REKLAMA

Być jak Wolverine

Pisaliśmy już o stroju Batmana, który stworzyli specjalnie do motocyklistów designerzy z Universal Designs. Tym razem wzięli na tapetę bohatera komiksów i filmów z serii X-Men - Wolverine'a.

Wolverine wielokrotnie spolszczany jako Rosomak, władający szablopodobnymi nożami z adamantu wychodzącymi z jego rąk za każdym razem gdy ktoś mu zagra na nerwach, ma według Universal Designs jeden z najlepszych kostiumów wśród superbohaterów. Właśnie dlatego wzięli go na tapetę. Do stworzenia tego kostiumu, a w zasadzie stroju motocyklowego projektanci użyli czterech rodzajów skóry oraz Kevlaru. Kurtka połączona jest ze zbroją z ochraniaczy z atestem. Cały zestaw utrzymany jest w kolorach czarnym i pomarańczowym. Prace nie są jeszcze zakończone. Tymczasem fani Batmana mogą już zamawiać strój człowieka-nietoperza. Cały zestaw, czyli kombinezon, buty i rękawice kosztuje około 1300 $. Universal Designs zdradziło również, że właśnie rozpoczęło prace nad strojem motocyklowym w stylu Iron Man oraz kostiumów do filmu TRON Legacy.


zobacz galerię

Zobacz również:
Motocykliści bez uprawnień to prawdziwy problem polskich dróg. Postanowiliśmy sprawdzić jak duży jest ten kłopot i dowiedzieliśmy się w ilu wypadkach w Polsce biorą udział tzw. użytkownicy motocykli, którzy nie mają prawa jazdy. Statystyka mrozi krew.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA