Cardo Scala Rider G9 - pogadaj podczas jazdy

Podczas testu interkomów i systemów komunikacji który publikowaliśmy blisko rok temu Cardo Scala Rider G4 zajęła drugie miejsce, nie niższy model Q2 Pro uzyskał wysoką notę. Było to jeszcze przed pojawieniem się najbardziej wypasionego G9 który do Polski trafił wiosną 2012.

G9 pasuje do niemal wszystkich rodzajów kasków i pozwala na prowadzenie rozmów z kilkoma motocyklistami podróżującymi w grupie. Trzej motocykliści mogą łączyć się w trybie konferencyjnym przez interkom w odległości od siebie do 1,6 km  lub cztery osoby (dwa motocykle - kierowcy i pasażerowie). Dodatkowo funkcja click-to-link umożliwia nawiązanie szybkiego, spontanicznego połączenia przez interkom bez parowania słuchawek.

W większej grupie motocyklistów Scala Rider umożliwia łączność przez interkom „One+8” w trybie 1:1. Nawet dziewięciu motocyklistów może sparować swoje słuchawki i komunikować się ze sobą, wyznaczając jedną osobę, która będzie rozmawiać z pozostałymi.
Za pośrednictwem słuchawki Scala Rider G9 można bezpiecznie odbierać połączenia z telefonu komórkowego podczas jazdy, ponieważ urządzenie można uruchamiać za pomocą komend głosowych. Zestaw dysponuje wbudowanym radiem FM z RDS z pamięcią sześciu stacji i można podłączyć go do odtwarzacza MP3.  W zestawie znajdują się dwa mikrofony dedykowane do kasków otwartych i integralnych.

Cena G9 zaczyna się od około 1120 zł za pojedynczy zestaw. Więcej na www.scalarider.pl

Zestaw zaprezentowany poniżej to wydatek około 1940 zł.

Zobacz również:
REKLAMA