Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Castrol paktuje z Triumphem

Światowy gigant w dziedzinie olejów i środków smarnych podejmuje współpracę z brytyjską marką motocykli z Hinckley. Czy współpraca Castrola z Triumphem okaże się owocna?

To nie pierwszy raz kiedy Castrol podejmuje współpracę z Triumphem. Pierwsze wspólne projekty jeszcze w latach świetności brytyjskich motocykli zaowocowały rekordem prędkości osiągniętym na słonym jeziorze (Salt Flats w stanie Utah USA) we wrześniu 1962. Wtedy to Bil Johnson jadąc na motocyklu Triumph Streamliner z silnikiem o pojemności 650 cm3 (smarowanym olejem Castrol) osiągnął na dystansie jednego kilometra prędkość 356,58 km/h. Teraz Triumph powraca do wielkiej formy i buduje coraz lepsze motocykle. Współpraca ma zaowocować zwiększeniem obecności Castrola na rynku motocykli i pojawieniem się nowych technologii takich jak Castrol Trizone Technology w olejach do motocykli.


Zobacz również:
Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij