[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Czwarty przystanek X-Fighters

Na Plaza de Toros w Madrycie zawodnicy Red Bull X-Fighters 2009 zostali przywitani tradycyjnie przez hiszpańską publiczność. Ryk pił łańcuchowych i białe chusty towarzyszyły zawodom od poczatku do konca. Lokalni kibice mieli tym razem powody do zadowolenia.

Na swoim terenie szans rywalom nie dał Danny Torres popisując się bezbłędnymi przejazdami (a może raczej przelotami). Publika zagrzewała go po każdym skoku i Danny zostawił w polu pokonanych Jeremy'ego Stenberga (półfinał), a finale Nate'a Adamsa. Trzecie miejsce zajął ostatecznie Robbie Maddison.
Publiczność dopingowała również Charlesa Pages'a, który po raz kolejny próbował wykonać frontflipa. Tym razem był naprawde blisko, ale nieudały mu się lądowania przy obu próbach.
Eigo Sato po tych zawodach stracił pozycję lidera (zajął dopiero 9 miejsce), a jego miejsce zajął Nate Adams. Trzecie miejsce zajmują wspólnie Maddison i Rebaud.

Pełna klasyfikacja zawodów:

1. Dani Torres (Hiszpania)
2. Nate Adams (USA)
3. Robbie Maddison (Australia)
4. Jeremy “Twitch” Stenberg (USA)
5. Cam Sinclair (Australia)
6. Mat Rebeaud (Szwajcaria)
7. Adam Jones (USA)
8. Andre Villa (Norwegia)
9. Eigo Sato (Japonia)
10. Thomas Pages (Francja)
11. Charles Pages (Francja)zobacz galerię

Zobacz również:
Krystian Paluch jedyny Polak startujący w TT na wyspie Man uległ poważnemu wypadkowi na treningu. Potrzebna jest wasza pomoc był Krystian mógł wrócić do sprawności. Liczymy na was!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij