[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Czyżby nowa CBR?

Od wczoraj dość głośno jest o wycieku zdjęć i filmu z Hondy, które rzekomo przedstawiają przyszłoroczną CBR1000RR Fireblade. Spodziewaliśmy się nowego Fireblade'a ale czujemy się oszukani. Czy rzeczywiście to jest nowy Fireblade?

Ostatnia wersja Fireblade'a ma już ponad trzy lata i rzeczywiście przyszedł czas na nowszy model, gdyż Hondzie coraz trudniej dotrzymać kroku nowszym, częściej modernizowanym przecinakom konkurencji. Krotko mówią więc spodziewaliśmy się tego, chociaż zupełnie nie w taki sposób i poki co, nie dajemy się nabrać, że to jest CBR1000RR na 2012.

Na pierwszy rzut oka to moto to stary Fireblade z przestylizowaną owiewką, światłami i kanałami wlotowymi powietrza i to wcale nie na lepsze. Pozostałe elementy: tył, zbiornik, boki, wydech i praktycznie cała reszta wygląda niemal identycznie jak w poprzedniku. Co siedzi pod owiewkami nie sposób stwierdzić natomiast naprawdę trudno uwierzyć nam, że na XX-lecie modelu CBR Honda tak słabo się postarała. Mało tego targi w Mediolanie już niedługo, dlaczego więc pokazywać CBR w ten sposób w Hong Kongu? A co wy o tym sądzicie?

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij