[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Classic Trial Bieszczady - projekt godny wsparcia

Dzięki finansowaniu społecznościowemu może w Bieszczadach powstać kuźnia trialowych talentów czyli Classic Trial Bieszczady.

Classic Trial Bieszczady to projekt, którego celem jest stworzenie miejsca, do którego będzie można przyjechać na weekend całą rodziną i spędzić czas nabywając lub doskonaląc trialowe umiejętności.

Pomysłodawcami Ania i Paweł Słomińscy, który dziesięć lat temu przenieśli się w Bieszczady, zbudowali dom i prowadzą "Gęsi Zakręt" czyli coś pomiędzy agroturystyką a pensjonatem. 

Dysponując bazą noclegową i ulokowanym na własnym terenie sporym torem do trialu oraz motocyklem (klasycznym SWM-em z lat ’70) chcą rozwinąć poszerzając park maszyn o kolejne "dorosłe" trialówki i maszyny dla dzieciaków, a TY możesz im w tym pomóc.


PolakPotrafi.pl to platforma która powstała z myślą o wszystkich osobach, które chcą realizować ciekawe projekty i urzeczywistniać kreatywne pomysły za pomocą finansowania społecznościowego (crowdfundingu), pomagającego uzyskać niezbędne fundusze na ich realizację.

Zapisz

Zobacz również:
Inter Cars szkoli mechaników i serwisantów. 18 lutego rusza cykl szkoleń Bike Tech Tour 2020. Warsztaty odbędą się na Pomorzu, Mazowszu, Śląsku i Dolnym Śląsku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA