Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

Być jak Wolverine

Pisaliśmy już o stroju Batmana, który stworzyli specjalnie do motocyklistów designerzy z Universal Designs. Tym razem wzięli na tapetę bohatera komiksów i filmów z serii X-Men - Wolverine'a.

Wolverine wielokrotnie spolszczany jako Rosomak, władający szablopodobnymi nożami z adamantu wychodzącymi z jego rąk za każdym razem gdy ktoś mu zagra na nerwach, ma według Universal Designs jeden z najlepszych kostiumów wśród superbohaterów. Właśnie dlatego wzięli go na tapetę. Do stworzenia tego kostiumu, a w zasadzie stroju motocyklowego projektanci użyli czterech rodzajów skóry oraz Kevlaru. Kurtka połączona jest ze zbroją z ochraniaczy z atestem. Cały zestaw utrzymany jest w kolorach czarnym i pomarańczowym. Prace nie są jeszcze zakończone. Tymczasem fani Batmana mogą już zamawiać strój człowieka-nietoperza. Cały zestaw, czyli kombinezon, buty i rękawice kosztuje około 1300 $. Universal Designs zdradziło również, że właśnie rozpoczęło prace nad strojem motocyklowym w stylu Iron Man oraz kostiumów do filmu TRON Legacy.


zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ