[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Castrol w Moto GP

18 marca ogłoszono skład teamu San Carlo Honda Gresini na najbliższy sezon wyścigów Moto GP.

Zespół przedstawił menedżera teamu Alberto Vitaloni, dwukrotnego mistrza świata w klasie 125 cm i prezesa - San Carlo. Zawodnicy pojadą na - Hondach RC 212V  2009. Alberto Vitaloni zapewnił, że świetne przygotowanie technicznie motocykla bez wątpienia umożliwi walkę o najwyższe lokaty. Barw teamu będzie w dalszym ciągu bronił Alex de Angelis, reprezentant Republiki San Marino. Po rocznej przerwie dołączy do niego Hiszpan Toni Elias (zdj.), który występował już w zespole Honda Gresini w latach 2006 – 2007. Na prezentacji pojawili się: prezes Włoskiej Federacji Motocyklowej Paolo Sesti oraz prezes Hondy we Włoszech, Yasuhiro Oyama. Team będziecie mogli zobaczyć już podczas pierwszej eliminacji Grand Prix, 12 kwietnia na torze w Katarze.

 

Toni Elias

Zobacz również:
Po czterech latach od premiery, najmniejsza z maszyn turystycznych Yamahy - Tracer 700 doczekał się liftingu. Zmiany nie są spektakularne choć ich suma daje zaskakujący wynik.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij