[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Casey Stoner na testach w Walencji...

Casey Stoner po pożegnaniu się z MotoGP postanowił pojawić się na testach zaraz po rundzie w Walencji. Niestety nie tak, jak wielu by chciało - w kombinezonie i kasku, ale totalnie na luzie w dżinsach i czapce z daszkiem.

Stoner po spakowaniu swoich rzeczy wpadł jeszcze do paddocku pożegnać się z kolegami, z którymi walczył na torze przez tyle lat. Wpadł między innymi na Jorge Lorenzo a na pamiątkę stoczonych pojedynków ustępujący Mistrz Świata wymienił się z kaskiem z nowym Mistrzem Świata. Casey oświadczył, że ostatnie tygodnie były dla niego ciężkie i na pewno będzie tęsknił za paddockiem, zawodnikami i kolegami z zespołu którzy przez wiele lat byli dla niego prawie jak rodzina. Przyznał też, że dopiero teraz bardzo to odczuwa i dziwnie jest być na testach ale nie uczestniczyć w nich. Na pewno łezka nie raz mu się w oku zakręci. A teraz czas na ryby (Stoner podczas ostatniego wyścigu miał na kombinezonie napis Gone Fishin). powodzenia Casey.

REKLAMA
Zobacz również:
15-letnia obiecująca zawodniczka motocrossu zmarła w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku podczas zawodów mistrzostw Polski w Motocrossie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij