Czarna dusza Hondy

Czarny Duch to nowa edycja Hondy Shadow 750. Ma być powrotem do customowych korzeni tego modelu. Poczujesz się na nim jak prawdziwy bad boy easyrider.

Mimo że od technicznej strony Black Spirit nie różni się niczym od dobrze znanej Hondy Shadow 750, wygląd i brzmienie tego modelu ma nawiązywać do customowych aspiracji Hondy.
Oprócz czarnego malowania kontrastującego z chromowanymi elementami, Czarny Duch dostanie głośny, bardziej drapieżny wydech. Niskie siedzenie, czarny silnik i czarne felgi ze srebrnymi szprychami to krok w kierunku bobberów. Oprócz motocykla Honda oferuje oczywiście całą górę akcesoriów. Jeśli motocykl będzie jeździł tak jak wygląda to może stać się nie lada konkurencją dla małego Midnight Stara Yamahy, a nawet Harleya-Davidsona Sportster/Nightster 883. Poczekamy, zobaczymy.
zobacz galerię

Zobacz również:
Honda Fireblade obchodzi w przyszłym sezonie 30 urodziny, dlatego oprócz nowych, zmodernizowanych Fireblade’ów RR-R w wersji podstawowej oraz SP, Honda przygotowała również wersję jubileuszową na 30-lecie modelu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA