[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Czarna dusza Hondy

Czarny Duch to nowa edycja Hondy Shadow 750. Ma być powrotem do customowych korzeni tego modelu. Poczujesz się na nim jak prawdziwy bad boy easyrider.

Mimo że od technicznej strony Black Spirit nie różni się niczym od dobrze znanej Hondy Shadow 750, wygląd i brzmienie tego modelu ma nawiązywać do customowych aspiracji Hondy.
Oprócz czarnego malowania kontrastującego z chromowanymi elementami, Czarny Duch dostanie głośny, bardziej drapieżny wydech. Niskie siedzenie, czarny silnik i czarne felgi ze srebrnymi szprychami to krok w kierunku bobberów. Oprócz motocykla Honda oferuje oczywiście całą górę akcesoriów. Jeśli motocykl będzie jeździł tak jak wygląda to może stać się nie lada konkurencją dla małego Midnight Stara Yamahy, a nawet Harleya-Davidsona Sportster/Nightster 883. Poczekamy, zobaczymy.
zobacz galerię

Zobacz również:
Yamaha ogłasza akcję promocyjną na jeden z najbardziej rewolucyjnych pojazdów w historii firmy. Do końca kwietnia każdy kto zdecyduje się na zakup trójkołowego Nikena otrzyma wraz z nim ciekawy pakiet korzyści.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA