Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Czapeczka wygrywa!

Karol Mochocki z teamu 3S zrobił ogromny krok w kierunku obrony podwójnego tytułu mistrza Polski w klasie Open i S1 w Supermoto.

Czapeczka zupełnie zdominował zawody na koszalińskim torze Moto Park i wygrał wszystkie cztery biegi (dwa w klasie S1 i dwa w klasie Open) pokonujac wszystkich na swoim Kawasaki KX 450F. Motocykl sprawiał mu trochę problemów, ale wszystko ostatecznie zakończyło się dobrze.

Karol Mochocki lideruje w klasie S1 z dorobkiem 142 pkt (Marcinowie Kołoczek i Rybski zajmują ex-aequo drugie miejsce z dorobkiem 111 pkt), oraz w klasie Open ze 130 pkt (wyprzedza Piotra Kaczorowskiego ze 117 pkt i Marcina Rybskiego ze 109 pkt).


zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ