Custom Rumble – najpiękniejsze Ducati Sixty2

Najlepsi projektanci z całego świata i najciekawsze przeróbki Scramblerów w jednym miejscu – czyli druga edycja konkursu Custom Rumble. W tym roku polskiego customa na bazie Sixty2 zaprojektuje warsztat Eastern Spirit.

W zeszłym roku polski projekt „Irol Lungs” zakwalifikował się do finału Custom Rumble, który się odbył w czasie World Ducati Week. Polski custom zajął 4 miejsce na świecie i został uznany za najpiękniejszą przeróbkę Ducati Scramblera z Europy. 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego nie możemy doczekać się wyników tegorocznej edycji Cutom Rumble. Tym razem przeróbki Scramblera Sixty2 przy wsparciu Ducati Polska podjął się Sylwek z Eastern Spirit. Będzie się on musiał wykazać ogromną kreatywnością i szybkością działania. Konkurencja jest duża, a czasu coraz mniej. Projekt musi zostać ukończony do końca stycznia!

Przerabianie Sixty2 już trwa. Trzymajcie kciuki! Polski projekt ma wielkie szanse, żeby wygrać cały konkurs. Przygotujcie się też do głosowania na projekt Sylwka na Instagramie, bo właśnie głosy publiczności decydują o wszystkim (#customrumble).

Zobacz zeszłoroczny projekt:

Zobacz również:
REKLAMA