[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Dakar 2020: Polak wygrywa 12 etap

Polacy zaprezentowali bardzo dobrą jazdę na skróconym dwunastym odcinku tegorocznego rajdu Dakar. Krótki news o polskich zawodnikach.

Z powodu prac budowlanych na jednym z pól naftowych obok którego wytyczono trasę, ostatni odcinek specjalny tegorocznego Dakaru został skrócony z 374 do raptem 167 km.

Maciek Giemza uzyskał dzisiaj znakomity 9. czas, a na waypointach po 69 i 123 km zawodnik ORLEN Team zajmował piątą pozycję. Brawo! Jadący bez wsparcia serwisu Krzysztof Jarmuż dotarł na metę ostatniego etapu na 57. miejscu.

Dobrą formą błysnął Arkadiusz Lindner, który wygrał etap wśród quadów! Co ciekawe w odróżnieniu od większości konkurentów Polak jedzie Can-amem, a nie Yamahą. Rafał Sonik był 5., a Kamil Wiśniewski 7.

Z kolei załoga Kuba Przygoński / Timo Gottschalk osiągnęła metę ostatniego etapu z 14. czasem.

Aron Domżała w side-by-side'ach był dzisiaj 11., a jego ojciec Maciej Domżała - 21. Z kolei w wadze ciężkiej Robert Szustkowski doprowadził załogę swojej Tatry z 22. czasem.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA