Chris Pfeiffer replica

Chris Pfeiffer to 4-krotny Mistrz Świata i Mistrz Europy w stuncie. W zawodach startuje na specjalnie przygotowanym BMW F 800. Niemiecki koncern specjalnie dla fanów stuntu i Chrisa Pfeiffera przygotowali limitowaną edycję BMW F800R Chris Pfeiffer.

Replika dostanie malowanie identyczne z oryginalnymi motocyklami Pfeiffera (biało-niebiesko-czerwone). Oprócz tego motocykl będzie wyposażony w wydech Akrapovića i kierunkowskazy LED. Sprężyna tylnego zawieszenia będzie w kolorze czerwonym, przednie koło w białym, a tylne w czarnym. Aby podkreślić sportowy styl motocykla na siedzenie dla pasażera zostanie założona nakładka w kolorach motocykla (demontowana). Motocykl zostanie pozbawiony owiewki, a silnik pozostanie bez zmian. Limitowana edycja trafi na rynki europejskie już w tym miesiącu. Każdy motocykl będzie miał na baku lakierowany podpis mistrza, a dodatkiem do motocykla będzie zestaw naklejek sponsorskich (można je sobie nakleić lub nie). Oczywiście do motocykla opcjonalnie będzie można dokupić całą gamę akcesoriów BMW.

Za naszą zachodnią granicą replika będzie dostępna za około 9000 €.Replika dostanie malowanie identyczne z oryginalnymi motocyklami Pfeiffera (biało-niebiesko-czerwone). Oprócz tego motocykl będzie wyposażony w wydech Akrapovića i kierunkowskazy LED. Sprężyna tylnego zawieszenia będzie w kolorze czerwonym, przednie koło w białym, a tylne w czarnym. Aby podkreślić sportowy styl motocykla na siedzenie dla pasażera zostanie założona nakładka w kolorach motocykla (demontowana). Motocykl zostanie pozbawiony owiewki, a silnik pozostanie bez zmian. Limitowana edycja trafi na rynki europejskie już w tym miesiącu. Każdy motocykl będzie miał na baku lakierowany podpis mistrza, a dodatkiem do motocykla będzie zestaw naklejek sponsorskich (można je sobie nakleić lub nie). Oczywiście do motocykla opcjonalnie będzie można dokupić całą gamę akcesoriów BMW.

Za naszą zachodnią granicą replika będzie dostępna za około 9000 €.Zobacz również:
REKLAMA