[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Czerwcowy numer MOTOCYKLA już w kioskach

Nowy czerwcowy numer MOTOCYKLA już od piątku znajdziecie w kioskach, marketach i na stacjach benzynowych. W tym wydaniu na 180 stronach kilka raportów z jazdy najnowszymi wynalazkami producentów: KTM 125 Duke, Aprilia Tuono V4R, Honda Crossrunner, Ducati Monster 1100 EVO, a także Can Am Spyder RT-S czyli fikuśna trajka.

Oprócz tego w numerze znajdziecie drugą część megatestu superbike'ów, porównanie 13 kasków szczękowych, test Suzuki Glaadiusa i raport z jazdy najnowszą wersją Moto Guzzi Stelvio. W dziale "Serwis" podpowiadamy jak bezpiecznie odkręcić zapieczone śruby, i jak wygląda proces zdawania na prawo jazdy kategoriiA. Jak zwykle nie zabraknie również najświeższych i najciekawszych newsów, także sportowych, testów w dziale Rentgen, garści garażowych nowości, imprez i turystyki. Najnowszy numer możecie przejrzeć TUTAJ.

Zobacz również:
Wystawa Poznań Motor Show z uwagi na sytuację biznesową związaną z pojawieniem się koronawirusa została przesunięta na inny termin. Zobacz kiedy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij