[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Dakar 2020: wyniki i klasyfikacje

Trwa właśnie 42. edycja rajdu Dakar. Chcesz być na bieżąco z wynikami? Zajrzyj tutaj - etap, po etapie publikujemy rezultaty pierwszej 30. Oczywiście najbardziej kibicujemy biało-czerwonym!

| Data aktualizacji: 2020-01-17

W tym artykule (poniżej) znajdziecie wyniki każdego z etapów rajdu Dakar 2020. Dane dotyczą pierwszej 30., a dodatkowo uwzględniają wyniki polskich zawodników.

Sprawdź wyniki poszczególnych etapów Rajdu Dakar 2020:

 

Etap 1 Jeddah - Al Wajh

Poz. Nr Start. Zawodnik Team Czas Różnica
1 1 Toby Price Red Bull Ktm Factory Team 03h 21' 33''  
2 9 Ricky Brabec Monster Energy Honda Team 2020 03h 21' 38''  + 00h 00' 05'' 
3 2 Matthias Walkner Red Bull Ktm Factory Team 03h 22' 13'' + 00h 00' 40'' 
4 7 Kevin Benavides Monster Energy Honda Team 2020 03h 24' 04'' + 00h 02' 31'' 
5 3 Sam Sunderland Red Bull Ktm Factory Team 03h 24' 48'' + 00h 03' 15'' 
6 5 Pablo Quintanilla Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 03h 25' 09'' + 00h 03' 36'' 
7 12 Joan Barreda Bort Monster Energy Honda Team 2020 03h 27' 24'' + 00h 05' 51'' 
8 16 Luciano Benavides Red Bull Ktm Factory Team 03h 28' 29'' + 00h 06' 56'' 
9 6 Andrew Short Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 03h 28' 36'' + 00h 07' 03'' 
10 4 Adrien Van Beveren Monster Energy Yamaha Rally Team 03h 29' 25'' + 00h 07' 52'' 
11 17 Jose Ignacio Cornejo Florimo Monster Energy Honda Team 2020 03h 29' 48'' + 00h 08' 15'' 
12 8 Paulo Gonçalves Hero Motosports Team Rally 03h 29' 50'' + 00h 08' 17'' 
13 10 Xavier De Soultrait Monster Energy Yamaha Rally Team 03h 30' 15'' + 00h 08' 42'' 
14 18 Ross Branch Bas Dakar Ktm Racing Team 03h 30' 31'' + 00h 08' 58'' 
15 11 Adrien Metge Sherco Tvs Rally Factory 03h 32' 35'' + 00h 11' 02'' 
16 21 Daniel Nosiglia Jager Team Honda Nosiglia 03h 33' 45'' + 00h 12' 12'' 
17 22 Franco Caimi Monster Energy Yamaha Rally Team 03h 35' 36'' + 00h 14' 03'' 
18 59 Skyler Howes Klymciw Racing 03h 39' 22'' + 00h 17' 49'' 
19 19 Stefan Svitko Slovnaft Rally Team 03h 41' 40'' + 00h 20' 07'' 
20 14 Laia Sanz Gas Gas Factory Team 03h 43' 18'' + 00h 21' 45'' 
21 20 Johnny Aubert Sherco Tvs Rally Factory 03h 43' 25'' + 00h 21' 52'' 
22 53 Antonio Maio Yamaha Fino Motor Racing 03h 44' 21'' + 00h 22' 48'' 
23 41 Jacopo Cerutti Solarys Racing 03h 45' 13'' + 00h 23' 40'' 
24 25 Juan Pedrero Garcia Ls2 Aventura Touareg 03h 45' 15'' + 00h 23' 42'' 
25 56 Rodney Faggotter Yamaha Motor Australia 03h 45' 27'' + 00h 23' 54''
26 24 Lorenzo Santolino Sherco Tvs Rally Factory 03h 49' 25'' + 00h 27' 52'' 
27 29 Milan Engel Moto Racing Group (Mrg) 03h 51' 28'' + 00h 29' 55'' 
28 35 Maciej Giemza Orlen Team 03h 52' 59'' + 00h 31' 26'' 
29 42 Maurizio Gerini Solarys Racing 03h 53' 14'' + 00h 31' 41'' 
30 132 Martin Michek Moto Racing Group (Mrg) 03h 53' 20'' + 00h 31' 47'' 
...          
33 30 Adam Tomiczek Orlen Team 03h 56' 07'' + 00h 34' 34'' 
...          
57 71 Krzysztof Jarmuż 115moto 04h 33' 39'' + 01h 12' 06''

 

Etap 2 Al Wajh - Neom: motocykle

Poz. Nr start. Zawodnik Team Czas Różnica
1 18 Ross Branch Bas Dakar KTM Racing Team 03h 39' 10''  
2 3 Sam Sunderland Red Bull KTM Factory Team 03h 40' 34'' + 00h 01' 24'' 
3 5 Pablo Quintanilla Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 03h 41' 31'' + 00h 02' 21'' 
4 7 Kevin Benavides Monster Energy Honda Team 2020 03h 42' 50'' + 00h 03' 40'' 
5 16 Luciano Benavides Red Bull KTM Factory Team 03h 42' 54'' + 00h 03' 44'' 
6 12 Joan Barreda Bort Monster Energy Honda Team 2020 03h 44' 07'' + 00h 04' 57'' 
7 17 Jose Ignacio Cornejo Florimo Monster Energy Honda Team 2020 03h 45' 08'' + 00h 05' 58''
8 2 Matthias Walkner Red Bull KTM Factory Team 03h 45' 09'' + 00h 05' 59'' 
9 10 Xavier de Soultrait Monster Energy Yamaha Rally Team 03h 45' 18'' + 00h 06' 08'' 
10 6 Andrew Short Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 03h 46' 10'' + 00h 07' 00'' 
11 9 Ricky Brabec Monster Energy Honda Team 2020 03h 47' 55'' + 00h 08' 45'' 
12 8 Paulo Gonçalves Hero Motosports Team Rally 03h 48' 42'' + 00h 09' 32'' 
13 4 Adrien Van Beveren Monster Energy Yamaha Rally Team 03h 48' 58'' + 00h 09' 48'' 
14 22 Franco Caimi Monster Energy Yamaha Rally Team 03h 49' 00'' + 00h 09' 50'' 
15 1 Toby Price Red Bull KTM Factory Team 03h 51' 23'' + 00h 12' 13'' 
16 19 Stefan Svitko Slovnaft Rally Team 03h 55' 09'' + 00h 15' 59'' 
17 56 Rodney Faggotter Yamaha Motor Australia 03h 56' 27'' + 00h 17' 17'' 
18 24 Lorenzo Santolino Sherco TVS Rally Factory 03h 57' 35'' + 00h 18' 25'' 
19 11 Adrien Metge Sherco TVS Rally Factory 03h 57' 42'' + 00h 18' 32'' 
20 53 Antonio Maio Yamaha Fino Motor Racing 03h 58' 40'' + 00h 19' 30'' 
21 25 Juan Pedrero Garcia Ls2 Aventura Touareg 03h 58' 59'' + 00h 19' 49'' 
22 32 Sebastian Bühler Hero Motosports Team Rally 03h 59' 13'' + 00h 20' 03'' 
23 20 Johnny Aubert Sherco TVS Rally Factory 03h 59' 14'' + 00h 20' 04'' 
24 29 Milan Engel Moto Racing Group (Mrg) 04h 01' 38'' + 00h 22' 28'' 
25 59 Skyler Howes Klymciw Racing 04h 03' 58'' + 00h 24' 48'' 
26 30 Adam Tomiczek Orlen Team 04h 06' 31'' + 00h 27' 21'' 
27 42 Maurizio Gerini Solarys Racing 04h 08' 43'' + 00h 29' 33'' 
28 35 Maciej Giemza Orlen Team 04h 10' 22'' + 00h 31' 12'' 
29 23 Ivan Jakes Jakes Dakar Team 04h 11' 28'' + 00h 32' 18'' 
30 37 Paul Spierings HT Rally Raid Husqvarna Racing 04h 13' 31'' + 00h 34' 21''
...          
64 71 Krzysztof Jarmuż 115moto 05h 25' 21'' + 01h 46' 11'' 

 

Dakar 2020 - motocykle, klasyfikacja generalna po 2. etapie

Poz. Nr start. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 3 Sam Sunderland Red Bull KTM Factory Team 07h 05' 22''    
2 5 Pablo Quintanilla Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 07h 06' 40'' + 00h 01' 18''   
3 7 Kevin Benavides Monster Energy Honda Team 2020 07h 06' 54'' + 00h 01' 32''   
4 2 Matthias Walkner Red Bull KTM Factory Team 07h 07' 22'' + 00h 02' 00''   
5 9 Ricky Brabec Monster Energy Honda Team 2020 07h 09' 33'' + 00h 04' 11''   
6 18 Ross Branch Bas Dakar KTM Racing Team 07h 09' 41'' + 00h 04' 19''   
7 16 Luciano Benavides Red Bull KTM Factory Team 07h 11' 23'' + 00h 06' 01''   
8 12 Joan Barreda Bort Monster Energy Honda Team 2020 07h 11' 31'' + 00h 06' 09''   
9 1 Toby Price Red Bull KTM Factory Team 07h 12' 56'' + 00h 07' 34'' 0h 02' 00''
10 6 Andrew Short Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 07h 14' 46'' + 00h 09' 24''   
11 17 Jose Ignacio Cornejo Florimo Monster Energy Honda Team 2020 07h 14' 56'' + 00h 09' 34'' 0h 01' 00''
12 10 Xavier De Soultrait Monster Energy Yamaha Rally Team 07h 15' 33'' + 00h 10' 11''   
13 4 Adrien Van Beveren Monster Energy Yamaha Rally Team 07h 18' 23'' + 00h 13' 01''   
14 8 Paulo Gonçalves Hero Motosports Team Rally 07h 18' 32'' + 00h 13' 10''   
15 22 Franco Caimi Monster Energy Yamaha Rally Team 07h 24' 36'' + 00h 19' 14''   
16 11 Adrien Metge Sherco TVS Rally Factory 07h 30' 17'' + 00h 24' 55''   
17 19 Stefan Svitko Slovnaft Rally Team 07h 36' 49'' + 00h 31' 27''   
18 56 Rodney Faggotter Yamaha Motor Australia 07h 41' 54'' + 00h 36' 32'' 0h 05' 00''
19 20 Johnny Aubert Sherco TVS Rally Factory 07h 42' 39'' + 00h 37' 17''   
20 53 Antonio Maio Yamaha Fino Motor Racing 07h 43' 01'' + 00h 37' 39''   
21 59 Skyler Howes Klymciw Racing 07h 43' 20'' + 00h 37' 58''   
22 25 Juan Pedrero Garcia Ls2 Aventura Touareg 07h 44' 14'' + 00h 38' 52''   
23 24 Lorenzo Santolino Sherco TVS Rally Factory 07h 47' 00'' + 00h 41' 38''   
24 29 Milan Engel Moto Racing Group (Mrg) 07h 53' 06'' + 00h 47' 44''   
25 32 Sebastian Bühler Hero Motosports Team Rally 07h 53' 59'' + 00h 48' 37''   
26 42 Maurizio Gerini Solarys Racing 08h 01' 57'' + 00h 56' 35''   
27 30 Adam Tomiczek Orlen Team 08h 02' 38'' + 00h 57' 16''   
28 35 Maciej Giemza Orlen Team 08h 03' 21'' + 00h 57' 59''   
29 14 Laia Sanz Gas Gas Factory Team 08h 06' 20'' + 01h 00' 58''   
30 132 Martin Michek Moto Racing Group (Mrg) 08h 11' 30'' + 01h 06' 08''   
...            
58 71 Krzysztof Jarmuz 115moto 09h 59' 00'' + 02h 53' 38'' 0h 01' 00'' 

 

Etap 3 Neom - Neom: motocykle [upgrade]

Poz. Nr start. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 9 Ricky Brabec Monster Energy Honda Team 2020 03h 29' 31''    
2 17 Jose Ignacio Cornejo Florimo Monster Energy Honda Team 2020 03h 35' 27'' + 00h 05' 56''   
3 7 Kevin Benavides Monster Energy Honda Team 2020 03h 36' 53'' + 00h 07' 22''   
4 2 Matthias Walkner Red Bull KTM Factory Team 03h 37' 44'' + 00h 08' 13''   
5 1 Toby Price Red Bull KTM Factory Team 03h 38' 06'' + 00h 08' 35''   
6 12 Joan Barreda Bort Monster Energy Honda Team 2020  03h 38' 35'' + 00h 09' 04''   
7 16 Luciano Benavides Red Bull KTM Factory Team 03h 42' 01'' + 00h 12' 30''   
8 10 Xavier de Soultrait Monster Energy Yamaha Rally Team 03h 43' 26'' + 00h 13' 55''   
9 5 Pablo Quintanilla Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 03h 45' 01'' + 00h 15' 30''   
10 59 Skyler Howes Klymciw Racing 03h 45' 14'' + 00h 15' 43''   
11 11 Adrien Metge Sherco TVS Rally Factory 03h 47' 31'' + 00h 18' 00''   
12 19 Stefan Svitko Slovnaft Rally Team 03h 48' 17'' + 00h 18' 46''   
13 24 Lorenzo Santolino Sherco TVS Rally Factory 03h 48' 37'' + 00h 19' 06''   
14 56 Rodney Faggotter Yamaha Motor Australia 03h 49' 22'' + 00h 19' 51''   
15 3 Sam Sunderland Red Bull KTM Factory Team 03h 50' 52'' + 00h 21' 21''   
16 30 Adam Tomiczek Orlen Team 03h 55' 23'' + 00h 25' 52''   
17 35 Maciej Giemza Orlen Team 03h 55' 53'' + 00h 26' 22''   
18 95 Sebastien Lagut Nomade Racing 03h 56' 19'' + 00h 26' 48''   
19 29 Milan Engel Moto Racing Group (Mrg) 03h 56' 33'' + 00h 27' 02''   
20 32 Sebastian Bühler Hero Motosports Team Rally 03h 57' 12'' + 00h 27' 41''   
21 20 Johnny Aubert Sherco TVS Rally Factory 03h 57' 29'' + 00h 27' 58''   
22 132 Martin Michek Moto Racing Group (Mrg) 03h 57' 33'' + 00h 28' 02''   
23 25 Juan Pedrero Garcia Ls2 Aventura Touareg 03h 58' 07'' + 00h 28' 36''   
24 53 Antonio Maio Yamaha Fino Motor Racing 03h 58' 44'' + 00h 29' 13''   
25 37 Paul Spierings HT Rally Raid Husqvarna Racing 03h 59' 15'' + 00h 29' 44''   
26 74 Jaume Betriu Fn Speed Team 03h 59' 54'' + 00h 30' 23'' 00h 01' 00''
27 23 Ivan Jakes Jakes Dakar Team 03h 59' 56'' + 00h 30' 25''   
28 22 Franco Caimi Monster Energy Yamaha Rally Team 04h 00' 18'' + 00h 30' 47''   
29 51 Patricio Cabrera Kawasaki Chile Cidef 04h 00' 54'' + 00h 31' 23''   
30 34 Arunas Gelazninkas Arunas Gelazninkas 04h 02' 57'' + 00h 33' 26''   
...            
56 71 Krzysztof Jarmuż 115moto 04h 50' 53'' + 01h 21' 22''   

 

Dakar 2020 - motocykle, klasyfikacja generalna po 3. etapie

Poz. Nr start. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 9 Ricky Brabec Monster Energy Honda Team 2020 10h 39' 04''    
2 7 Kevin Benavides Monster Energy Honda Team 2020 10h 43' 47'' + 00h 04' 43''   
3 2 Matthias Walkner Red Bull KTM Factory Team 10h 45' 06'' + 00h 06' 02''   
4 1 Joan Barreda Bort Monster Energy Honda Team 2020 10h 50' 06'' + 00h 11' 02''   
5 17 Jose Ignacio Cornejo Florimo Monster Energy Honda Team 2020 10h 50' 23'' + 00h 11' 19'' 00h 01' 00''
6 1 Toby Price Red Bull KTM Factory Team 10h 51' 02'' + 00h 11' 58'' 00h 02' 00''
7 16 Luciano Benavides Red Bull KTM Factory Team 10h 53' 24'' + 00h 14' 20''   
8 5 Pablo Quintanilla Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 10h 54' 44'' + 00h 15' 40''   
9 3 Sam Sunderland Red Bull KTM Factory Team  10h 56' 14'' + 00h 17' 10''   
10 10 Xavier de Soultrait Monster Energy Yamaha Rally Team 10h 58' 59'' + 00h 19' 55''   
11 59 Skyler Howes Klymciw Racing 11h 11' 28'' + 00h 32' 24''   
12 11 Adrien Metge Sherco TVS Rally Factory 11h 17' 48'' + 00h 38' 44''   
13 19 Stefan Svitko Slovnaft Rally Team 11h 23' 30'' + 00h 44' 26''   
14 22 Franco Caimi Monster Energy Yamaha Rally Team 11h 24' 54'' + 00h 45' 50''   
15 56 Rodney Faggotter Yamaha Motor Australia 11h 31' 16'' + 00h 52' 12'' 00h 05' 00''
16 24 Lorenzo Santolino Sherco TVS Rally Factory 11h 35' 37'' + 00h 56' 33''   
17 6 Andrew Short Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 11h 36' 03'' + 00h 56' 59'' 00h 30' 00''
18 20 Johnny Aubert Sherco TVS Rally Factory 11h 40' 08'' + 01h 01' 04''   
19 53 Antonio Maio Yamaha Fino Motor Racing 11h 41' 45'' + 01h 02' 41''   
20 25 Juan Pedrero Garcia Ls2 Aventura Touareg 11h 42' 21'' + 01h 03' 17''   
21 18 Ross Branch Bas Dakar KTM Racing Team 11h 46' 45'' + 01h 07' 41''   
22 29 Milan Engel Moto Racing Group (Mrg) 11h 49' 39'' + 01h 10' 35''   
23 32 Sebastian Bühler Hero Motosports Team Rally 11h 51' 11'' + 01h 12' 07''   
24 30 Adam Tomiczek Orlen Team 11h 58' 01'' + 01h 18' 57''   
25 35 Maciej Giemza Orlen Team 11h 59' 14'' + 01h 20' 10''   
26 132 Martin Michek Moto Racing Group (Mrg) 12h 09' 03'' + 01h 29' 59''   
27 14 Laia Sanz Gas Gas Factory Team 12h 09' 30'' + 01h 30' 26''   
28 42 Maurizio Gerini Solarys Racing 12h 09' 39'' + 01h 30' 35''   
29 95 Sebastien Lagut Nomade Racing 12h 13' 26'' + 01h 34' 22'' 00h 04' 00''
30 74 Jaume Betriu Fn Speed Team 12h 19' 00'' + 01h 39' 56'' 00h 01' 00''
...            
53 71 Krzysztof Jarmuż 115moto 14h 49' 53'' + 04h 10' 49'' 00h 01' 00''

 

Etap 4 Neom-Al-Ula: motocykle

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 04h 24' 51''    
2 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 04h 25' 26'' + 00h 00' 35''  
3 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 04h 25' 46'' + 00h 00' 55''  
4 Paulo Gonçalves  Hero Motosports Team Rally 04h 27' 02'' + 00h 02' 11''  
5 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 04h 27' 39'' + 00h 02' 48''  
6 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 04h 27' 50'' + 00h 02' 59''  
7 Johnny Aubert  Sherco TVS Rally Factory 04h 28' 43'' + 00h 03' 52''  
8 Sam Sunderland  Red Bull KTM Factory Team 04h 29' 40'' + 00h 04' 49'' 00h 05' 00''
9 Skyler Howes  Klymciw Racing 04h 29' 43'' + 00h 04' 52''  
10 Lorenzo Santolino  Sherco TVS Rally Factory 04h 31' 15'' + 00h 06' 24''  
11 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 04h 32' 16'' + 00h 07' 25'' 00h 05' 00''
12 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 04h 32' 25'' + 00h 07' 34''  
13 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 04h 32' 45'' + 00h 07' 54''  
14 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 04h 32' 54'' + 00h 08' 03''  
15 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 04h 33' 19'' + 00h 08' 28''  
16 Jaume Betriu  Fn Speed Team 04h 35' 34'' + 00h 10' 43''  
17 Juan Pedrero Garcia  Ls2 Aventura Touareg 04h 37' 05'' + 00h 12' 14''  
18 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 04h 37' 44'' + 00h 12' 53''  
19 Martin Michek  Moto Racing Group (Mrg) 04h 37' 45'' + 00h 12' 54''  
20 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 04h 39' 49'' + 00h 14' 58''  
21 Sebastian Bühler  Hero Motosports Team Rally 04h 39' 59'' + 00h 15' 08''  
22 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 04h 40' 11'' + 00h 15' 20''  
23 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 04h 41' 57'' + 00h 17' 06''  
24 Maciej Giemza  Orlen Team 04h 42' 29'' + 00h 17' 38''  
25 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 04h 45' 25'' + 00h 20' 34''  
26 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 04h 48' 40'' + 00h 23' 49''  
27 Maurizio Gerini  Solarys Racing 04h 51' 52'' + 00h 27' 01''  
28 Garrett Poucher  Klymciw Racing 04h 56' 00'' + 00h 31' 09''  
29 Patricio Cabrera  Kawasaki Chile Cidef 05h 00' 14'' + 00h 35' 23'' 00h 02' 00''
30 Sebastien Lagut  Nomade Racing 05h 02' 23'' + 00h 37' 32'' 00h 03' 00''
...          
37 Adam Tomiczek  Orlen Team 05h 13' 58'' + 00h 49' 07''  
...          
54 Krzysztof Jarmuż
115moto
05h 53' 13'' + 01h 28' 22''  

Dakar 2020 - motocykle, klasyfikacja generalna po 4. etapie

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 15h 06' 43''    
2 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 15h 09' 13'' + 00h 02' 30''  
3 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 15h 15' 14'' + 00h 08' 31'' 00h 01' 00''
4 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 15h 18' 52'' + 00h 12' 09'' 00h 02' 00''
5 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 15h 24' 35'' + 00h 17' 52''  
6 Sam Sunderland  Red Bull KTM Factory Team 15h 25' 54'' + 00h 19' 11'' 00h 05' 00''
7 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 15h 32' 03'' + 00h 25' 20''  
8 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 15h 33' 13'' + 00h 26' 30''  
9 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 15h 33' 46'' + 00h 27' 03''  
10 Skyler Howes  Klymciw Racing 15h 41' 11'' + 00h 34' 28''  
11 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 15h 51' 07'' + 00h 44' 24''  
12 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 15h 52' 47'' + 00h 46' 04''  
13 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 15h 57' 10'' + 00h 50' 27'' 00h 05' 00''
14 Lorenzo Santolino  Sherco TVS Rally Factory 16h 06' 52'' + 01h 00' 09''  
15 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 16h 08' 48'' + 01h 02' 05'' 00h 30' 00''
16 Johnny Aubert  Sherco TVS Rally Factory 16h 08' 51'' + 01h 02' 08''  
17 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 16h 09' 00'' + 01h 02' 17'' 00h 05' 00''
18 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 16h 12' 31'' + 01h 05' 48''  
19 Juan Pedrero Garcia  Ls2 Aventura Touareg 16h 19' 26'' + 01h 12' 43''  
20 Sebastian Bühler  Hero Motosports Team Rally 16h 31' 10'' + 01h 24' 27''  
21 Maciej Giemza  Orlen Team 16h 41' 43'' + 01h 35' 00''  
22 Martin Michek  Moto Racing Group (Mrg) 16h 46' 48'' + 01h 40' 05''  
23 Jaume Betriu  Fn Speed Team 16h 54' 34'' + 01h 47' 51'' 00h 01' 00''
24 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 16h 54' 55'' + 01h 48' 12''  
25 Maurizio Gerini  Solarys Racing 17h 01' 31'' + 01h 54' 48''  
26 Adam Tomiczek  Orlen Team 17h 11' 59'' + 02h 05' 16''  
27 Sebastien Lagut  Nomade Racing 17h 15' 49'' + 02h 09' 06'' 00h 07' 00''
28 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 17h 16' 17'' + 02h 09' 34''  
29 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 17h 26' 59'' + 02h 20' 16'' 00h 14' 00''
30 Garrett Poucher  Klymciw Racing 17h 35' 24'' + 02h 28' 41'' 00h 02' 30''
...          
49 Krzysztof Jarmuż 115moto 20h 43' 06'' + 05h 36' 23'' 00h 01' 00''

 

Etap 5 Al-Ula-Ha'il: motocykle

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 03h 57' 33''    
2 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 03h 58' 45'' + 00h 01' 12''  
3 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 04h 00' 04'' + 00h 02' 31''  
4 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 04h 00' 36'' + 00h 03' 03''  
5 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 04h 04' 27'' + 00h 06' 54''  
6 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 04h 06' 40'' + 00h 09' 07''  
7 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 04h 07' 15'' + 00h 09' 42''  
8 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 04h 08' 06'' + 00h 10' 33''  
9 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 04h 09' 38'' + 00h 12' 05''  
10 Paulo Gonçalves  Hero Motosports Team Rally 04h 10' 48'' + 00h 13' 15''  
11 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 04h 11' 25'' + 00h 13' 52''  
12 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 04h 12' 20'' + 00h 14' 47''  
13 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 04h 12' 30'' + 00h 14' 57''  
14 Jaume Betriu  Fn Speed Team 04h 12' 54'' + 00h 15' 21''  
15 Lorenzo Santolino  Sherco TVS Rally Factory 04h 13' 21'' + 00h 15' 48''  
16 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 04h 13' 53'' + 00h 16' 20''  
17 Skyler Howes  Klymciw Racing 04h 15' 55'' + 00h 18' 22''  
18 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 04h 16' 22'' + 00h 18' 49''  
19 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 04h 20' 42'' + 00h 23' 09''  
20 Juan Pedrero Garcia  Ls2 Aventura Touareg 04h 20' 54'' + 00h 23' 21''  
21 Sebastian Bühler  Hero Motosports Team Rally 04h 21' 06'' + 00h 23' 33''  
22 Martin Michek  Moto Racing Group (Mrg) 04h 22' 52'' + 00h 25' 19''  
23 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 04h 23' 34'' + 00h 26' 01''  
24 Maurizio Gerini  Solarys Racing 04h 24' 06'' + 00h 26' 33''  
25 Johnny Aubert  Sherco TVS Rally Factory 04h 25' 48'' + 00h 28' 15''  
26 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 04h 26' 00'' + 00h 28' 27''  
27 Maciej Giemza  Orlen Team 04h 26' 37'' + 00h 29' 04''  
28 Garrett Poucher  Klymciw Racing 04h 27' 27'' + 00h 29' 54''  
29 Milan Engel  Moto Racing Group (Mrg) 04h 28' 09'' + 00h 30' 36''  
30 Sebastien Lagut  Nomade Racing 04h 33' 09'' + 00h 35' 36''  
         
63 Krzysztof Jarmuż 115Moto 05h 35' 22'' + 01h 37' 49''  

Dakar 2020 - motocykle, klasyfikacja generalna po 5. etapie

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 19h 07' 19''    
2 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 19h 16' 25'' + 00h 09' 06'' 00h 02' 00''
3 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 19h 18' 51'' + 00h 11' 32''  
4 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 19h 23' 20'' + 00h 16' 01''  
5 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 19h 27' 44'' + 00h 20' 25'' 00h 01' 00''
6 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 19h 38' 13'' + 00h 30' 54''  
7 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 19h 38' 43'' + 00h 31' 24''  
8 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 19h 41' 19'' + 00h 34' 00''  
9 Skyler Howes  Klymciw Racing 19h 57' 06'' + 00h 49' 47''  
10 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 20h 04' 12'' + 00h 56' 53''  
11 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 20h 05' 00'' + 00h 57' 41''  
12 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 20h 08' 52'' + 01h 01' 33'' 00h 30' 00''
13 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 20h 09' 30'' + 01h 02' 11'' 00h 05' 00''
14 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 20h 19' 46'' + 01h 12' 27''  
15 Lorenzo Santolino  Sherco TVS Rally Factory 20h 20' 13'' + 01h 12' 54''  
16 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 20h 32' 34'' + 01h 25' 15'' 00h 05' 00''
17 Johnny Aubert  Sherco TVS Rally Factory 20h 34' 39'' + 01h 27' 20''  
18 Juan Pedrero Garcia  LS2 Aventura Touareg 20h 40' 20'' + 01h 33' 01''  
19 Sebastian Bühler  Hero Motosports Team Rally 20h 52' 16'' + 01h 44' 57''  
20 Jaume Betriu  Fn Speed Team 21h 07' 28'' + 02h 00' 09'' 00h 01' 00''
21 Maciej Giemza  Orlen Team 21h 08' 20'' + 02h 01' 01''  
22 Martin Michek  Moto Racing Group (MRG) 21h 09' 40'' + 02h 02' 21''  
23 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 21h 20' 55'' + 02h 13' 36''  
24 Maurizio Gerini  Solarys Racing 21h 25' 37'' + 02h 18' 18''  
25 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 21h 36' 59'' + 02h 29' 40''  
26 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 21h 43' 21'' + 02h 36' 02'' 00h 14' 00''
27 Sebastien Lagut  Nomade Racing 21h 48' 58'' + 02h 41' 39'' 00h 07' 00''
28 Garrett Poucher  Klymciw Racing 22h 02' 51'' + 02h 55' 32'' 00h 02' 30''
29 Milan Engel  Moto Racing Group (MRG) 22h 18' 31'' + 03h 11' 12''  
30 Paul Spierings  Ht Rally Raid Husqvarna Racing 22h 19' 31'' + 03h 12' 12'' 00h 02' 00''
         
51 Krzysztof Jarmuż 115moto 26h 18' 28'' + 07h 11' 09'' 00h 01' 00''

Etap 6 Ha'il-Rijad: motocykle

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 04h 36' 28''    
2 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 04h 38' 02'' + 00h 01' 34''  
3 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 04h 39' 13'' + 00h 02' 45''  
4 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 04h 41' 23'' + 00h 04' 55''  
5 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 04h 41' 30'' + 00h 05' 02''  
6 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 04h 41' 44'' + 00h 05' 16''  
7 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 04h 44' 41'' + 00h 08' 13''  
8 Paulo Gonçalves  Hero Motosports Team Rally 04h 44' 44'' + 00h 08' 16''  
9 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 04h 47' 24'' + 00h 10' 56''  
10 Skyler Howes  Klymciw Racing 04h 51' 31'' + 00h 15' 03''  
11 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 04h 53' 01'' + 00h 16' 33''  
12 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 04h 53' 05'' + 00h 16' 37''  
13 Maurizio Gerini  Solarys Racing 04h 56' 44'' + 00h 20' 16''  
14 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 04h 59' 00'' + 00h 22' 32''  
15 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 04h 59' 13'' + 00h 22' 45''  
16 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 05h 00' 08'' + 00h 23' 40''  
17 Jaume Betriu  FN Speed Team 05h 00' 27'' + 00h 23' 59''  
18 Martin Michek  Moto Racing Group (Mrg) 05h 00' 35'' + 00h 24' 07''  
19 Juan Pedrero Garcia  LS2 Aventura Touareg 05h 01' 44'' + 00h 25' 16''  
20 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 05h 02' 34'' + 00h 26' 06''  
21 Antonio Maio  Yamaha Fino Motor Racing 05h 03' 06'' + 00h 26' 38''  
22 Paul Spierings  HT Rally Raid Husqvarna Racing 05h 03' 35'' + 00h 27' 07''  
23 Maciej Giemza  Orlen Team 05h 11' 27'' + 00h 34' 59''  
24 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 05h 11' 34'' + 00h 35' 06''  
25 Sebastien Lagut  Nomade Racing 05h 12' 30'' + 00h 36' 02''  
26 Garrett Poucher  Klymciw Racing 05h 13' 27'' + 00h 36' 59''  
27 Joaquim Rodrigues  Hero Motosports Team Rally 05h 15' 13'' + 00h 38' 45''  
28 Benjamin Melot  Benjamin Melot 05h 18' 46'' + 00h 42' 18''  
29 Patricio Cabrera  FN Speed Team 05h 21' 34'' + 00h 45' 06''  
30 Milan Engel  Moto Racing Group (MRG) 05h 24' 03'' + 00h 47' 35''  
         
66 Krzysztof Jarmuż 115moto 06h 27' 08'' + 01h 50' 40''  

Dakar 2020 - motocykle, klasyfikacja generalna po 6. etapie

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 23h 43' 47''    
2 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 24h 04' 43'' + 00h 20' 56''  
3 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 24h 09' 26'' + 00h 25' 39'' 00h 02' 00''
4 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 24h 09' 28'' + 00h 25' 41'' 00h 01' 00''
5 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 24h 16' 45'' + 00h 32' 58''  
6 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 24h 17' 26'' + 00h 33' 39''  
7 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 24h 22' 49'' + 00h 39' 02''  
8 Skyler Howes  Klymciw Racing 24h 48' 37'' + 01h 04' 50''  
9 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 24h 51' 36'' + 01h 07' 49''  
10 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 24h 54' 11'' + 01h 10' 24'' 00h 05' 00''
11 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 24h 58' 05'' + 01h 14' 18''  
12 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 25h 20' 26'' + 01h 36' 39'' 00h 30' 00''
13 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 25h 32' 42'' + 01h 48' 55'' 00h 05' 00''
14 Lorenzo Santolino  Sherco TVS Rally Factory 26h 03' 20'' + 02h 19' 33''  
15 Jaume Betriu  Fn Speed Team 26h 07' 55'' + 02h 24' 08'' 00h 01' 00''
16 Martin Michek  Moto Racing Group (Mrg) 26h 10' 15'' + 02h 26' 28''  
17 Maciej Giemza  Orlen Team 26h 19' 47'' + 02h 36' 00''  
18 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 26h 20' 08'' + 02h 36' 21''  
19 Juan Pedrero Garcia  Ls2 Aventura Touareg 26h 22' 04'' + 02h 38' 17'' 00h 40' 00''
20 Maurizio Gerini  Solarys Racing 26h 22' 21'' + 02h 38' 34''  
21 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 26h 35' 59'' + 02h 52' 12''  
22 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 26h 45' 55'' + 03h 02' 08'' 00h 14' 00''
23 Sebastien Lagut  Nomade Racing 27h 01' 28'' + 03h 17' 41'' 00h 07' 00''
24 Garrett Poucher  Klymciw Racing 27h 16' 18'' + 03h 32' 31'' 00h 02' 30''
25 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 27h 21' 10'' + 03h 37' 23''  
26 Paul Spierings  Ht Rally Raid Husqvarna Racing 27h 23' 06'' + 03h 39' 19'' 00h 02' 00''
27 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 27h 32' 51'' + 03h 49' 04''  
28 Milan Engel  Moto Racing Group (Mrg) 27h 42' 34'' + 03h 58' 47''  
29 Patricio Cabrera  Fn Speed Team 27h 48' 27'' + 04h 04' 40'' 00h 13' 00''
30 Antonio Maio  Yamaha Fino Motor Racing 27h 55' 59'' + 04h 12' 12'' 00h 01' 00''
         
49 Krzysztof Jarmuż 115moto 32h 45' 36'' + 09h 01' 49'' 00h 01' 00''

Etap 7 Rijad-Wadi Al Dawasir: motocykle

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 04h 36' 22''    
2 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 04h 37' 45'' + 00h 01' 23''  
3 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 04h 40' 39'' + 00h 04' 17''  
4 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 04h 41' 10'' + 00h 04' 48''  
5 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 04h 41' 14'' + 00h 04' 52''  
6 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 04h 42' 34'' + 00h 06' 12''  
7 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 04h 44' 19'' + 00h 07' 57''  
8 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 04h 45' 06'' + 00h 08' 44''  
9 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 04h 45' 24'' + 00h 09' 02''  
10 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 04h 46' 21'' + 00h 09' 59''  
11 Martin Michek  Moto Racing Group (Mrg) 04h 50' 51'' + 00h 14' 29''  
12 Skyler Howes  Klymciw Racing 04h 51' 26'' + 00h 15' 04''  
13 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 04h 51' 32'' + 00h 15' 10''  
14 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 04h 53' 06'' + 00h 16' 44''  
15 Lorenzo Santolino  Sherco TVS Rally Factory 04h 53' 16'' + 00h 16' 54''  
16 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 04h 53' 47'' + 00h 17' 25''  
17 Jaume Betriu  Fn Speed Team 04h 53' 48'' + 00h 17' 26''  
18 Juan Pedrero Garcia  Ls2 Aventura Touareg 04h 54' 08'' + 00h 17' 46''  
19 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 04h 56' 57'' + 00h 20' 35''  
20 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 04h 57' 49'' + 00h 21' 27''  
21 Garrett Poucher  Klymciw Racing 04h 59' 03'' + 00h 22' 41''  
22 Sebastien Lagut  Nomade Racing 04h 59' 57'' + 00h 23' 35''  
23 Paul Spierings  Ht Rally Raid Husqvarna Racing 05h 00' 59'' + 00h 24' 37''  
24 Maciej Giemza  Orlen Team 05h 03' 06'' + 00h 26' 44''  
25 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 05h 04' 53'' + 00h 28' 31''  
26 Abdullah Al Shatti  Duust Rally Team 05h 05' 42'' + 00h 29' 20'' 00h 01' 00''
27 Milan Engel  Moto Racing Group (Mrg) 05h 06' 53'' + 00h 30' 31''  
28 Benjamin Melot  Benjamin Melot 05h 08' 20'' + 00h 31' 58''  
29 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 05h 11' 24'' + 00h 35' 02'' 00h 15' 00''
30 Mario Patrao  KTM Factory Team 05h 12' 34'' + 00h 36' 12''  
         
65 Krzysztof Jarmuż 115moto 06h 09' 54'' + 01h 33' 32''  

Dakar 2020 - motocykle, klasyfikacja generalna po 7. etapie

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 28h 25' 01''    
2 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 28h 49' 49'' + 00h 24' 48''  
3 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 28h 52' 02'' + 00h 27' 01'' 00h 01' 00''
4 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 28h 53' 45'' + 00h 28' 44'' 00h 02' 00''
5 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 28h 54' 30'' + 00h 29' 29''  
6 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 28h 58' 05'' + 00h 33' 04''  
7 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 29h 03' 59'' + 00h 38' 58''  
8 Skyler Howes  Klymciw Racing 29h 40' 03'' + 01h 15' 02''  
9 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 29h 40' 32'' + 01h 15' 31'' 00h 05' 00''
10 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 29h 44' 42'' + 01h 19' 41''  
11 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 30h 04' 37'' + 01h 39' 36'' 00h 15' 00''
12 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 30h 05' 50'' + 01h 40' 49'' 00h 30' 00''
13 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 30h 44' 06'' + 02h 19' 05'' 00h 20' 00''
14 Martin Michek  Moto Racing Group (Mrg) 31h 01' 06'' + 02h 36' 05''  
15 Jaume Betriu  FN Speed Team 31h 01' 43'' + 02h 36' 42'' 00h 01' 00''
16 Lorenzo Santolino  Sherco TVS Rally Factory 31h 11' 36'' + 02h 46' 35'' 00h 15' 00''
17 Juan Pedrero Garcia  Ls2 Aventura Touareg 31h 16' 12'' + 02h 51' 11'' 00h 40' 00''
18 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 31h 17' 57'' + 02h 52' 56''  
19 Maciej Giemza  Orlen Team 31h 22' 53'' + 02h 57' 52''  
20 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 31h 32' 56'' + 03h 07' 55''  
21 Maurizio Gerini  Solarys Racing 31h 40' 50'' + 03h 15' 49'' 00h 03' 00''
22 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 31h 50' 48'' + 03h 25' 47'' 00h 14' 00''
23 Sebastien Lagut  Nomade Racing 32h 01' 25'' + 03h 36' 24'' 00h 07' 00''
24 Garrett Poucher  Klymciw Racing 32h 15' 21'' + 03h 50' 20'' 00h 02' 30''
25 Paul Spierings  HT Rally Raid Husqvarna Racing 32h 24' 05'' + 03h 59' 04'' 00h 02' 00''
26 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 32h 24' 13'' + 03h 59' 12'' 00h 15' 00''
27 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 32h 29' 57'' + 04h 04' 56'' 00h 15' 00''
28 Milan Engel  Moto Racing Group (Mrg) 32h 49' 27'' + 04h 24' 26''  
29 Antonio Maio  Yamaha Fino Motor Racing 33h 12' 03'' + 04h 47' 02'' 00h 01' 00''
30 Patricio Cabrera  FN Speed Team 33h 29' 59'' + 05h 04' 58'' 00h 13' 00''
         
49 Krzysztof Jarmuż 115moto 38h 55' 30'' + 10h 30' 29'' 00h 01' 00''

Etap 8 Wadi Al Dawasir - Wadi Al Dawasir: motocykle

By uczcić tragiczną śmierć doświadczonego zawodnika Paulo Goncalvesa na trasie siódmego odcinka specjalnego odwołano 8. etap rajdu Dakar 2020 dla motocykli i quadów.

Etap 9 Wadi Al Dawasir - Haradh: motocykle

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 03h 30' 33''    
2 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 03h 32' 27'' + 00h 01' 54''  
3 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 03h 33' 15'' + 00h 02' 42''  
4 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 03h 34' 28'' + 00h 03' 55''  
5 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 03h 36' 03'' + 00h 05' 30''  
6 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 03h 36' 23'' + 00h 05' 50''  
7 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 03h 36' 41'' + 00h 06' 08''  
8 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 03h 36' 56'' + 00h 06' 23''  
9 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 03h 37' 30'' + 00h 06' 57''  
10 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 03h 38' 40'' + 00h 08' 07''  
11 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 03h 40' 01'' + 00h 09' 28''  
12 Juan Pedrero Garcia  LS2 Aventura Touareg 03h 41' 09'' + 00h 10' 36''  
13 Martin Michek  Moto Racing Group (Mrg) 03h 41' 40'' + 00h 11' 07''  
14 Jaume Betriu  Fn Speed Team 03h 42' 27'' + 00h 11' 54''  
15 Skyler Howes  Klymciw Racing 03h 43' 50'' + 00h 13' 17''  
16 Garrett Poucher  Klymciw Racing 03h 44' 52'' + 00h 14' 19''  
17 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 03h 45' 22'' + 00h 14' 49''  
18 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 03h 45' 30'' + 00h 14' 57''  
19 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 03h 46' 46'' + 00h 16' 13''  
20 Maciej Giemza  Orlen Team 03h 47' 13'' + 00h 16' 40''  
21 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 03h 47' 49'' + 00h 17' 16''  
22 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 03h 48' 59'' + 00h 18' 26''  
23 Maurizio Gerini  Solarys Racing 03h 50' 25'' + 00h 19' 52''  
24 Sebastien Lagut  Nomade Racing 03h 50' 48'' + 00h 20' 15''  
25 Mario Patrao  KTM Factory Team 03h 57' 28'' + 00h 26' 55''  
26 Milan Engel  Moto Racing Group (Mrg) 03h 58' 24'' + 00h 27' 51''  
27 Benjamin Melot  Benjamin Melot 03h 59' 43'' + 00h 29' 10''  
28 Harith Noah Koitha Veettil  Sherco TVS Rally Factory 04h 02' 33'' + 00h 32' 00''  
29 Patricio Cabrera  Fn Speed Team 04h 03' 45'' + 00h 33' 12''  
30 Jan Brabec  Big Shock Racing 04h 04' 14'' + 00h 33' 41''  
         
64 Krzysztof Jarmuż 115moto 04h 51' 01'' + 01h 20' 28''  

Dakar 2020 - motocykle, klasyfikacja generalna po 9. etapie

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 31h 59' 29''    
2 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 32h 20' 22'' + 00h 20' 53''  
3 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 32h 26' 12'' + 00h 26' 43'' 00h 02' 00''
4 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 32h 27' 45'' + 00h 28' 16''  
5 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 32h 28' 58'' + 00h 29' 29'' 00h 01' 00''
6 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 32h 36' 45'' + 00h 37' 16''  
7 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 32h 40' 40'' + 00h 41' 11''  
8 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 33h 20' 33'' + 01h 21' 04'' 00h 05' 00''
9 Skyler Howes  Klymciw Racing 33h 23' 53'' + 01h 24' 24''  
10 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 33h 30' 04'' + 01h 30' 35''  
11 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 33h 43' 20'' + 01h 43' 51'' 00h 30' 00''
12 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 34h 21' 36'' + 02h 22' 07'' 00h 15' 00''
13 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 34h 29' 36'' + 02h 30' 07'' 00h 20' 00''
14 Martin Michek  Moto Racing Group (MRG) 34h 42' 46'' + 02h 43' 17''  
15 Jaume Betriu  Fn Speed Team 34h 44' 10'' + 02h 44' 41'' 00h 01' 00''
16 Juan Pedrero Garcia  LS2 Aventura Touareg 34h 57' 21'' + 02h 57' 52'' 00h 40' 00''
17 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 35h 06' 56'' + 03h 07' 27''  
18 Maciej Giemza  Orlen Team 35h 10' 06'' + 03h 10' 37''  
19 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 35h 20' 45'' + 03h 21' 16''  
20 Maurizio Gerini  Solarys Racing 35h 31' 15'' + 03h 31' 46'' 00h 03' 00''
21 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 35h 37' 34'' + 03h 38' 05'' 00h 14' 00''
22 Sebastien Lagut  Nomade Racing 35h 52' 13'' + 03h 52' 44'' 00h 07' 00''
23 Garrett Poucher  Klymciw Racing 36h 00' 13'' + 04h 00' 44'' 00h 02' 30''
24 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 36h 00' 36'' + 04h 01' 07'' 00h 15' 00''
25 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 36h 06' 00'' + 04h 06' 31'' 00h 15' 00''
26 Paul Spierings  Ht Rally Raid Husqvarna Racing 36h 29' 12'' + 04h 29' 43'' 00h 02' 00''
27 Milan Engel  Moto Racing Group (MRG) 36h 47' 51'' + 04h 48' 22''  
28 Antonio Maio  Yamaha Fino Motor Racing 37h 22' 21'' + 05h 22' 52'' 00h 16' 00''
29 Patricio Cabrera  Fn Speed Team 37h 33' 44'' + 05h 34' 15'' 00h 13' 00''
30 Arunas Gelazninkas  Arunas Gelazninkas 38h 02' 27'' + 06h 02' 58''  
         
47 Krzysztof Jarmuż
115moto 43h 46' 31'' + 11h 47' 02'' 00h 01' 00''

Etap 10 Haradh - Shubaytah: motocykle
(skrócony do 345 km)

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 02h 11' 42''    
2 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 02h 12' 49'' + 00h 01' 07''  
3 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 02h 14' 13'' + 00h 02' 31''  
4 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 02h 14' 39'' + 00h 02' 57''  
5 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 02h 15' 56'' + 00h 04' 14''  
6 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 02h 17' 05'' + 00h 05' 23''  
7 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 02h 17' 40'' + 00h 05' 58''  
8 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 02h 20' 27'' + 00h 08' 45''  
9 Maurizio Gerini  Solarys Racing 02h 24' 50'' + 00h 13' 08''  
10 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 02h 24' 51'' + 00h 13' 09''  
11 Skyler Howes  Klymciw Racing 02h 31' 46'' + 00h 20' 04''  
12 Paul Spierings  Ht Rally Raid Husqvarna Racing 02h 34' 11'' + 00h 22' 29''  
13 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 02h 35' 42'' + 00h 24' 00''  
14 Emanuel Gyenes  Autonet Motorcycle Team 02h 35' 51'' + 00h 24' 09''  
15 Patricio Cabrera  FN Speed Team 02h 36' 28'' + 00h 24' 46''  
16 Milan Engel  Moto Racing Group (MRG) 02h 37' 49'' + 00h 26' 07''  
17 Antonio Maio  Yamaha Fino Motor Racing 02h 38' 38'' + 00h 26' 56''  
18 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 02h 39' 11'' + 00h 27' 29''  
19 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 02h 39' 33'' + 00h 27' 51''  
20 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 02h 40' 00'' + 00h 28' 18''  
21 Simon Marcic  Marcic 02h 40' 25'' + 00h 28' 43''  
22 Maciej Giemza  Orlen Team 02h 40' 31'' + 00h 28' 49''  
23 Romain Leloup  Team Repar'stores 02h 40' 37'' + 00h 28' 55''  
24 Anthony Boursaud  Antho Moto Sport - Drag'on Rally Team 02h 41' 34'' + 00h 29' 52''  
25 Edwin Straver  Edwin Straver 02h 41' 36'' + 00h 29' 54''  
26 Florent Vayssade  Team Vayssade Florent 02h 42' 01'' + 00h 30' 19''  
27 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 02h 42' 06'' + 00h 30' 24''  
28 Zaker Yakp  Wu Pu Da Hai Dao Dakar Rally Team 02h 42' 40'' + 00h 30' 58''  
29 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 02h 44' 24'' + 00h 32' 42''  
30 Harith Noah Koitha Veettil  Sherco TVS Rally Factory 02h 44' 41'' + 00h 32' 59''  
         
57 Krzysztof Jarmuż 115moto 03h 07' 08'' + 00h 55' 26''  

Dakar 2020 - motocykle, klasyfikacja generalna po 10. etapie

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 34h 12' 18''    
2 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 34h 38' 02'' + 00h 25' 44''  
3 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 34h 39' 27'' + 00h 27' 09''  
4 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 34h 40' 51'' + 00h 28' 33'' 00h 02' 00''
5 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 34h 53' 49'' + 00h 41' 31'' 00h 01' 00''
6 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 34h 53' 50'' + 00h 41' 32''  
7 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 34h 56' 36'' + 00h 44' 18''  
8 Skyler Howes  Klymciw Racing 35h 55' 39'' + 01h 43' 21''  
9 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 35h 56' 15'' + 01h 43' 57'' 00h 05' 00''
10 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 36h 14' 28'' + 02h 02' 10''  
11 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 36h 22' 31'' + 02h 10' 13'' 00h 30' 00''
12 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 36h 32' 19'' + 02h 20' 01'' 00h 15' 00''
13 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 37h 21' 09'' + 03h 08' 51'' 00h 20' 00''
14 Martin Michek  Moto Racing Group (MRG) 37h 31' 16'' + 03h 18' 58''  
15 Jaume Betriu  FN Speed Team 37h 32' 07'' + 03h 19' 49'' 00h 02' 00''
16 Juan Pedrero Garcia  Ls2 Aventura Touareg 37h 46' 15'' + 03h 33' 57'' 00h 40' 00''
17 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 37h 46' 29'' + 03h 34' 11''  
18 Maciej Giemza  Orlen Team 37h 50' 37'' + 03h 38' 19''  
19 Maurizio Gerini  Solarys Racing 37h 56' 05'' + 03h 43' 47'' 00h 03' 00''
20 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 38h 00' 45'' + 03h 48' 27''  
21 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 38h 14' 49'' + 04h 02' 31'' 00h 15' 00''
22 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 38h 26' 27'' + 04h 14' 09'' 00h 15' 00''
23 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 38h 27' 08'' + 04h 14' 50'' 00h 14' 00''
24 Sebastien Lagut  Nomade Racing 38h 43' 17'' + 04h 30' 59'' 00h 07' 00''
25 Paul Spierings  Ht Rally Raid Husqvarna Racing 39h 04' 23'' + 04h 52' 05'' 00h 03' 00''
26 Milan Engel  Moto Racing Group (MRG) 39h 25' 40'' + 05h 13' 22''  
27 Antonio Maio  Yamaha Fino Motor Racing 40h 05' 59'' + 05h 53' 41'' 00h 21' 00''
28 Patricio Cabrera  FN Speed Team 40h 10' 12'' + 05h 57' 54'' 00h 13' 00''
29 Emanuel Gyenes  Autonet Motorcycle Team 41h 14' 44'' + 07h 02' 26''  
30 Arunas Gelazninkas  Arunas Gelazninkas 41h 28' 15'' + 07h 15' 57'' 00h 15' 00''
         
45 Krzysztof Jarmuż 115moto 46h 53' 39'' + 12h 41' 21'' 00h 01' 00''

Etap 11 Shubaytah - Haradh: motocykle

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 04h 09' 22''    
2 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 04h 09' 31'' + 00h 00' 09''  
3 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 04h 12' 10'' + 00h 02' 48''  
4 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 04h 12' 15'' + 00h 02' 53''  
5 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 04h 15' 11'' + 00h 05' 49''  
6 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 04h 15' 44'' + 00h 06' 22''  
7 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 04h 16' 27'' + 00h 07' 05''  
8 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 04h 17' 33'' + 00h 08' 11''  
9 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 04h 18' 10'' + 00h 08' 48''  
10 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 04h 21' 10'' + 00h 11' 48''  
11 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 04h 21' 27'' + 00h 12' 05''  
12 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 04h 24' 10'' + 00h 14' 48''  
13 Jaume Betriu  FN Speed Team 04h 26' 44'' + 00h 17' 22''  
14 Juan Pedrero Garcia  LS2 Aventura Touareg 04h 26' 52'' + 00h 17' 30''  
15 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 04h 27' 20'' + 00h 17' 58''  
16 Maciej Giemza  Orlen Team 04h 30' 53'' + 00h 21' 31''  
17 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 04h 31' 23'' + 00h 22' 01''  
18 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 04h 33' 14'' + 00h 23' 52''  
19 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 04h 33' 32'' + 00h 24' 10''  
20 Antonio Maio  Yamaha Fino Motor Racing 04h 34' 44'' + 00h 25' 22''  
21 Skyler Howes  Klymciw Racing 04h 37' 18'' + 00h 27' 56''  
22 Maurizio Gerini  Solarys Racing 04h 38' 37'' + 00h 29' 15''  
23 Benjamin Melot  Benjamin Melot 04h 41' 37'' + 00h 32' 15''  
24 Milan Engel  Moto Racing Group (MRG) 04h 47' 05'' + 00h 37' 43''  
25 Harith Noah Koitha Veettil  Sherco TVS Rally Factory 04h 48' 12'' + 00h 38' 50''  
26 Patricio Cabrera  FN Speed Team 04h 51' 11'' + 00h 41' 49''  
27 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 04h 53' 09'' + 00h 43' 47''  
28 Arunas Gelazninkas  Arunas Gelazninkas 04h 59' 49'' + 00h 50' 27''  
29 Sebastien Lagut  Nomade Racing 04h 59' 52'' + 00h 50' 30''  
30 Paul Spierings  Ht Rally Raid Husqvarna Racing 05h 00' 12'' + 00h 50' 50''  
         
49 Krzysztof Jarmuż 115moto 05h 35' 56'' + 01h 26' 34''  

Dakar 2020 - motocykle, klasyfikacja generalna po 11. etapie

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 38h 33' 28''    
2 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 38h 47' 24'' + 00h 13' 56''  
3 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 38h 56' 02'' + 00h 22' 34'' 00h 02' 00''
4 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 39h 03' 21'' + 00h 29' 53''  
5 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 39h 03' 37'' + 00h 30' 09''  
6 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 39h 06' 04'' + 00h 32' 36'' 00h 01' 00''
7 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 39h 08' 46'' + 00h 35' 18''  
8 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 40h 12' 42'' + 01h 39' 14'' 00h 05' 00''
9 Skyler Howes  Klymciw Racing 40h 32' 57'' + 01h 59' 29''  
10 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 40h 40' 04'' + 02h 06' 36'' 00h 30' 00''
11 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 40h 41' 48'' + 02h 08' 20''  
12 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 41h 03' 42'' + 02h 30' 14'' 00h 15' 00''
13 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 41h 19' 10'' + 02h 45' 42'' 00h 20' 00''
14 Jaume Betriu  FN Speed Team 41h 58' 51'' + 03h 25' 23'' 00h 02' 00''
15 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 42h 09' 30'' + 03h 36' 02'' 00h 14' 00''
16 Juan Pedrero Garcia  LS2 Aventura Touareg 42h 13' 07'' + 03h 39' 39'' 00h 40' 00''
17 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 42h 19' 43'' + 03h 46' 15''  
18 Maciej Giemza  Orlen Team 42h 21' 30'' + 03h 48' 02''  
19 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 42h 32' 59'' + 03h 59' 31'' 00h 15' 00''
20 Maurizio Gerini  Solarys Racing 42h 34' 42'' + 04h 01' 14'' 00h 03' 00''
21 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 42h 47' 54'' + 04h 14' 26'' 00h 15' 00''
22 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 42h 53' 54'' + 04h 20' 26''  
23 Martin Michek  Moto Racing Group (MRG) 42h 58' 42'' + 04h 25' 14''  
24 Sebastien Lagut  Nomade Racing 43h 43' 09'' + 05h 09' 41'' 00h 07' 00''
25 Paul Spierings  Ht Rally Raid Husqvarna Racing 44h 04' 35'' + 05h 31' 07'' 00h 03' 00''
26 Milan Engel  Moto Racing Group (MRG) 44h 12' 45'' + 05h 39' 17''  
27 Antonio Maio  Yamaha Fino Motor Racing 44h 40' 43'' + 06h 07' 15'' 00h 21' 00''
28 Patricio Cabrera  FN Speed Team 45h 01' 23'' + 06h 27' 55'' 00h 13' 00''
29 Emanuel Gyenes  Autonet Motorcycle Team 46h 16' 25'' + 07h 42' 57''  
30 Arunas Gelazninkas  Arunas Gelazninkas 46h 28' 04'' + 07h 54' 36'' 00h 15' 00''
         
43 Krzysztof Jarmuż 115moto 52h 29' 35'' + 13h 56' 07'' 00h 01' 00''

Etap 12 Haradh - Qiddiya: motocykle

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 01h 28' 15''    
2 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 01h 29' 08'' + 00h 00' 53''  
3 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 01h 30' 40'' + 00h 02' 25''  
4 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 01h 31' 24'' + 00h 03' 09''  
5 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 01h 31' 38'' + 00h 03' 23''  
6 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 01h 32' 08'' + 00h 03' 53''  
7 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 01h 32' 08'' + 00h 03' 53''  
8 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 01h 32' 29'' + 00h 04' 14''  
9 Maciej Giemza  Orlen Team 01h 32' 48'' + 00h 04' 33''  
10 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 01h 33' 12'' + 00h 04' 57''  
11 Skyler Howes  Klymciw Racing 01h 33' 40'' + 00h 05' 25''  
12 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 01h 34' 15'' + 00h 06' 00''  
13 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 01h 34' 20'' + 00h 06' 05''  
14 Martin Michek  Moto Racing Group (MRG) 01h 34' 35'' + 00h 06' 20''  
15 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 01h 34' 42'' + 00h 06' 27''  
16 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 01h 34' 56'' + 00h 06' 41''  
17 Juan Pedrero Garcia  LS2 Aventura Touareg 01h 35' 02'' + 00h 06' 47''  
18 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 01h 35' 30'' + 00h 07' 15''  
19 Jaume Betriu  FN Speed Team 01h 35' 43'' + 00h 07' 28''  
20 Maurizio Gerini  Solarys Racing 01h 36' 10'' + 00h 07' 55''  
21 Antonio Maio  Yamaha Fino Motor Racing 01h 37' 14'' + 00h 08' 59''  
22 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 01h 37' 48'' + 00h 09' 33''  
23 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 01h 38' 02'' + 00h 09' 47''  
24 Benjamin Melot  Benjamin Melot 01h 40' 40'' + 00h 12' 25''  
25 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 01h 41' 09'' + 00h 12' 54''  
26 Sebastien Lagut  Nomade Racing 01h 41' 12'' + 00h 12' 57''  
27 Harith Noah Koitha Veettil  Sherco TVS Rally Factory 01h 44' 19'' + 00h 16' 04''  
28 Carl Johan Bjerkert  HT Rally Raid Husqvarna Racing 01h 44' 25'' + 00h 16' 10''  
29 Mario Patrao  KTM Factory Team 01h 44' 37'' + 00h 16' 22''  
30 Fausto Mota  Xraids Team 01h 46' 09'' + 00h 17' 54''  
         
57 Krzysztof Jarmuż 115moto 02h 05' 10'' + 00h 36' 55''  

Dakar 2020 - motocykle, klasyfikacja generalna po 12. etapie

Poz. Zawodnik Team Czas Różnica Kara
1 Ricky Brabec  Monster Energy Honda Team 2020 40h 02' 36''    
2 Pablo Quintanilla  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 40h 19' 02'' + 00h 16' 26''  
3 Toby Price  Red Bull KTM Factory Team 40h 26' 42'' + 00h 24' 06'' 00h 02' 00''
4 Jose Ignacio Cornejo Florimo  Monster Energy Honda Team 2020 40h 34' 19'' + 00h 31' 43'' 00h 01' 00''
5 Matthias Walkner  Red Bull KTM Factory Team 40h 37' 36'' + 00h 35' 00''  
6 Luciano Benavides  Red Bull KTM Factory Team 40h 40' 10'' + 00h 37' 34''  
7 Joan Barreda Bort  Monster Energy Honda Team 2020 40h 53' 33'' + 00h 50' 57'' 00h 15' 00''
8 Franco Caimi  Monster Energy Yamaha Rally Team 41h 45' 11'' + 01h 42' 35'' 00h 05' 00''
9 Skyler Howes  Klymciw Racing 42h 06' 37'' + 02h 04' 01''  
10 Andrew Short  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 42h 13' 16'' + 02h 10' 40'' 00h 30' 00''
11 Stefan Svitko  Slovnaft Rally Team 42h 16' 08'' + 02h 13' 32''  
12 Adrien Metge  Sherco TVS Rally Factory 42h 35' 50'' + 02h 33' 14'' 00h 15' 00''
13 Rodney Faggotter  Yamaha Motor Australia 42h 56' 58'' + 02h 54' 22'' 00h 20' 00''
14 Jaume Betriu  FN Speed Team 43h 34' 34'' + 03h 31' 58'' 00h 02' 00''
15 Jamie Mccanney  Monster Energy Yamaha Rally Team 43h 45' 00'' + 03h 42' 24'' 00h 14' 00''
16 Juan Pedrero Garcia  LS2 Aventura Touareg 43h 48' 09'' + 03h 45' 33'' 00h 40' 00''
17 Maciej Giemza  Orlen Team 43h 54' 18'' + 03h 51' 42''  
18 Laia Sanz  Gas Gas Factory Team 44h 00' 52'' + 03h 58' 16''  
19 Kevin Benavides  Monster Energy Honda Team 2020 44h 05' 07'' + 04h 02' 31'' 00h 15' 00''
20 Maurizio Gerini  Solarys Racing 44h 10' 52'' + 04h 08' 16'' 00h 03' 00''
21 Ross Branch  Bas Dakar KTM Racing Team 44h 25' 56'' + 04h 23' 20'' 00h 15' 00''
22 Jacopo Cerutti  Solarys Racing 44h 28' 36'' + 04h 26' 00''  
23 Martin Michek  Moto Racing Group (MRG) 44h 33' 17'' + 04h 30' 41''  
24 Sebastien Lagut  Nomade Racing 45h 24' 21'' + 05h 21' 45'' 00h 07' 00''
25 Paul Spierings  HT Rally Raid Husqvarna Racing 45h 53' 19'' + 05h 50' 43'' 00h 03' 00''
26 Milan Engel  Moto Racing Group (MRG) 46h 05' 45'' + 06h 03' 09''  
27 Antonio Maio  Yamaha Fino Motor Racing 46h 17' 57'' + 06h 15' 21'' 00h 21' 00''
28 Patricio Cabrera  FN Speed Team 46h 51' 54'' + 06h 49' 18'' 00h 13' 00''
29 Emanuel Gyenes  Autonet Motorcycle Team 48h 05' 07'' + 08h 02' 31''  
30 Arunas Gelazninkas  Arunas Gelazninkas 48h 18' 27'' + 08h 15' 51'' 00h 15' 00''
         
44 Krzysztof Jarmuż 115moto 54h 34' 45'' + 14h 32' 09'' 00h 01' 00''

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA