California Superbike School ponownie w Polsce

W sezonie 2013 California Superbike School, która od ponad 30-tu lat na całym świecie szkoli motocyklistów, ponownie zagości w Polsce.

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami organizatora, w tym roku polskim motocyklistom udostępniony zostanie pełny program szkoleniowy, obejmujący wszystkie 4 poziomy nauczania w szkole:
Poziom 1 – stabilizacja motocykla http://sbkschool.pl/poziom_zawansowania_1
Poziom 2 – rozwijanie umiejętności wizualnych http://sbkschool.pl/poziom_zawansowania_2
Poziom 3 – praca ciałem na motocyklu http://sbkschool.pl/poziom_zawansowania_3
Poziom 4 – indywidualny program doskonalenia http://sbkschool.pl/poziom_zawansowania_4 
VIDEO: http://filmy.scigacz.pl/Najlepsza_szkola_motocyklowa_na_swiecie_-_CSS_uczy_na_Torze_Poznan

 W sezonie 2013 CSS pojawi się w Polsce dwukrotnie - w dniach 9-10 maja oraz 19-20 sierpnia, przez co każdy zainteresowany będzie mógł lepiej dopasować swoje plany szkoleniowe do zawodowego grafiku i planów urlopowych. Dzięki pomocy partnerów organizator przygotował również atrakcyjną ofertę cenową, a w tym roku uczestnicy kursu realizować mogą każdy poziom nauczania osobno. Wszystkie te działania szkoła podjęła po to, aby przy zachowaniu najwyższej jakości nauczania, ułatwić dostęp do szkoły jak największej ilości motocyklistów.
Obie tegoroczne imprezy odbędą się na Torze Poznań. Więcej informacji na temat tego jak uczy szkoła oraz ceny uczestnictwa znajdziecie na stronie internetowej www.sbkschool.pl. Podobnie jak w roku ubiegłym partnerami szkoły pozostają BMW Motorrad oraz Bridgestone. Patronat medialny nad wydarzeniem objął MOTOCYKL i portal Ścigacz.pl. Do zobaczenia na Torze Poznań!

Zapisy oraz informacje znajdziesz TUTAJ


Zobacz również:
REKLAMA