[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Crash test kasku motocyklowego

Uważasz, że kilka stów za kask to zdzierstwo? Koniecznie zobacz nasz film - sprawdziliśmy ile wytrzyma kask za 37,99 zł.

Crash test taniego kasku motocyklowego.

Stara prawda mówi, ze na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać. Z drugiej strony nie każdy chce wydawać kilkaset, czy kilka tysięcy złotych na kask. Jeśli uważasz, że kask jest potrzebny tylko po to, żeby nie zapłacić 100 zł mandatu (i może jeszcze, żeby nie wiało w oczy), to koniecznie zobacz ten film.

Kask no name z allegro za 37,99 zł został pokonany gołymi rękami i to bez większego wysiłku. Na pocieszenie sprzedający nic nie wspominał o jakiejkolwiek homologacji.
Wyobraź sobie swoją głowę po glebie przy 50 km/h... Nie warto oszczędzać!
Chcesz na własnej skórze poznać różnicę pomiędzy najtańszym, a porządnym kaskiem? Odwiedź nasze stoisko na targach Poznań Motor Show (stoisko nr 12, hala 6 A) w dniach od 31 marca do 2 kwietnia.

zobacz galerię

Zobacz również:
Szykuje się duża akcja serwisowa dotycząca motocykli wyposażonych w klocki hamulcowe Brembo. Na pierwszy ogień idą Ducati 1299 Panigale Superleggera i kilka modeli Triumpha.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA