Centrum - nowy salon Yamahy w Poznaniu

W Poznaniu ruszył największy autoryzowany salon i serwis Yamahy w Wielkopolsce. W Centrum przy ul. Lutyckiej 95A kupisz nie tylko motocykle, skutery, pojazdy ATV i Side-by-Side, ale również skutery śnieżne, sprzęt marine oraz odzież i akcesoria.

Centrum Yamaha jest nowym punktem na motocyklowej mapie Wielkopolski. Trzeba dodać, że to jeden z największych autoryzowanych salonów japońskiej marki w Polsce. W jednym miejscu zapoznasz się z pełną gamą modeli motocykli, skuterów,  quadów, Side-by-Side'ów oraz skuterów śnieżnych i sprzętu marine. Nie brak tu również pełnej oferty z serii "power product" - chodzi o motopompy i agregaty.

W Centrum nie tylko kupisz pojazd, ale na miejscu również doposażysz go w wymarzone akcesoria oraz ubierzesz się od stóp do głów. W ofercie oprócz ciuchów i akcesoriów Yamahy znajdziesz również produkty innych renomowanych marek.

Uzupełnieniem oferty jest profesjonalny serwis. Naprawisz/przeserwisujesz tu nie tylko pojazd marki Yamaha. Z ciekawostek w kwietniu 2019 r. przy salonie zostanie uruchomiony park pojazdów testowych Yamaha.

Dane teleadresowe:

Centrum - Autoryzowany Dealer Yamaha

ul. Lutycka 95A, Poznań

tel.: 514 113 113
www.centrum.yamaha-motor.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

zobacz galerię

Zobacz również:
Tradycyjny częstochowski zlot gwiaździsty na rozpoczęcie sezonu trafi pod lupę prokuratury i sanepidu. Instytucje mają sprawdzić czy organizator nie złamał obostrzeń sanitarnych i czy nie sprowadził zagrożenia na uczestników.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA