California Superbike School - znamy terminy!

Już wiosną rusza polska edycja najlepszej szkoły motocyklowej na świecie - California Superbike School. Zarezerwujcie sobie terminy już teraz! 

California Superbike School na łotewskim torze Bikiernieku Trase.

Pierwsze tegoroczne szlifowanie motocyklowych umiejętności odbędzie się na Torze Poznań w dniach 17-18 maja. CSS wróci tutaj ponownie ponownie 8-9 sierpnia. Obie daty zostały tak dobrane, że możecie maksymalnie wykorzystać czas na szkolenie motocyklowe a przy okazji miło spędzić czas w motocyklowym klimacie.

W maju szkolenie CSS sąsiaduje w kalendarzu z imprezą Speed Day na której w dniach 19-20 maja możecie do woli trenować technikę jazdy wyniesioną z naszej szkoły! Mało tego w weekend tuż po Speed Dayu rusza pierwsza runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. To nie jest zbieg okoliczności! Możecie wziąć udział w szkoleniu CSS, następnie poćwiczyć na torze w ramach Speed Daya, a na koniec zobaczyć w akcji najlepszych polskich zawodników.

Sierpniowy termin wypada w poniedziałek i wtorek, dla odmiany tuż po sierpniowej rundzie Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. Możecie w weekend wpaść na tor i na żywo zobaczyć rywalizację, a w poniedziałek samemu ruszyć na tor!

16 i 17 lipca California Superbike School (podobnie jak w 2015 r.) przenosi się na Łotwę. A dokładnie na lokalny, bardzo ciekawy i klimatyczny tor Bikiernieku Trase niedaleko Rygi. Pomijając uroki leśnej pętli o długości 3,6 km jest spora szansa na to, żeby się cieszyć pełnią lata. Przepiękna Ryga oferuje w weekend wiele atrakcji, w tym wspaniałą plażę w Jurmalii nad Zatoką Ryską.

Absolutną nowością dla uczestników CSS jest możliwość wypożyczenia motocykla BMW. Wybór modeli jest szeroki, a ceny konkurencyjne (od 999 zł za BMW F 800 R - opony oraz paliwo wliczone w cenę). Co więcej nowy system płatności umożliwia wygodne dokonywanie płatności przelewem, kartą (poprzez Dotpay), a nawet jest możliwość rozłożenia płatności za szkolenie na dogodne raty.

Więcej informacji na szkoły oraz ceny poszczególnych stopni zaawansowania znajdziecie na stronie www.sbkschool.pl. Podobnie jak rok temu partnerami szkoły są BMW Motorrad oraz Bridgestone. Dołączyli do nich BGŻ BNP Paribas i Allianz Global Assistance. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Ścigacz.pl oraz miesięcznik MOTOCYKL. Ze szkołą współpracują również Speed Day i ADV Poland.

Zobacz również:
REKLAMA