California Superbike School przesiada się na motocykle Triumph

Polski oddział California Superbike School przesiada się z BMW na maszyny Triumpha.

Motor Presse Polska

Polski oddział California Superbike School zakończył właśnie długoletnią współpracę z BMW Motorrad Polska. Jak sie dowiedzieliśmy, w  sezonie 2020 instruktorzy CSS oraz w Proenduro.pl (offroadowego działu szkoły) przesiądą się na motocykle Triumph.

Decyzja o zakończeniu współpracy z BMW Motorrad Polska nie była dla nas łatwa. – przyznaje Mariusz Łowicki z firmy Motor Progress zarządzającej oboma szkoleniami.  Z BMW Motorrad Polska łączy nas nie tylko wiele lat wspólnych działań, ale również świetne relacje z wieloma dealerami BMW Motorrad, osobiste przyjaźnie i ugruntowane doświadczeniem zaufanie do produktów bawarskiej marki. Za wszystko to jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Musimy jednak patrzeć w przyszłość i odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Wierzymy, że współpraca z marką Triumph pomoże nam obsługiwać naszych klientów zarówno na asfalcie, jak i poza nim, na najwyższym poziomie.

 

Motor Presse Polska

 

Polski oddział California Superbike School działa w Polsce od roku 2012. Przez jej progi przeszło ponad 2000 motocyklistów z Polski i całego regionu. W 2018 roku do CSS dołączyła szkoła Proenduro.pl, w której szkoleniowcami są również trenerzy CSS i która oferuje szkolenia z jazdy dużymi motocyklami terenowymi. Więcej o obu szkołach dowiecie się wchodząc na strony www.superbikeschool.pl oraz www.proenduro.pl.

 

Motor Presse Polska

zobacz galerię

Zobacz również:
Tradycyjny częstochowski zlot gwiaździsty na rozpoczęcie sezonu trafi pod lupę prokuratury i sanepidu. Instytucje mają sprawdzić czy organizator nie złamał obostrzeń sanitarnych i czy nie sprowadził zagrożenia na uczestników.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA