Części do skuterów Inparts. Dostępne do każdego modelu

Czy będzie to generalny remont silnika, czy drobniejsza naprawa, z częściami do skuterów Inparts każdy właściciel skutera ma gwarancję dostępności i wysokiej jakości podzespołów. Części Inparts mogą być u Ciebie już jutro!

Intermotors części do skuterów Intermotors

Polski rynek jednośladów pełen jest niedrogich skuterów, głównie pochodzenia azjatyckiego. Często są to pojazdy bezimiennych marek, co jeszcze bardziej utrudnia znalezienie odpowiednich części zamiennych. Na domiar złego, wiele produktów znalezionych w internecie jest niedostępnych lub o niskiej jakości. Inparts to marka stworzona z myślą o osobach, które przy niewielkim budżecie chcą zadbać o swój niedrogi jednoślad, a do tego nie chcą ryzykować zamawiania „kota w worku”. W katalogu Inparts znajdą się części zamienne do skuterów nawet najbardziej egzotycznych marek. Dzięki rozbudowanej sieci magazynów oraz sieci dystrybucji są one dostępne od ręki – często paczkę można odebrać następnego dnia.

Remont skutera za 250 zł

Skutery to co do zasady nieskomplikowane pojazdy, wspierające nas w codziennych dojazdach do pracy czy szkoły. Ich naprawy najczęściej ograniczają się do popularnych części zamiennych – jak chociażby wymian filtrów powietrza czy pasów napędowych. Filtr powietrza do skutera nie powinien być przesadnie drogi, ale musi zachowywać odpowiednią jakość dla poprawnego działania pojazdu. Kompletny filtr powietrza typu „L” do skuterów z katalogu Inparts kosztuje zaledwie 23 zł, a pas napędowy to wydatek niecałych 17 zł.

Warsztaty niechętnie zabierają się do regulacji gaźników w skuterach chińskiego pochodzenia i nic w tym dziwnego – z Inparts wymiana całego gaźnika na nowy to koszt zaledwie 121 zł. Wariator Inparts do skuterów o pojemności 50 ccm kosztuje zaledwie 55 zł, a regulator napięcia – 37 zł. Pełen koszyk wyżej wspomnianych części zamiennych to zaledwie 250 zł, a warto zaznaczyć, że nie uwzględnia on ofert promocyjnych. Zastosowanie części zamiennych Inparts nie nadszarpnie domowego budżetu.

Części do „chińskich skuterów” – mit niedostępności

Opinia na temat pojazdów z chińskim rodowodem często cierpi nie ze względu na awaryjność, ale niską dostępność części zamiennych. W przypadku części sygnowanych logiem Inparts problem ten został rozwiązany. Magazyny Inparts znajdują się na terenie Polski, a właściciele niedrogich skuterów mogą zamawiać je bezpośrednio w sklepie internetowym intermotors.pl. Wiele z popularnych części zamiennych można odebrać już następnego dnia, korzystając z największej w kraju sieci dystrybucyjnej i punktów odbioru Inter Cars.

Z dostawą następnego dnia

Zamówienia złożone do godziny 14:00 realizowane są tego samego dnia, a klienci Inparts mogą skorzystać z darmowej dostawy do jednego z 240.punktów odbioru. Dzięki temu kupując części Inparts można zapomnieć o niepewnych przesyłkach prosto z Chin, gdzie nie tylko nie wiadomo co się zamawia, ale także jakiej jakości oraz z utrudnioną procedurą zwrotu lub reklamacji.

Przy zamówieniu części zamiennych Inparts, producent oferuje standardową, krajową gwarancję, możliwość płatności bezpośrednio w punkcie odbioru i oczywiście możliwość zwrotu. Sklep online posiada dokładne opisy poszczególnych części, co ułatwia złożenie poprawnego zamówienia już na wstępie.

Gwarancja jakości

Skuter nie musi być drogi i nie musi być markowy – musi być przede wszystkim sprawny. Regularny serwis i wymiana części zamiennych na jakościowe zagwarantuje, że nasz następny wyjazd będzie bezproblemowy. A dzięki niskim cenom, zamiast naprawiać podzespoły, czasami można je po prostu wymienić na nowe.

Pełen asortyment części do skuterów Inparts można znaleźć w sklepie intermotors.pl.

Zobacz również:
REKLAMA