[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Czyżby nowy V-Strom?!

Suzuki za Chiny nie chce się przyznać jaki sprzęt będzie prezentować, ale ploteczki krążące tu i ówdzie mówią że będzie to nowy V-Strom.

Jeśli plotki okażą się prawdą, będzie to bardzo dobra wiadomość. Musicie bowiem przyznać że wizerunek V-Stroma, niezmienny od kilku ładnych lat nieco nam się zestarzał. Najpierw był 1000 a później schedę, i wygląd (stety, niestety) przejął po nim mniejszy DL o pojemności 650 ccm. Odświeżenie facjaty dobrze by mu zrobiło. Czy jednak będzie to V-Strom przekonamy się najprawdopodobniej dopiero za kilka lub kilkanaście dni. Suzuki wysyłając zaproszenia uraczyło nas takim oto teaserem:

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij