[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.3

Centrum - nowy salon Yamahy w Poznaniu

W Poznaniu ruszył największy autoryzowany salon i serwis Yamahy w Wielkopolsce. W Centrum przy ul. Lutyckiej 95A kupisz nie tylko motocykle, skutery, pojazdy ATV i Side-by-Side, ale również skutery śnieżne, sprzęt marine oraz odzież i akcesoria.

Centrum Yamaha jest nowym punktem na motocyklowej mapie Wielkopolski. Trzeba dodać, że to jeden z największych autoryzowanych salonów japońskiej marki w Polsce. W jednym miejscu zapoznasz się z pełną gamą modeli motocykli, skuterów,  quadów, Side-by-Side'ów oraz skuterów śnieżnych i sprzętu marine. Nie brak tu również pełnej oferty z serii "power product" - chodzi o motopompy i agregaty.

W Centrum nie tylko kupisz pojazd, ale na miejscu również doposażysz go w wymarzone akcesoria oraz ubierzesz się od stóp do głów. W ofercie oprócz ciuchów i akcesoriów Yamahy znajdziesz również produkty innych renomowanych marek.

Uzupełnieniem oferty jest profesjonalny serwis. Naprawisz/przeserwisujesz tu nie tylko pojazd marki Yamaha. Z ciekawostek w kwietniu 2019 r. przy salonie zostanie uruchomiony park pojazdów testowych Yamaha.

REKLAMA

Dane teleadresowe:

Centrum - Autoryzowany Dealer Yamaha

ul. Lutycka 95A, Poznań

tel.: 514 113 113
www.centrum.yamaha-motor.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij