[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Brytyjskie nowości Triumph-a

Podczas otwarcia Triumph Visitor Experience poznaliśmy dwa najświeższe modele Triumpha na 2018 rok. Nowy klasyczny cruiser i odświeżony Bobber. Brytyjczycy jak zwykle nas nie zawiedli.

Bobber Black

Znany nam już Bobber, doczekał się uszlachetnionej wersji Black. Unowocześniony model toczy się na 16 calowych, szprychowych kołach z balonowymi oponami. Otrzymał nowe przednie zawieszenie Showa o średnicy 47 mm. Oprócz standardów z poprzedniej wersji posiada tempomat, światła DRL i LED, dwie tarcze Brembo (310 mm), kontrolę trakcji. Nazwa modelu nawiazuje do zmienionej kolorystyki. Króluje czarny, który świetnie pasuje do tej wersji.

Boneville Speedmaster

Nowy model bazuje na Triumph-ie Bobber. Zalicza się do popularnej dzisiaj rodziny retro. Speedmaster to wciąż cruiser, jednak tym razem nawiązujący do amerykańców z dawnych lat. Swoją konstrukcją nie ma nic wspólnego z poprzednią wersją. Jego klasyczny design, aż cieszy oko.

Napędza go rzędowy twin 1200 cm3 (76 KM przy 6100 obr/min) ten sam co w Bobberze. Jeśli wierzyć producentowi Speedmaster pali 4,3 litra na 100 km. Nowy Triumph waży 245 kg. Oprócz ponad 130-stu dostępnych akcesoriów, stworzono dwie opcjonalne wersje – Highway i Maverick. Dodatkowo Bonneville ma przednią lampę LED, zmienne tryby jazdy (Road, Rain), powiększony do 12 litrów bak, kontrolę trakcji, regulowaną kanapę, hamulce Brembo i ABS.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.triumph-motorcycles.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Ducati zbudowało specjalną, ekskluzywną edycję Scramblera 1100 tylko dla członków legendarnego Scuderia Club Italia. 500 Euro z każdej sprzedanej sztuki zostanie przekazane na walkę z korona wirusem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA