Chopper pub & hostel

Wreszcie we Wrocławiu pojawi się prawdziwa motocyklowa miejscówka. Pub i Hostel Chopper przy Kotlarskiej 42 otworzy swoje podwoje już w październiku.

Będzie to pierwszy zupełnie motocyklowy bar we Wrocławiu i choć nazwa wskazuje na jedną grupę motocyklistów to mile widziany będzie w nim każdy miłośnik motocykli od skuterów po najcięższe krążowniki szos. Bar ma zamiar otworzyć się w październiku, a do tego czasu autorzy pomysłu kolekcjonują wszelkie motocyklowe fanty, które mogą uatrakcyjnić wystrój Choppera. Jeśli więc macie w garażu jakieś stare motocykle, części i akcesoria, które chcielibyście oddać na złom lub zwyczajnie wyśmiecić skontaktujcie się najpierw z [email protected] , a być może wasz gadżet stanie się częścią klimatycznego motocyklowego klubu. Podzielimy się z wami większą ilością szczegółów na temat otwarcia Choppera kiedy sami je otrzymamy.

Zobacz również:
Przy odrobinie szczęścia ten dzień może przejść do historii motoryzacji. Dziś premierę będą miały trzy ważne modele – dwa europejskie i jeden z Japonii. Swoje premiery pokażą KTM, Triumph i Kawasaki.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA