CSS w Hiszpanii już za 2 miesiące

CSS
California Superbike School wraca na tor Poznań w dniach 24-25 sierpnia 2015 r.

12 i 13 grudnia odbędzie się kolejne szkolenie California Superbike School. Jako że warunki w tej części Europy nie sprzyjają jeździe motocyklem szkolenie odbędzie się na torze Andaluzja w Hiszpanii! Na miejscu czeka na Was międzynarodowy zespół trenerów, pełna gama motocykli do wynajęcia - od sportowych, przez „golasy”, na turystycznych skończywszy. Kotlina w której położne są oba tory to najcieplejsze i najbardziej suche miejsce kontynentalnej Europy, trudno o lepsze warunki do zimowej jazdy motocyklem!

Po szkoleniu organizatorzy przygotowali dla Was dwie dodatkowe opcje. Pierwsza adresowana jest dla motocyklistów chcących szlifować swoje umiejętności na torze. W dniach 15 i 16 grudnia będziecie mogli spędzić dwa kolejne dni na torze Almeria. To znakomity i bardzo ciekawy obiekt, wykorzystywany przez zespoły z motocyklowego Grand Prix do zimowych testów i treningów. Tory Almeria i Andaluzja położone są tuż obok siebie, dzielą wspólny padok (zdjęcie obok), co eliminuje konieczność dodatkowej logistyki między obiektami.

Druga z opcji adresowana jest dla motocyklistów chcących odkryć zza sterów motocykla piękno Andaluzji. Trzydniowa wycieczka po górach Andaluzji i południowym hiszpańskim wybrzeżu realizowana jest we współpracy z ADV Poland i możecie odbyć ją na swoim lub wynajętym motocyklu.

Organizator zapewnia transport waszych motocykli z Polski do Hiszpanii. Możecie wybrać opcję odebrania go od Was bezpośrednio spod Waszego domu! Jeśli macie takie życzenie BMW Inchcape przygotuje Waszą maszynę do wyjazdu przed wysłaniem jej do Hiszpanii.

Na miejscu zapewniony jest polski personel – tłumacze, trenerzy, przewodnicy na trasach turystycznych, wsparcie techniczne oraz wszelka pomoc, która może być Wam potrzebna na miejscu.

To wy wybieracie wariant wyjazdu i sposób w jaki chcecie dostać się na miejsce szkolenia/wyjazdu/treningu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.sbkschool.pl . Ilość miejsc ograniczona.

Zobacz również:
REKLAMA