Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Ciągle prototypowa – Yamaha T7

Wygląda na to, że Ténéré 700 nie zadebiutuje w sezonie 2018. Podczas oficjalnej prezentacji w Mediolanie Yamaha zaprezentowała bowiem tylko kolejną wersje prototypu. Wiemy już jednak czym różni się ona od koncepcji z 2016 roku.

Zeszłoroczna prezentacja prototypowej Yamahy T7 sprawiła, że byliśmy niemal pewni że jeszcze w tym roku doczekamy się wersji sprzedażowej na 2018 rok. Niestety myliliśmy się. Yamaha zaprezentowała bowiem jedynie kolejną wersję koncepcyjnej off-roadówki z Dakarowym zacięciem.

Rzecz jasna maszyna wzbudziła spore zainteresowanie jednak nie jesteśmy do końca pewni pewni, czy tak długie zwlekanie z premierą mu nie odbije się Japończykom czkawką. Konkurencja jest bowiem czujna i ani myśli by zatrzymać wyścig zbrojeń. Wystarczy popatrzyć na to co robi Honda z Africą Twin, Triumph z mniejszym Tigerem czy BMW prezentujące właśnie nowego F850 GS.


Zobacz jak T7 prezentuje się na oficjalnej zapowiedzi:

Zapisz

Zapisz

zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij