Casey Stoner podpisał kontrakt z Hondą

Casey Stoner od dawna zarzeka się na wszelkie świętości że nie zamierza wracać do MotoGP i nie ulegnie żadnym namowom. Tymczasem krok po kroku jest coraz bliżej. Właśnie podpisał kontrakt z HRC.

Choć jak sam mówi: nie tęskni za wyścigami i to pozostawia innym, bardzo chętnie wsiądzie znów na maszynę Hondy. Po udanych choć często torpedowanych przez pogodę testach w ubiegłym roku Casey Stoner podpisał kolejną umowę z Honda Racing Corporation na kolejne przedsezonowe testy MotoGP. Casey będzie testował RC213V i najprawdopodobniej RCV1000RS pod koniec stycznia na torze Sepang w Malezji. Dwukrotny mistrz świata sam przyznaje, że do tego czasu musi skupić się na przygotowaniach fizycznych, bo jest świadom, że warunki panujące na torze w Malezji będą dużo trudniejsze i bardziej wymagające niż te panujące na przykład w Japonii, gdzie testował w 2014 roku.

Kolejne testy z udziałem Stonera mają odbyć się pod koniec roku, ale żadna konkretna data nie została jeszcze ustalona.

 

Zobacz również:
Finałowa runda Mistrzostw Polski w Motocrossie ORLEN MXMP za nami. W miniony weekend w Więcborku zawodniczki i zawodnicy pojechali po raz ostatni w tym sezonie. Kto uplasował się na podium tegorocznej rywalizacji?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA