[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Dainese D-Air

Dainese pracował nad technologią D-air już od 2000 roku. całkiem niedawno kombinezony D-Air z poduszką powietrzną pojawiły się w wyścigach MotoGP, a później w TT na wyspie Man.

W badaniach nad ta technologia pomagają Jorge Lorenzo i Guy Martin (czołowy zawodnik Tourist Trophy na wyspie man). Nawiasem mówiąc w ostatnim wyścigu Senior TT w miniony weekend Guy Martin miał wypadek przy około 150 mph (około 240 km/h). Wcale niewykluczone, że kombik Dainese uratował mu życie. Dane zebrane podczas testów przeprowadzanych podczas zawodów mają wyjątkowo pomóc w stworzeniu poduszek powietrznych D-Air nadających się do użytku codziennego. Prace są na ukończeniu i być może całkiem niedługo będziemy mogli czuć się dużo bezpieczniej korzystając z nowoczesnych ubrań z systemem D-Air podczas codziennej jazdy.

Poniżej prototypy poduszki powietrznej Dainese na ulicę (wyżej) i tor (niżej)

Zobacz również:
Nowy importer interkomów Cardo przygotował dla was niezłą promocję. Najnowszy zestwa Freecom 1+ Duo można wyrwać w promocyjnej cenie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij