BullBike

Pisaliśmy ostatnio o motocyklu w kształcie czarnego jaguara skonstruowanym przez Massow Concept Cycles. Chłopaki chyba cały czas mają coś nowego w głowie, a ich pomysły skłaniają się w stronę motocykli o wyglądzie poświęconym znanym symbolom np. samochodowym. Kolejnym zrealizowanym konceptem jest Bull Bike. motocykl do złudzenia przypominający wyglądem byka - symbol Red Bulla.

Jeszcze nie wiadomo czym napędzany jest BullBike jednak z wyglądu prezentuje się chyba nawet lepiej niż NightShadow. Massow Concept Cycles jednak nie próżnuje. Kiedy zainteresowani tymi konstrukcjami pogrzebaliśmy nieco głębiej w temacie zauważylismy że Massow Concept Cycles przygotowuje kolejne projekty. Poniżej dwa z nich: Ferrari Bike i Peugeot Bike. Póki co projekty wyglądają abstrakcyjnie, ale pierwsze wersje Bullbike'a i NightShadow'a także nie pozwalały przypuszczać, że zostaną skonstruowane. A jednak...

zobacz galerię

Zobacz również:
Znaki drogowe ustawiane są chaotycznie, niezgodnie z zasadami ruchu i jest ich za dużo. Do takich wniosków doszła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Powołano komisję, która ma zająć się zredukowaniem liczby znaków drogowych.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA