Budowa toru w Krakowie - pomożecie?

Tor motocyklowy w Krakowie? Teraz jest na to realna szansa - głosujcie na projekt nr 25 w Budżecie Obywatelskim Miasta Krakowa 2015.

motoautostrada.pl
Tor motocyklowo-samochodowy w Krakowie – Projekt nr 25 w Budżecie Obywatelskim Miasta Krakowa 2015.

Głosowanie już trwa - mieszkańcy (niekoniecznie zameldowani) mogą oddać swój głos do niedzieli 28 czerwca. Nie czekajcie!

Fundacja MotoAustostrada w tym roku zgłosiła dwa projekty ogólno-miejskie:

1.  „Tor motocyklowo -samochodowy w Krakowie” – na liście nr 25 (3 PUNKTY), szczegóły w PDF - BO.OM.145/15 - Tor motocyklowo-samochodowy w Krakowie.

2.  "Kraków Przyjazny Motocyklistom - Bezpieczeństwo i Rywalizacja 2015" – na liście nr 99 (2 PUNKTY), szczegóły w PDF - BO.OM.143/15 - Kraków przyjazny motocyklistom - bezpieczeństwo i rywalizacja 2015.

Jak głosować? Można przez internet (http://budzet.dialoguj.pl) lub klasycznie przy urnie w formie papierowej. Oddać głos może każdy mieszkaniec (meldunek nie jest konieczny!), czyli również studenci i uczniowie, którzy w dniu głosowania mają ukończone 16 lat. Żeby głos był ważny, głosujący musi oddać głos na 6 różnych projektów zadań (w tym: 3 głosy na zadania o charakterze lokalnym w dzielnicy swojego zamieszkania i 3 głosy na zadania o charakterze ogólnomiejskim), przyznając najwyżej ocenionemu projektowi 3 punkty, a najniżej 1 punkt oraz wypełnić wszystkie rubryki na karcie do głosowania. A i ważne - piszcie wyraźnie! W przeciwnym razie głos będzie nieważny.

Więcej informacji: www.motoautostrada.pl 

Strona urzędu miasta: www.krakow.pl/budzet

Karta do głosowania: http://www.krakow.pl/zalacznik/238477 UWAGA! Nie zapomnij wpisać nr swojej dzielnicy!

Zobacz również:
REKLAMA