Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Chopper WOŚP już tu jest!

Chopper jest wystawiony na specjalnej aukcji WOŚP. Ten kto go wylicytuje nie dostanie go jednak na własność. Chopper będzie w jego posiadaniu tylko przez rok, z możliwością używania go jedynie jako showbike.

Może być np. atrakcją wystawy w centrali jakiejś firmy. Chopper został przygotowany przez firmę Paula Teutula Jr. znanego znakomicie z serii programów o Amerykańskim Chopperze. Motocykl ma sporo Wielkoorkiestrowych akcentów, w tym specjalne monety WOŚP. Aukcja potrwa do 31 stycznia a znajduje się tutaj: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=539489 . Cały motocykl możecie zobaczyć już w niedzielę podczas XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tutaj pokazujemy tylko fragmenty:


zdjęcia: Łukasz Widziszowski, Fundacja WOŚP


zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ