Czy opłaca się kupić interkom Cardo w zestawie?

Nowy importer interkomów Cardo przygotował dla was niezłą promocję. Najnowszy zestwa Freecom 1+ Duo można wyrwać w promocyjnej cenie.

Cardo Freecom 1+ Cardo
Cardo Freecom 1+

Interkom motocyklowy to fajny gadżet na wyjazdy we dwoje, a także wyprawy turystyczne. Przyda się też osobom, które nawet w chwilach kiedy relaksują się na motocyklu muszą być pod telefonem (biznesy, sprawy rodzinne) lub tych, którzy po prostu nie lubią ciszy i nawet podczas jazdy motocyklem lubią słuchać ulubionej muzyki lub radia. Dla wszystkich tych, którzy wpisują się w powyższą charakterystykę, nowy importer interkomów Cardo przygotował ciekawą promocję na zestaw dla dwojga - Freecom 1+ Duo. To najnowszy zestaw interkomów oferujący wysoką jakość dźwięku i spore możliwości upakowane w niewielkich, kompaktowych rozmiarach.

Funkcje Cardo Freecom 1+

Centralka Freecom ma wielkość tylko 16 mm i nowy smukły kształt, więc nie przeszkadza i nie powoduje nieprzyjemnego oporu powietrza podczas jazdy. Na dodatek jest całkowicie wodoodporna,ma intuicyjną obsługę i pozwala na połączenie z telefonem, nawigacją, włączenie radia i słuchanie muzyki, łącznie z możliwością współdzielenia jej z pasażerem. To fajna opcja bo 40-milimetrowe głośniki High Definition oferują wysoką jakość dźwięku bez zakłóceń. Ciekawa jest też funkcja automatycznej regulacji głośności - Cardo mierzy głośność otoczenia i sama dobiera odpowiedni poziom głośności - komfortowy, ale nie uciążliwy dla słuchających.

Nawet jeśli jedziesz w grupie z motocyklistami korzystającymi z systemów komunikacji i interkomów innych producentów możesz się z nimi bez problemu połączyć - Cardo ma również funkcje łączenia się z innymi systemami komunikacji.

Promocja na interkomy Cardo

Na dodatek teraz zestaw dla dwojga Cardo Freecom 1+ Duo możesz kupić aż o 270 zł taniej. Nowy importer Cardo - firma B2Bike - uciął cenę regularną 1169 zł i obniżył ją do 899 zł. Pakietów w promocyjnej cenie szukaj u dystrybutorów firmy B2Bike, a więcej informacji uzyskasz pisząc na [email protected].

Cardo Freecom 1+Cardo
Cardo Freecom 1+

zobacz galerię

Zobacz również:
Rok 2021 to rok premier w Rebelhornie. Na starcie sezonu polska marka wypuszcza całkowicie nowy, dwuczęściowy kombinezon skórzany – Fighter. Wygląda równie dobrze, ale jest jeszcze bardziej wszechstronny niż popularny Rebel.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA