Casey Stoner w wyścigach V8 Supercars

Australijczyk jeszcze niedawno odchodząc na "emeryturę" z MotoGP zapowiedział że chce więcej czasu spędzać z rodziną i pewno musi odpocząć, ale... Właśnie podpisał kontrakt na ściganie się samochodami!

Plotki o tym, że Stoner z zainteresowaniem przygląda się wyścigom samochodów V8 krążyły już dawno. Nic dziwnego że przybrały na sile kiedy Stoner zapowiedział odejście z MotoGP. Kangur jednak jak zwykle zapierał się i dementował wszystkie plotki i szedł w zaparte jak Hans Kloss: "Nie wierzcie we wszystko co mówią media dopóki nie usłyszycie tego ode mnie". Jak zwykle w jego przypadku plotki okazały się prawdą i już oficjalnie wiemy, że Stoner będzie ścigał się w zespole Red Bulla w V8 Supercars Dunlop Series. Właśnie podpisał roczny kontrakt. Nie wiemy na ile, natomiast wiadomo, że Honda oferowała u kontrakt na 10 milionów dolarów gdyby jednak zechciał zostać w GP. Casey odmówił. Ciekawe jak do startów w wyścigach V8 ma się jego spędzanie czasu z rodziną i "patrzenie jak dorasta moja córka".

Swoją drogą jeszcze zanim odszedł z MotoGP też mówił "nie wierzcie w to co mówią media" kilka dni później okazało się, że rzeczywiście odchodzi...

Zobacz również:
REKLAMA