Czas na przegląd twojego motocykla BMW? Twój serwis jest bliżej niż myślisz!

Jesień to idealny czas na sprawdzenie czy w motocyklu wszystko działa jak należy. BMW Motorrad ruszyło z akcją "Twój serwis jest bliżej niż myślisz", dzięki której w nowy sezon ruszysz ze spokojną głową.

BMW serwis BMW Motorrad

Twój motocykl czeka już spokojnie na kolejny sezon w garażu? Nie przegap świetnej okazji, by na preferencyjnych warunkach wykonać przegląd w autoryzowanym serwisie BMW Motorrad! Dzięki temu zyskasz pewność, że nowy sezon rozpocznie się bezpiecznie na w pełni sprawnym sprzęcie, troskliwie sprawdzonym przez wykwalifikowanych specjalistów.

BMW twój serwis jest bliżej BMW Motorrad

Nie martw się, BMW Motorrad doskonale wie, że aura nie skłania do jazdy motocyklem. Dzięki specjalnej kampanii pod hasłem "Twój serwis jest bliżej niż myślisz", bez problemu zorganizujesz fachowy serwis swojego BMW.

W ramach akcji serwis bezpłatnie przyjedzie po twój motocykl, a po skończonym przeglądzie odwiezie go z powrotem. Jeśli masz maszynę starszą niż 5 lat, możesz liczyć także na bezpłatną diagnostykę oraz specjalne rabaty na robociznę. Ich wysokość zależy od konkretnego dealera, warto zatem skontaktować się z najbliższym, by poznać szczegóły.

BMW twój serwis jest bliżej BMW Motorrad

Nie przegap promocji! Ta unikalna oferta dostępna jest tylko do 20 grudnia 2021 roku. Jeśli chcesz skorzystać z serwisu na specjalnych, promocyjnych warunkach, zarejestruj się tutaj za pomocą specjalnego formularza.