CSS w Poznaniu już za trzy tygodnie

Już za niecałe trzy tygodnie odbędzie się kolejna edycja szkolenia California Superbike School w Polsce. Tym razem 8 i 9 sierpnia uczestnicy będą szkolić się na torze Poznań. Są jeszcze wolne miejsca.

CSS
California Superbike School wraca na tor Poznań w dniach 24-25 sierpnia 2015 r.

Szkoleń California Superbike School nie trzeba chyba już przedstawiać. Od kilku lat ta szkoła organizuje kursy również w Polsce, Słowacji i Łotwie, za sprawą polskiego oddziału CSS. Najbliższe szkolenie w ramach CSS odbędzie się na Torze Poznań już 8 i 9 sierpnia. Co prawda miejsca na pierwszy poziom szkolenia 8 sierpnia już się skończyły (pozostało kilka miejsc 9 sierpnia), ale wciąż są dostępne szkolenia z innych poziomów zaawansowania (są 4 poziomy).

Wciąż są też jeszcze miejsca na szkolenie w Rydze (Łotwa) na torze Bikierniki 1 i 2 sierpnia tego roku.

Więcej o stopniu zaawansowania i poziomach szkolenia przeczytasz TUTAJ. Pełny cennik i terminarz, oraz więcej informacji na temat samych szkoleń znajdziecie na oficjalnej, polskiej stronie California Superbike School. Warto zajrzeć też na Facebookowe konto CSS. Imprezie partneruje i poleca ją MOTOCYKL, opony dostarcza Bridgestone, a motocykle BMW Motorrad Polska.

Oto dodatkowa informacja jaką otrzymaliśmy od organizatorów:

1.      Przypominamy o ofercie Bridgestone na ogumienie motocyklowe. Każdy chętny może nabyć w trakcie imprezy opony w super promocyjnych cenach. Cennik znajdziecie TUTAJ.Jeśli chcesz zmienić ogumienie przed imprezą lub w jej trakcie – prosimy o wcześniejszy kontakt!

2. Jeśli w gorączce przygotowań do sezonu zorientowaliście się, lub zorientujecie się, że czegoś Wam brakuje - www.legato-motocykle.pl – tutaj znajdziecie prawie wszystko co do szczęścia jest potrzebne motocykliście.

3.      Wieczorem pierwszego dnia imprezy w poniedziałek 8 sierpnia NIE PLANUJCIE KOLACJI. Wszystkich, w tym uczniów przyjeżdżających do nas 9 sierpnia, (także z osobami towarzyszącymi!) zapraszamy na tradycyjnego grilla na padoku i pogaduchy o motorach i motorowaniu! Zaczynamy około godziny 19.00.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej na temt CSS? Zajrzyj TUTAJ i TUTAJ - my też byliśmy na tych szkoleniach a to nasze relacje.

Zobacz również:
REKLAMA