[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Crossówką po centrum handlowym

Gdy obejrzeliśmy ten film, kopary opadły nam do ziemi. W biały dzień, koleś wpada na wściekłej dwusuwowej crossówce do galerii handlowej.

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby akcja wydarzyła się w Paryżu, czy Londynie – do tego zdążyliśmy się już przyzwyczaić, ale całe zamieszanie miało miejsce w Galerii Gemini w Tarnowie! Koleś wpada jednym wejściem, podjeżdża ruchomymi schodami na piętro, zgrabnie mija zdezorientowanych zakupoholików i po 20 sekundach wypada w innym miejscu centrum handlowego. Czy była to jakaś zorganizowana akcja? Nie mamy bladego pojęcia.
Zastanawiamy się, jaka była by nasza reakcja na widok gościa śmigającego motocyklem obok wózków z zakupami. Poczucia humoru nie mają rzeszowscy policjanci, bo jak głosi plotka starają się rozpracować miłośnika galeriowego offroadu.   

zobacz galerię

Zobacz również:
Rajd Dakar 2020 wkracza w finałową fazę. Zawodnicy zaczynają naciskać - lider stracił połowę przewagi. Czy Honda po 20 latach wygra najtrudniejszy rajd świata?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA