

Nowy reżyser megapopularnego brytyjskiego programu o samochodach Top Gear Phil Churchward postanowił złożyć hołd klasykowi kina akcji. Nakręcił brytyjską wesję The italian job z 1969, czyli... Brytyjska robotę.

W krótkim filmiku kręcony w stylu dobrze znanym z programu prowadzonego przez trzech wesołych kosmitów Jamesa Maya, Richarda Hammonda i Jeremy'ego Clarksona motocyklista ucieka ze skradzionymi złotymi medalami olimpijskimi, a premier Anglii wysyła specgrupę w Mini Cooperach S aby go schwytali. wiadomo, że crossówka nie dałaby żadnych szans samochodom w miejskim gąszczu i choć motocyklista, a jak się później okazuje motocyklistka zostaje schwytana trzeba pamiętać, że to brytyjski program samochodowy, a Mini Cooper (choć własność BMW) jest dumą i chlubą brytyjskiej motoryzacji. Mimo wszystko filmik jest świetnie zrealizowany. Miłego oglądania.

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij