Całkiem nowy interkom Cardo Packtalk Edge

Po miesiącach prób i testów na rynek trafiła nowa generacja interkomów motocyklowych Packtalk EDGE.

Cardo Packtalk Edge Cardo

Czym wyróżnia się nowe urządzenie?

  • Nowa, smukła, nowoczesna konstrukcja, bez zewnętrznej anteny
  • Nowy magnetyczny system Air Mount do łatwego i bezpiecznego mocowania urządzenia do kasku
  • Komunikacja Dynamic Mesh drugiej generacji z szybszym i łatwiejszym procesem parowania oraz szerokopasmowym interkomem
  • Najbardziej zaawansowana technologia Bluetooth 5.2 z obsługą „Live Intercom” i ulepszoną uniwersalną łącznością
  • Ulepszona funkcja Natural Voice, ulepszony dźwięk JBL, ulepszony mikrofon z redukcją szumów
  • Nowe dodatkowe funkcje obejmują bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania (OTA) i szybkie ładowanie za pomocą przewodu USB-C.

 

Nowe, mniejsze, smuklejsze, pozbawione zewnętrznej anteny urządzenie zostało całkowicie przeprojektowane, oferując całą gamę nowych funkcji. W połączeniu ze wszystkimi ulubionymi przez użytkowników atrybutami poprzedniej generacji, najlepsze na świecie urządzenie do komunikacji motocyklowej stało się jeszcze lepszym.

W 2015 roku Cardo Systems wprowadziło na rynek pierwszy na świecie komunikator motocyklowy, który wykraczał poza technologię Bluetooth, wprowadzając funkcję Dynamic Mesh Communication (DMC). Najnowocześniejsza technologia DMC oznacza, że urządzenia działają z samo naprawiającą się siecią, która nie tylko automatycznie utrzymuje połączenie między maksymalnie 15 pasażerami, ale umożliwia im bezproblemowe dołączanie, opuszczanie i ponowne dołączanie do grupy w odległości do ośmiu kilometrów (pięć mil).

PACKTALK EDGE idzie o krok dalej w tej technologii i oferuje łączność DMC drugiej generacji z takimi zaletami, jak: niezrównana jakość dźwięku szerokopasmowego, prostszy i szybszy proces grupowania w trybie DMC, szybsze parowanie w trybie Bluetooth i obsługa Live Intercom Bluetooth.

PACKTALK EDGE wyprzedza swoich poprzedników, zapewniając lepszy dźwięk dzięki przeprojektowanym głośnikom JBL i trzem nowym profilom dźwiękowym.

PACKTALK EDGE pasuje niemal do każdego kasku, a w celu ułatwienia użytkowania mocowany jest za pomocą nowej, magnetycznej bazy, może również pochwalić się uniwersalnym dopasowaniem mikrofonu i poprawioną funkcją redukcji hałasu. Zawiera również najbardziej zaawansowany na rynku chip Bluetooth 5.2, zapewniający uniwersalną łączność. Ulepszony silnik Natural Voice Operation oznacza również, że kierowcy mogą nadal skupiać się na drodze, trzymać ręce na kierownicy i aktywować swoje urządzenie, mówiąc po prostu „Hej, Cardo”.

Pozostałe udoskonalenia obejmują 13-godzinną żywotność baterii, USB-C i szybkie ładowanie w standardzie – szybkie 20-minutowe ładowanie zapewnia użytkownikom dwie godziny jazdy, a 1,5 -2 godzinne zapewnia pełne naładowanie.

Bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania (Over-the-air) za pośrednictwem aplikacji Cardo Connect oznaczają, że nie są wymagane żadne przewody ani adaptery Wi-Fi, aby upewnić się, że urządzenie PACKTALK EDGE posiada najnowsze oprogramowanie.

Alon Lumbroso, dyrektor generalny Cardo Systems, komentuje: „PACKTALK EDGE to najlepsze urządzenie komunikacyjne, jakie kiedykolwiek opracowaliśmy. Dzięki najwyższej jakości dźwięku w branży, nowatorskiemu uchwytowi Air Mount do szybkiego i bezpiecznego mocowania oraz pięknemu, eleganckiemu i czystemu wzornictwu. PACKTALK EDGE to fantastyczny, sztandarowy produkt z naszej szerokiej gamy interkomów. Najnowsza oferta jest świadectwem trzech filarów Cardo – jakości, ambitnej innowacji oraz stawania na pierwszym miejscu użytkownika. Innowacja jest w DNA naszej firmy i jesteśmy dumni, że możemy to przełożyć na produkt skierowany
do motocyklistów”.

Firma Cardo została założona w 2004 r. i była pionierem podczas tworzenia systemów komunikacji motocyklowej wykorzystującej Bluetooth. W roku 2015 r. wprowadziła na rynek pierwszy na świecie protokół komunikacyjny oparty na technologii Mesh. Produkty firmy Cardo są dziś dostępne na rynku w ponad 100 krajach.

 

 

REKLAMA