Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

Brytyjskie VFR1200F do serwisu

392 brytyjskie Hondy VFR1200F prawdopodobnie powrócą na serwis z powodu domniemanej usterki, która może spowodować awarie silnika.
MVFR12010ARN.jpg

Oświadczenie przedstawicieli Hondy (w wolnym tłumaczeniu):

"Honda jest świadoma, że część właścicieli nowych VFR1200F doświadczyła nienaturalnych dzwięków wydobywających się z silnika ich motocykli.

Zostało to zbadane przez ekspertów i stwierdzono występowanie opiłek metalu w niektórych zbadanych egzemplarzach. Ten problem dotyczy prawdopodobnie 392 sztuk wyprodukowanych w określonym czasie.(...)Problem ten może spowodować awarię silnika i dlatego podjęliśmy starania aby skontaktować się ze wszystkimi właścicielami tych motocykli aby wyeliminować wady w serwisie."

Oczywiście Honda przeprasza za całą sytuację jednocześnie zapewniając o tym, że dołoży wszelkich starań aby klienci nie odczuli żadnego dyskomfortu z powodu tej całej wpadki. Nienajlepszy start nowego modelu, tym bardziej, że przecież Honda uznawana jest za jednego z liderów pod względem jakości motocykli.

źródło: MCN


Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij