Byłeś kiedyś w Ostródzie?

W dniach 9-10 sierpnia ostródzka Arena wypełni się miłośnikami mocnych wrażeń.

 A wszystko to za sprawą Arena Xtreme Show – imprezy, w trakcie której spotkają się branże związane z aktywnym sposobem spędzania czasu. W trakcie wydarzenia będzie także okazja do nietypowego zwiedzenia Ostródy… z lotu ptaka, a właściwie z lotu balonem. Odważni będą mogli skoczyć na bungee z 60 metrowego dźwigu.
Organizatorzy nie zapomnieli o wielbicielach jednośladów. W czasie Arena Xtreme Show odbędzie się otwarty zlot motocyklowy dla motocyklistów z całej Polski. Dla wszystkich chętnych uruchomione zostanie pole namiotowe. Motocykle i samochody zaparkować będzie można na strzeżonym parkingu. Imprezie towarzyszyć będzie dobra muzyka, pyszne jedzenie i konkursy z nagrodami. - Dobra atmosfera na takich zlotach jest oczywiście ich nieodłączną częścią – zapowiada Adrian Kwiatkowski, manager projektu. - Aby po imprezie nie opadły emocje zapraszamy naszych gości na całonocne Afterparty do klubu King Pin w Ostródzie.
Główna impreza odbywać się będzie pod gołym niebem na terenie przyległym do Areny Ostróda. W piątek rządzić będzie muzyka elektroniczna. W sobotę przy dźwiękach muzyki rockowej podziwiać będzie można wyczyny stunterów, pokazy ratownictwa medycznego, czy zmiany koloru samochodów i motocykli za pomocą nowoczesnych technik lakierowania. Nie zabraknie także atrakcji dla mniej odważnych gości. Będzie można spróbować jazdy segwayem, wspinaczki skałkowej, czy zabawy w strefie rodzinnej.

Zobacz również:
REKLAMA