Crossówką po centrum handlowym

Gdy obejrzeliśmy ten film, kopary opadły nam do ziemi. W biały dzień, koleś wpada na wściekłej dwusuwowej crossówce do galerii handlowej.

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby akcja wydarzyła się w Paryżu, czy Londynie – do tego zdążyliśmy się już przyzwyczaić, ale całe zamieszanie miało miejsce w Galerii Gemini w Tarnowie! Koleś wpada jednym wejściem, podjeżdża ruchomymi schodami na piętro, zgrabnie mija zdezorientowanych zakupoholików i po 20 sekundach wypada w innym miejscu centrum handlowego. Czy była to jakaś zorganizowana akcja? Nie mamy bladego pojęcia.
Zastanawiamy się, jaka była by nasza reakcja na widok gościa śmigającego motocyklem obok wózków z zakupami. Poczucia humoru nie mają rzeszowscy policjanci, bo jak głosi plotka starają się rozpracować miłośnika galeriowego offroadu.   

zobacz galerię

Zobacz również:
Pod względem premier rok 2022 zapowiada się niezwykle ekscytująco. Część modeli sygnowanych rokiem 2022 producenci pokazali już wcześniej, ale wciąż sporo pozostaje do odkrycia. To będzie dobry motocyklowo rok!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA