Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Bukowski w Alpe Adria

Po wycofaniu się z Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski z końcem 2012 roku zespół Suzuki GRANDys duo postanowił skoncentrować się na rozgrywkach międzynarodowych i w sezonie 2013 walczyć będzie w pełnym cyklu Alpe Adria. Seria składać będzie się z ośmiu wyścigowych weekendów na torach w Polsce, Słowacji, Czechach Węgrzech, Chorwacji i Włoszech.

Już trzeci sezon z rzędu barwy Suzuki GRANDys duo reprezentować będzie Daniel Bukowski- Mistrz Polski Supersport z roku 2011. Po pechowym sezonie 2012, gdy przeplatał kontuzje ze zwycięstwami (wygrał 4 z 5 wyścigów w których startował i zawsze stał na podium) w sezonie 2013 zespół na sukces w klasie Superstock 600. Celem dla Bukowskiego będzie powtórzenie sukcesu z sezonu 2009 gdy wygrał rozgrywki Alpe Adria w tej klasie i miejsce w pierwszej piątce mistrzostw Europy w Albacete. Daniel dosiadać będzie motocykla Suzuki GSX-R 600.
 
Pierwsza runda Alpe Adria odbędzie się 6-7 kwietnia na torze Slovakiaring, a poprzedzą ją treningi GRANDys duo Promotion (3-4 kwietnia), na które wjazd będą mieli nie tylko zawodnicy, ale i początkujący motocykliści, którzy chcą podnieść swoje umiejętności i sprawdzić się na torze. Więcej informacji na www.grandysduo.com .


zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij