Dakar 2021: wyniki i klasyfikacje

Trwa właśnie 43. edycja rajdu Dakar. Chcesz być na bieżąco z wynikami? Zajrzyj tutaj - etap, po etapie publikujemy rezultaty pierwszej 30. Jak co roku najbardziej kibicujemy biało-czerwonym!

| Data aktualizacji: 2021-01-11
Dakar 2021: Maciej Giemza Orlen Team

W tym artykule (poniżej) znajdziecie wyniki każdego z etapów rajdu Dakar 2021. Dane dotyczą pierwszej 30. w kategorii motocykli, a dodatkowo uwzględniają wyniki polskich zawodników.

Sprawdź wyniki każdego z etapów Rajdu Dakar 2021:

Prolog

Pozycja Zawodnik Narodo-wość      Team Czas Strata Kara
1 Ricky Brabec (USA) Monster Energy Honda Team 2021 00h 06' 01''    
2 Joan Barreda Bort (Esp)  Monster Energy Honda Team 2021 00h 06' 07'' + 00h 00' 06''  
3 Daniel Sanders (Aus) KTM Factory Team 00h 06' 14'' + 00h 00' 13''  
4 Ross Branch (Bwa) Monster Energy Yamaha Rally Team 00h 06' 15'' + 00h 00' 14''  
5 Sebastian Bühler (Deu) Hero Motosports Team Rally 00h 06' 17'' + 00h 00' 16''  
6 Andrew Short (USA) Monster Energy Yamaha Rally Team 00h 06' 18'' + 00h 00' 17''  
7 Kevin Benavides (Arg) Monster Energy Honda Team 2021 00h 06' 21'' + 00h 00' 20''  
8 Pablo Quintanilla (Chl) Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 00h 06' 23'' + 00h 00' 22''  
9 Toby Price (Aus) Red Bull KTM Factory Team 00h 06' 23'' + 00h 00' 22''  
10 Joaquim Rodrigues (Prt) Hero Motosports Team Rally 00h 06' 24'' + 00h 00' 23''  
11 Jamie Mccanney (GBR) Monster Energy Yamaha Rally Team 00h 06' 24'' + 00h 00' 23''  
12 Maciej Giemza (Pol)  ORLEN Team 00h 06' 27'' + 00h 00' 26''  
13 Skyler Howes (USA) Bas Dakar KTM Racing Team 00h 06' 28'' + 00h 00' 27''  
14 Franco Caimi (Arg) Monster Energy Yamaha Rally Team 00h 06' 30'' + 00h 00' 29''  
15 Luciano Benavides (Arg) Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 00h 06' 30'' + 00h 00' 29''  
16 Lorenzo Santolino (Esp) Sherco Factory 00h 06' 32'' + 00h 00' 31''  
17 Adrien Van Beveren (Fra) Monster Energy Yamaha Rally Team 00h 06' 33'' + 00h 00' 32''  
18 Matthias Walkner (Aut) Red Bull KTM Factory Team 00h 06' 33'' + 00h 00' 32''  
19 Xavier De Soultrait (Fra) HT Rally Raid Husqvarna Racing 00h 06' 35'' + 00h 00' 34''  
20 Rui Goncalves (Prt) Sherco Factory 00h 06' 36'' + 00h 00' 35''  
21 Stefan Svitko (Svk) Slovnaft Rally Team 00h 06' 38'' + 00h 00' 37''  
22 Oriol Mena (Esp) FN Speed - Rieju Team 00h 06' 39'' + 00h 00' 38''  
23 Adam Tomiczek (Pol) ORLEN Team 00h 06' 41'' + 00h 00' 40''  
24 Martin Michek (Cze) Orion - Moto Racing Group 00h 06' 41'' + 00h 00' 40''  
25 Jose Ignacio Cornejo Florimo (Chl) Monster Energy Honda Team 2021 00h 06' 51'' + 00h 00' 50''  
26 Sam Sunderland (GBR) Red Bull KTM Factory Team 00h 06' 55'' + 00h 00' 54''  
27 Jan Brabec (Cze) Strojrent Racing 00h 06' 55'' + 00h 00' 54''  
28 Joan Pedrero Garcia (Esp) FN Speed - Rieju Team 00h 06' 56'' + 00h 00' 55''  
29 Jaume Betriu (Esp) FN Speed - KTM Team 00h 06' 56'' + 00h 00' 55''  
30 Tosha Schareina (Esp) FN Speed - KTM Team 00h 06' 58'' + 00h 00' 57''  
...            
40 Konrad Dąbrowski (Pol) Duust Rally Team 00h 07' 16'' + 00h 01' 15''  
...            
95 Jacek Bartoszek (Pol) Duust Rally Team 00h 13' 43'' + 00h 07' 42'' 00h 05' 00''

 

REKLAMA

REKLAMA

Dakar 2021 etap 1. - wyniki:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 3 Toby Price (AUS) Red Bull KTM Factory Team 03H 18' 26''    
2 47 Kevin Benavides (ARG) Monster Energy Honda Team 2021 03H 18' 57'' + 00H 00' 31''  
3 52 Matthias Walkner (AUT) Red Bull KTMFactory Team 03H 18' 58'' + 00H 00' 32''  
4 5 Sam Sunderland (GBR) Red Bull KTMFactory Team 03H 20' 29'' + 00H 02' 03''  
5 15 Lorenzo Santolino (ESP) Sherco Factory 03H 22' 49'' + 00H 04' 23''  
6 12 Xavier De Soultrait (FRA) HT Rally Raid Husqvarna Racing 03H 23' 01'' + 00H 04' 35''  
7 6 Franco Caimi (ARG) Monster Energy Yamaha Rally Team 03H 23' 14'' + 00H 04' 48''  
8 9 Skyler Howes (USA) Bas Dakar KTM Racing Team 03H 23' 51'' + 00H 05' 25''  
9 77 Luciano Benavides (ARG) Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 03H 26' 03'' + 00H 07' 37'' 00H 01' 00''
10 31 Martin Michek (CZE) Orion - Moto Racing Group 03H 26' 36'' + 00H 08' 10''  
11 87 Oriol Mena (ESP) FN Speed - Rieju Team 03H 26' 55'' + 00H 08' 29''  
12 7 Andrew Short (USA) Monster Energy Yamaha Rally Team 03H 27' 16'' + 00H 08' 50''  
13 42 Adrien Van Beveren (FRA) Monster Energy Yamaha Rally Team 03H 28' 01'' + 00H 09' 35''  
14 11 Stefan Svitko (SVK) Slovnaft Rally Team 03H 28' 05'' + 00H 09' 39''  
15 18 Ross Branch (BWA) Monster Energy Yamaha Rally Team 03H 28' 13'' + 00H 09' 47''  
16 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL) Monster Energy Honda Team 2021 03H 30' 50'' + 00H 12' 24''  
17 17 Joan Pedrero Garcia (ESP) FN Speed - Rieju Team 03H 31' 03'' + 00H 12' 37''  
18 22 Maciej Giemza (POL) ORLEN Team 03H 31' 39'' + 00H 13' 13''  
19 68 Jamie McCanney (GBR) Monster Energy Yamaha Rally Team 03H 33' 10'' + 00H 14' 44''  
20 2 Pablo Quintanilla (CHL) Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing 03H 33' 56'' 00H 15' 30''  
21 20 Adam Tomiczek (POL) ORLEN Team 03H 33' 56'' + 00H 15' 30''  
22 88 Joan Barreda Bort (ESP) Monster Energy Honda Team 2021 03H 34' 05'' + 00H 15' 39''  
23 27 Joaquim Rodrigues (PRT) Hero Motosports Team Rally 03H 34' 53'' + 00H 16' 27''  
24 1 Ricky Brabec (USA) Monster Energy Honda Team 2021 03H 36' 58'' + 00H 18' 32''  
25 21 Daniel Sanders (AUS) KTM Factory Team 03H 38' 17'' + 00H 19' 51'' 00H 07' 00''
26 32 Tosha Schareina (ESP) FN Speed - KTM Team 03H 43' 32'' + 00H 25' 06''  
27 19 Rui Goncalves (PRT) Sherco Factory 03H 45' 07'' + 00H 26' 41''  
28 36 Jan Brabec (CZE) Strojrent Racing 03H 45' 36'' + 00H 27' 10''  
29 24 Sebastian Bühler (DEU) Hero Motosports Team Rally 03H 50' 20'' + 00H 31' 54''  
30 26 Milan Engel (CZE) Orion - Moto Racing Group 03H 53' 36'' + 00H 35' 10''  
...              
45 63 Konrad Dąbrowski (POL) Duust Rally Team 04H 12' 15'' + 00H 54' 26''  
             
86 110 Jacek Bartoszek (POL) Duust Rally Team 06H21' 18'' +03H 03' 29'' 00H 03' 00''

 

REKLAMA

Dakar 2021 etap 2. - wyniki:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 88 Joan Barreda Bort  (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  04h 17' 56''    
2 1 Ricky Brabec  (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  04h 21' 51'' + 00h 03' 55''   
3 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  04h 23' 58'' + 00h 06' 02''   
4 18 Ross Branch (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  04h 29' 50'' + 00h 11' 54''   
5 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  04h 30' 02'' + 00h 12' 06''   
6 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  04h 30' 38'' + 00h 12' 42''   
7 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  04h 32' 11'' + 00h 14' 15''   
8 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  04h 33' 17'' + 00h 15' 21''   
9 21 Daniel Sanders (AUS)  Ktm Factory Team  04h 34' 27'' + 00h 16' 31''   
10 12 Xavier De Soultrait (FRA)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  04h 35' 20'' + 00h 17' 24''   
11 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  04h 35' 57'' + 00h 18' 01''   
12 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  04h 36' 04'' + 00h 18' 08''   
13 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  04h 36' 43'' + 00h 18' 47''   
14 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  04h 38' 07'' + 00h 20' 11''   
15 87 Oriol Mena (ESP)  Fn Speed - Rieju Team  04h 39' 10'' + 00h 21' 14''   
16 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  04h 40' 32'' + 00h 22' 36''   
17 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  04h 40' 56'' + 00h 23' 00''   
18 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  04h 41' 29'' + 00h 23' 33''   
19 68 Jamie Mccanney (GBR)  Monster Energy Yamaha Rally Team  04h 43' 43'' + 00h 25' 47''   
20 36 Jan Brabec (CZE)  Strojrent Racing  04h 44' 30'' + 00h 26' 34''   
21 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  04h 45' 20'' + 00h 27' 24''   
22 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team  04h 46' 10'' + 00h 28' 14''   
23 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  04h 46' 28'' + 00h 28' 32''   
24 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  04h 46' 54'' + 00h 28' 58''   
25 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  04h 47' 14'' + 00h 29' 18''   
26 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  04h 47' 56'' + 00h 30' 00''   
27 20 Adam Tomiczek (POL)  ORLEN Team  04h 49' 07'' + 00h 31' 11''   
28 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  04h 49' 56'' + 00h 32' 00''   
29 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  04h 51' 27'' + 00h 33' 31''   
30 25 Paul Spierings (NLD)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  04h 52' 26'' + 00h 34' 30''   
...              
43 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  05h 31' 08'' + 01h 13' 12''   
...              
71 110 Jacek Bartoszek (POL)  Duust Rally Team  06h 55' 37'' + 02h 37' 41''  

Klasyfikacja generalna Dakar 2021 - po 2. etapie:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  08h 15' 38''    
2 1  Ricky Brabec (USA) Monster Energy Honda Team 2021  08h 22' 01'' + 00h 06' 23'' 
3 18 Ross Branch (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  08h 22' 15'' + 00h 06' 37'' 
4 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  08h 22' 54'' + 00h 07' 16'' 
5 12  Xavier De Soultrait (FRA) HT Rally Raid Husqvarna Racing  08h 24' 03'' + 00h 08' 25'' 
6 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  08h 24' 12'' + 00h 08' 34'' 
7 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  08h 24' 45'' + 00h 09' 07''  00h 01' 00''
8 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar Ktm Racing Team  08h 25' 09'' + 00h 09' 31'' 
9 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  08h 26' 01'' + 00h 10' 23'' 
10 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  08h 26' 29'' + 00h 10' 51'' 
11 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  08h 27' 40'' + 00h 12' 02'' 
12 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  08h 28' 28'' + 00h 12' 50'' 
13 47  Kevin Benavides (ARG) Monster Energy Honda Team 2021  08h 30' 42'' + 00h 15' 04'' 
14 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  08h 31' 51'' + 00h 16' 13'' 
15 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  08h 33' 17'' + 00h 17' 39'' 
16 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  08h 33' 52'' + 00h 18' 14''  00h 01' 00''
17 27  Joaquim Rodrigues (PRT) Hero Motosports Team Rally  08h 35' 59'' + 00h 20' 21'' 
18 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  08h 36' 49'' + 00h 21' 11''  00h 07' 00''
19 68 Jamie McCanney (GBR)  Monster Energy Yamaha Rally Team  08h 41' 42'' + 00h 26' 04'' 
20 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team  08h 42' 53'' + 00h 27' 15'' 
21 6 Franco Caimi (ARG)  Monster Energy Yamaha Rally Team  08h 43' 03'' + 00h 27' 25'' 
22 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  08h 46' 01'' + 00h 30' 23'' 
23 20 Adam Tomiczek (POL)  ORLEN Team  08h 49' 14'' + 00h 33' 36''   
24 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  08h 53' 38'' + 00h 38' 00''  00h 02' 00''
25 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  08h 55' 47'' + 00h 40' 09'' 
26 36 Jan Brabec (CZE)  Strojrent Racing  08h 57' 12'' + 00h 41' 34'' 
27 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  09h 02' 13'' + 00h 46' 35'' 
28 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team 09h 04' 41'' + 00h 49' 03'' 
29 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  09h 08' 34'' + 00h 52' 56'' 
30 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  09h 12' 19'' + 00h 56' 41''  00h 03' 00''
...              
44 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  10h 12' 27'' + 01h 56' 49'' 
...              
80 110  Jacek Bartoszek (POL) Duust Rally Team  13h 56' 47'' + 05h 41' 09''  00h 08' 00''

none; float: right;">DO GÓRY

REKLAMA

REKLAMA

Dakar 2021 etap 3. - wyniki:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  03h 33' 23''    
2 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 34' 39'' + 00h 01' 16'' 
3 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  03h 35' 59'' + 00h 02' 36'' 
4 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  03h 39' 39'' + 00h 06' 16'' 
5 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  03h 41' 47'' + 00h 08' 24'' 
6 12 Xavier De Soultrait (FRA)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  03h 42' 13'' + 00h 08' 50'' 
7 6 Franco Caimi (ARG)  Monster Energy Yamaha Rally Team  03h 43' 27'' + 00h 10' 04'' 
8 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  03h 44' 45'' + 00h 11' 22'' 
9 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  03h 45' 42'' + 00h 12' 19'' 
10 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 46' 32'' + 00h 13' 09'' 
11 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team  03h 47' 34'' + 00h 14' 11'' 
12 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  03h 47' 59'' + 00h 14' 36'' 
13 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  03h 48' 19'' + 00h 14' 56'' 
14 68 Jamie McCanney (GBR)  Monster Energy Yamaha Rally Team  03h 48' 50'' + 00h 15' 27'' 
15 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  03h 49' 20'' + 00h 15' 57'' 
16 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  03h 49' 45'' + 00h 16' 22'' 
17 18 Ross Branch (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  03h 49' 47'' + 00h 16' 24'' 
18 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  03h 49' 51'' + 00h 16' 28'' 
19 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  03h 50' 26'' + 00h 17' 03'' 
20 36 Jan Brabec (CZE)  Strojrent Racing  03h 50' 30'' + 00h 17' 07'' 
21 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  03h 51' 26'' + 00h 18' 03'' 
22 11  Stefan Svitko (SVK) Slovnaft Rally Team  03h 51' 37''  + 00h 18' 14'' 
23 2 Pablo Quintanilla  (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  03h 52' 38'' + 00h 19' 15'' 
24 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  03h 53' 01'' + 00h 19' 38'' 
25 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 55' 02'' + 00h 21' 39'' 
26 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  03h 56' 00'' + 00h 22' 37'' 
27 33 Harith Noah Koitha Veettil (IND)  Sherco Factory  03h 56' 41'' + 00h 23' 18'' 
28 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  03h 56' 46'' + 00h 23' 23'' 
29 54 Camille Chapeliere (FRA)  Team Baines Rally  03h 57' 48'' + 00h 24' 25'' 
30 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 58' 12'' + 00h 24' 49'' 
...              
33 20 Adam Tomiczek (POL)  ORLEN Team 04h 00' 13'' + 00h 26' 50''  
...              
43 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  04h 17' 26'' + 00h 44' 03'' 
...              
               

Klasyfikacja generalna Dakar 2021 - po 3. etapie:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  12h 04' 48''    
2 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  12h 05' 21'' + 00h 00' 33''   
3 12 Xavier De Soultrait (FRA)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  12h 06' 16'' + 00h 01' 28''   
4 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  12h 06' 40'' + 00h 01' 52''   
5 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  12h 10' 15'' + 00h 05' 27''   
6 18 Ross Branch (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  12h 12' 02'' + 00h 07' 14''   
7 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  12h 12' 44'' + 00h 07' 56''  00h 01' 00''
8 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  12h 13' 50'' + 00h 09' 02''   
9 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  12h 13' 57'' + 00h 09' 09''   
10 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  12h 14' 12'' + 00h 09' 24''   
11 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  12h 14' 48'' + 00h 10' 00''   
12 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  12h 15' 32'' + 00h 10' 44''   
13 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  12h 17' 03'' + 00h 12' 15''   
14 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  12h 17' 38'' + 00h 12' 50''   
15 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  12h 21' 11'' + 00h 16' 23''   
16 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  12h 21' 34'' + 00h 16' 46''  00h 07' 00''
17 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  12h 24' 18'' + 00h 19' 30''  00h 01' 00''
18 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  12h 25' 50'' + 00h 21' 02''   
19 6 Franco Caimi (ARG)  Monster Energy Yamaha Rally Team  12h 26' 30'' + 00h 21' 42''   
20 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team 12h 30' 27'' + 00h 25' 39''   
21 68 Jamie McCanney (GBR)  Monster Energy Yamaha Rally Team  12h 30' 32'' + 00h 25' 44''   
22 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  12h 41' 29'' + 00h 36' 41''   
23 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  12h 42' 47'' + 00h 37' 59''   
24 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  12h 45' 04'' + 00h 40' 16''  00h 02' 00''
25 36 Jan Brabec (CZE)  Strojrent Racing  12h 47' 42'' + 00h 42' 54''   
26 20 Adam Tomiczek (POL)  ORLEN Team 12h 49' 27'' + 00h 44' 39''   
27 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  12h 57' 42'' + 00h 52' 54''   
28 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  13h 00' 38'' + 00h 55' 50''   
29 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  13h 08' 19'' + 01h 03' 31''  00h 03' 00''
30 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  13h 09' 49'' + 01h 05' 01''   
...              
43 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  14h 29' 53'' + 02h 25' 05''   
...              
               

 

REKLAMA

Dakar 2021 etap 4. - wyniki:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata
1 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  02h 46' 50''  
2 18 Ross Branch (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  02h 52' 47'' + 00h 05' 57'' 
3 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  02h 52' 59'' + 00h 06' 09'' 
4 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  02h 53' 12'' + 00h 06' 22'' 
5 12 Xavier De Soultrait (FRA)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  02h 54' 09'' + 00h 07' 19'' 
6 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  02h 54' 11'' + 00h 07' 21'' 
7 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  02h 54' 19'' + 00h 07' 29'' 
8 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  02h 54' 24'' + 00h 07' 34'' 
9 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  02h 55' 36'' + 00h 08' 46'' 
10 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  02h 56' 12'' + 00h 09' 22'' 
11 36 Jan Brabec (CZE)  Strojrent Racing  02h 57' 15'' + 00h 10' 25'' 
12 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  02h 57' 23'' + 00h 10' 33'' 
13 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  02h 58' 03'' + 00h 11' 13'' 
14 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  02h 58' 28'' + 00h 11' 38'' 
15 6 Franco Caimi (ARG)  Monster Energy Yamaha Rally Team  02h 58' 39'' + 00h 11' 49'' 
16 68 Jamie McCanney (GBR)  Monster Energy Yamaha Rally Team  02h 59' 12'' + 00h 12' 22'' 
17 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  02h 59' 14'' + 00h 12' 24'' 
18 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  02h 59' 43'' + 00h 12' 53'' 
19 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  02h 59' 49'' + 00h 12' 59'' 
20 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  03h 00' 03'' + 00h 13' 13'' 
21 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  03h 00' 33'' + 00h 13' 43'' 
22 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  03h 01' 32'' + 00h 14' 42'' 
23 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  03h 03' 32'' + 00h 16' 42'' 
24 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  03h 04' 09'' + 00h 17' 19'' 
25 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  03h 04' 38'' + 00h 17' 48'' 
26 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team  03h 06' 22'' + 00h 19' 32'' 
27 20 Adam Tomiczek (POL)  ORLEN Team  03h 06' 56'' + 00h 20' 06'' 
28 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  03h 08' 11'' + 00h 21' 21'' 
29 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  03h 09' 48'' + 00h 22' 58'' 
30 73 Mohammed Jaffar (KWT)  Duust Rally Team  03h 11' 44'' + 00h 24' 54'' 
...            
44 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  03h 34' 00'' + 00h 47' 10'' 
...            
80 110 Jacek Bartoszek (POL)  Duust Rally Team 04h 39' 59'' + 01h 53' 09''

Klasyfikacja generalna Dakar 2021 - po 4. etapie:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 12 Xavier De Soultrait (FRA)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  15h 00' 25''    
2 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  15h 00' 40'' + 00h 00' 15''   
3 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  15h 03' 49'' + 00h 03' 24''   
4 18 Ross Branch (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  15h 04' 49'' + 00h 04' 24''   
5 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  15h 04' 51'' + 00h 04' 26''   
6 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  15h 05' 56'' + 00h 05' 31''  00h 01' 00''
7 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  15h 07' 38'' + 00h 07' 13''   
8 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  15h 08' 12'' + 00h 07' 47''   
9 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  15h 08' 31'' + 00h 08' 06''   
10 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  15h 09' 56'' + 00h 09' 31''   
11 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  15h 10' 09'' + 00h 09' 44''   
12 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  15h 12' 51'' + 00h 12' 26''   
13 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  15h 13' 14'' + 00h 12' 49''   
14 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  15h 14' 33'' + 00h 14' 08''  00h 07' 00''
15 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  15h 16' 46'' + 00h 16' 21''   
16 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  15h 20' 01'' + 00h 19' 36''   
17 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  15h 24' 07'' + 00h 23' 42''  00h 01' 00''
18 6 Franco Caimi (ARG)  Monster Energy Yamaha Rally Team  15h 25' 09'' + 00h 24' 44''   
19 68 Jamie McCanney (GBR)  Monster Energy Yamaha Rally Team  15h 29' 44'' + 00h 29' 19''   
20 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team  15h 36' 49'' + 00h 36' 24''   
21 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  15h 38' 28'' + 00h 38' 03''   
22 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  15h 42' 01'' + 00h 41' 36''   
23 36 Jan Brabec (CZE)  Strojrent Racing  15h 44' 57'' + 00h 44' 32''   
24 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  15h 49' 13'' + 00h 48' 48'' 00h 02' 00''
25 20 Adam Tomiczek (POL)  ORLEN Team  15h 56' 23'' + 00h 55' 58''   
26 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  15h 58' 15'' + 00h 57' 50''   
27 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  16h 10' 26'' + 01h 10' 01''   
28 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  16h 12' 09'' + 01h 11' 44''   
29 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  16h 12' 57'' + 01h 12' 32''  00h 03' 00''
30 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  16h 18' 00'' + 01h 17' 35''   
...              
44 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  18h 03' 53'' + 03h 03' 28''   
...              
75 110 Jacek Bartoszek (POL)  Duust Rally Team  24h 07' 46'' + 09h 07' 21'' 00h 16' 00''

 

 

 

REKLAMA

REKLAMA

Dakar 2021 etap 5. - wyniki:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  05h 09' 50''  
2 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  05h 10' 50' + 00h 01' 00'' 
3 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  05h 11' 10'' + 00h 01' 20'' 
4 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  05h 12' 19'' + 00h 02' 29'' 
5 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  05h 14' 07'' + 00h 04' 17'' 
6 12 Xavier De Soultrait (FRA)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  05h 17' 45'' + 00h 07' 55'' 
7 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  05h 20' 33'' + 00h 10' 43'' 
8 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  05h 20' 53'' + 00h 11' 03'' 
9 18 Ross Branch (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  05h 20' 55'' + 00h 11' 05'' 
10 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  05h 22' 05'' + 00h 12' 15'' 
11 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  05h 23' 29'' + 00h 13' 39'' 
12 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  05h 24' 02'' + 00h 14' 12'' 
13 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  05h 24' 13'' + 00h 14' 23'' 
14 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team  05h 25' 40'' + 00h 15' 50'' 
15 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  05h 25' 51'' + 00h 16' 01'' 
16 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  05h 28' 17'' + 00h 18' 27'' 
17 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  05h 29' 01'' + 00h 19' 11'' 
18 6 Franco Caimi (ARG)  Monster Energy Yamaha Rally Team  05h 34' 24'' + 00h 24' 34'' 
19 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  05h 37' 03'' + 00h 27' 13'' 
20 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  05h 40' 14'' + 00h 30' 24'' 
21 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - Ktm Team  05h 41' 32'' + 00h 31' 42'' 
22 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  05h 41' 41'' + 00h 31' 51'' 
23 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  05h 44' 21'' + 00h 34' 31'' 
24 54 Camille Chapeliere (FRA)  Team Baines Rally  05h 46' 37'' + 00h 36' 47'' 
25 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  05h 47' 52'' + 00h 38' 02'' 
26 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  05h 49' 29'' + 00h 39' 39'' 
27 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  05h 51' 11'' + 00h 41' 21'' 
28 142 Maurizio Gerini  (ITA)  Solarys Racing  05h 53' 04'' + 00h 43' 14'' 
29 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  05h 55' 34'' + 00h 45' 44'' 
30 76 Roman Krejci (CZE)  Bo!Beton Team  05h 59' 05'' + 00h 49' 15'' 
31 20 Adam Tomiczek  (POL)  ORLEN Team  05h 59' 27'' + 00h 49' 37''
...              
36 63 Konrad Dąbrowski (POL) Duust Rally Team  06h 28' 14'' + 01h 18' 24''  
...              
  110 Jacek Bartoszek (POL) Duust Rally Team       
...              
               

Klasyfikacja generalna Dakar 2021 - po 5. etapie:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  20h 15' 39''   00h 02' 00'
2 12 Xavier De Soultrait (FRA)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  20h 18' 10'' + 00h 02' 31'' 
3 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  20h 19' 21'' + 00h 03' 42'' 
4 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  20h 19' 22'' + 00h 03' 43'' 
5 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  20h 21' 45'' + 00h 06' 06'' 
6 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  20h 25' 10'' + 00h 09' 31'' 
7 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  20h 26' 24'' + 00h 10' 45''  00h 01' 00''
8 18 Ross Branch (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  20h 26' 44'' + 00h 11' 05''  00h 01' 00''
9 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  20h 29' 41'' + 00h 14' 02'' 
10 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  20h 30' 09'' + 00h 14' 30''  00h 01' 00''
11 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  20h 32' 01'' + 00h 16' 22'' 
12 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  20h 36' 43'' + 00h 21' 04'' 
13 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  20h 40' 24'' + 00h 24' 45''  00h 07' 00''
14 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  20h 40' 48'' + 00h 25' 09'' 
15 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  20h 54' 30'' + 00h 38' 51'' 
16 6 Franco Caimi (ARG)  Monster Energy Yamaha Rally Team  20h 59' 33'' + 00h 43' 54'' 
17 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  21h 01' 10'' + 00h 45' 31''  00h 01' 00''
18 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team  21h 02' 29'' + 00h 46' 50'' 
19 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  21h 03' 42'' + 00h 48' 03''  00h 02' 00''
20 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  21h 29' 27'' + 01h 13' 48''  00h 02' 00''
21 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  21h 31' 32'' + 01h 15' 53''  00h 05' 00''
22 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  21h 33' 12'' + 01h 17' 33'' 
23 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  21h 34' 02'' + 01h 18' 23'' 
24 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  21h 45' 55'' + 01h 30' 16'' 
25 20 Adam Tomiczek (POL)  ORLEN Team  21h 55' 50'' + 01h 40' 11''   
26 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  22h 05' 52'' + 01h 50' 13'' 
27 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  22h 09' 26'' + 01h 53' 47''  00h 10' 00''
28 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  22h 20' 23'' + 02h 04' 44'' 
29 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  22h 31' 39'' + 02h 16' 00''  00h 02' 00''
30 142 Maurizio Gerini  (ITA)  Solarys Racing  22h 56' 14'' + 02h 40' 35''  00h 03' 00''
...              
40 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  24h 32' 07'' + 04h 16' 28''
...              
               

 

 

REKLAMA

Dakar 2021 etap 6. - wyniki:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 45' 27''    
2 18 Ross Branch  (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  03h 45' 40'' + 00h 00' 13''   
3 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  03h 46' 20'' + 00h 00' 53''   
4 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 47' 51'' + 00h 02' 24''   
5 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  03h 48' 41'' + 00h 03' 14''   
6 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  03h 49' 00'' + 00h 03' 33''   
7 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  03h 49' 21'' + 00h 03' 54''   
8 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  03h 50' 02'' + 00h 04' 35''   
9 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  03h 51' 21'' + 00h 05' 54''   
10 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  03h 51' 55'' + 00h 06' 28''   
11 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 52' 19'' + 00h 06' 52''   
12 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  03h 52' 31'' + 00h 07' 04''   
13 6 Franco Caimi (ARG)  Monster Energy Yamaha Rally Team  03h 53' 20'' + 00h 07' 53''   
14 12 Xavier De Soultrait (FRA)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  03h 54' 14'' + 00h 08' 47''   
15 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  03h 54' 55'' + 00h 09' 28''   
16 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  03h 54' 56'' + 00h 09' 29''   
17 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 55' 20'' + 00h 09' 53''   
18 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  03h 57' 19'' + 00h 11' 52''   
19 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  03h 57' 30'' + 00h 12' 03''   
20 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  03h 59' 38'' + 00h 14' 11''   
21 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  04h 06' 01'' + 00h 20' 34''   
22 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  04h 07' 15'' + 00h 21' 48''   
23 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team  04h 11' 06'' + 00h 25' 39''   
24 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  04h 11' 21'' + 00h 25' 54''   
25 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  04h 16' 23'' + 00h 30' 56''   
26 54 Camille Chapeliere (FRA)  Team Baines Rally  04h 21' 06'' + 00h 35' 39''   
27 25 Paul Spierings (NLD)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  04h 21' 18'' + 00h 35' 51''   
28 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  04h 21' 34'' + 00h 36' 07''   
29 33 Harith Noah Koitha Veettil (IND)  Sherco Factory  04h 21' 49'' + 00h 36' 22''   
30 36 Jan Brabec (CZE)  Strojrent Racing  04h 22' 41'' + 00h 37' 14''  00h 15' 00''
...              
42 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  04h 52' 55'' + 01h 07' 28''   
...              
               

Klasyfikacja generalna Dakar 2021 - po 6. etapie:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  24h 08' 43''    
2 47 Kevin Benavides  (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  24h 10' 59'' + 00h 02' 16''  00h 02' 00''
3 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  24h 11' 40'' + 00h 02' 57''   
4 18 Ross Branch (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  24h 12' 24'' + 00h 03' 41''  00h 01' 00''
5 12 Xavier De Soultrait (FRA)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  24h 12' 24'' + 00h 03' 41''   
6 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  24h 13' 06'' + 00h 04' 23''   
7 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  24h 15' 08'' + 00h 06' 25''   
8 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  24h 18' 55'' + 00h 10' 12''  00h 01' 00''
9 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  24h 22' 29'' + 00h 13' 46''   
10 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  24h 23' 56'' + 00h 15' 13''   
11 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  24h 25' 05'' + 00h 16' 22''  00h 01' 00''
12 21  Daniel Sanders (AUS) KTM Factory Team  24h 26' 44'' + 00h 18' 01''  00h 07' 00''
13 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  24h 28' 39'' + 00h 19' 56''   
14 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  24h 34' 13'' + 00h 25' 30''   
15 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  24h 43' 30'' + 00h 34' 47''   
16 6 Franco Caimi (ARG)  Monster Energy Yamaha Rally Team  24h 52' 53'' + 00h 44' 10''   
17 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  24h 53' 44'' + 00h 45' 01''  00h 02' 00''
18 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  24h 56' 05'' + 00h 47' 22''  00h 01' 00''
19 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team  25h 13' 35'' + 01h 04' 52''   
20 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  25h 31' 10'' + 01h 22' 27''  00h 05' 00''
21 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  25h 35' 28'' + 01h 26' 45''  00h 02' 00''
22 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  25h 44' 33'' + 01h 35' 50''   
23 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  25h 53' 10'' + 01h 44' 27''   
24 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  26h 20' 20'' + 02h 11' 37''  00h 02' 00''
25 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  26h 25' 49'' + 02h 17' 06''  00h 10' 00''
26 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  26h 27' 26'' + 02h 18' 43''   
27 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  26h 39' 14'' + 02h 30' 31''   
28 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  26h 52' 30'' + 02h 43' 47''   
29 142 Maurizio Gerini (ITA)  Solarys Racing  27h 27' 13'' + 03h 18' 30''  00h 03' 00''
30 30 Arunas Gelazninkas (LTU)  Zigmas Dakar Team  27h 31' 37'' + 03h 22' 54''   
...              
39 63 Konrad Dabrowski (POL)  Duust Rally Team  29h 25' 02'' + 05h 16' 19''   
...              
               

 

REKLAMA

REKLAMA

Dakar 2021 etap 7. - wyniki:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  04h 37' 44''  
2 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  04h 39' 51'' + 00h 02' 07'' 
3 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  04h 40' 03'' + 00h 02' 19'' 
4 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  04h 40' 36'' + 00h 02' 52'' 
5 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  04h 40' 58'' + 00h 03' 14'' 
6 12 Xavier De Soultrait (FRA)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  04h 41' 41'' + 00h 03' 57'' 
7 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  04h 42' 49'' + 00h 05' 05'' 
8 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  04h 43' 33'' + 00h 05' 49'' 
9 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  04h 43' 39'' + 00h 05' 55'' 
10 6 Franco Caimi (ARG)  Monster Energy Yamaha Rally Team  04h 44' 30'' + 00h 06' 46'' 
11 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  04h 45' 43'' + 00h 07' 59'' 
12 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  04h 46' 19'' + 00h 08' 35'' 
13 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  04h 46' 28'' + 00h 08' 44'' 
14 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  04h 46' 41'' + 00h 08' 57'' 
15 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  04h 47' 36'' + 00h 09' 52'' 
16 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  04h 48' 01'' + 00h 10' 17'' 
17 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  04h 48' 50'' + 00h 11' 06'' 
18 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  04h 52' 10'' + 00h 14' 26'' 
19 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  04h 56' 07'' + 00h 18' 23'' 
20 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  04h 58' 22'' + 00h 20' 38'' 
21 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team  05h 08' 25'' + 00h 30' 41'' 
22 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  05h 08' 32'' + 00h 30' 48'' 
23 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  05h 14' 23'' + 00h 36' 39''  00h 15' 00''
24 54 Camille Chapeliere (FRA)  Team Baines Rally  05h 15' 41'' + 00h 37' 57'' 
25 33 Harith Noah Koitha Veettil (IND)  Sherco Factory  05h 17' 03'' + 00h 39' 19'' 
26 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  05h 17' 18'' + 00h 39' 34'' 
27 18 Ross Branch (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  05h 20' 04'' + 00h 42' 20'' 
28 36 Jan Brabec (CZE)  Strojrent Racing  05h 21' 36'' + 00h 43' 52''  00h 15' 00''
29 53 Libor Podmol (CZE)  Podmol Dakar Team  05h 24' 36'' + 00h 46' 52'' 
30 142 Maurizio Gerini  (ITA)  Solarys Racing  05h 24' 45'' + 00h 47' 01'' 
...              
40 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  05h 54' 15'' + 01h 16' 31'' 

Klasyfikacja generalna Dakar 2021 - po 7. etapie:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  28h 51' 31''    
2 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  28h 51' 32'' + 00h 00' 01''   
3 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  28h 53' 42'' + 00h 02' 11''   
4 12 Xavier De Soultrait (FRA)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  28h 54' 05'' + 00h 02' 34''   
5 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  28h 59' 00'' + 00h 07' 29''  00h 02' 00''
6 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  29h 01' 49'' + 00h 10' 18''   
7 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  29h 03' 58'' + 00h 12' 27''  00h 06' 00''
8 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  29h 06' 23'' + 00h 14' 52''   
9 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  29h 07' 42'' + 00h 16' 11''  00h 07' 00''
10 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  29h 08' 38'' + 00h 17' 07''  00h 01' 00''
11 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  29h 08' 57'' + 00h 17' 26''   
12 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  29h 11' 32'' + 00h 20' 01''   
13 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  29h 26' 23'' + 00h 34' 52''   
14 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  29h 29' 13'' + 00h 37' 42''   
15 18 Ross Branch (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  29h 32' 28'' + 00h 40' 57''  00h 01' 00''
16 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  29h 37' 23'' + 00h 45' 52''  00h 02' 00''
17 6 Franco Caimi (ARG)  Monster Energy Yamaha Rally Team  29h 37' 23'' + 00h 45' 52''   
18 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  29h 43' 24'' + 00h 51' 53''  00h 02' 00''
19 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team  30h 24' 00'' + 01h 32' 29''  00h 02' 00''
20 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  30h 27' 17'' + 01h 35' 46''  00h 05' 00''
21 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  30h 49' 51'' + 01h 58' 20''  00h 17' 00''
22 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  30h 51' 32'' + 02h 00' 01''   
23 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  31h 01' 51'' + 02h 10' 20''   
24 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  31h 09' 10'' + 02h 17' 39''  00h 02' 00''
25 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  31h 57' 06'' + 03h 05' 35''  00h 10' 00''
26 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  32h 01' 02'' + 03h 09' 31'' 
27 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  32h 31' 45'' + 03h 40' 14''  00h 01' 00''
28 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  32h 31' 53'' + 03h 40' 22''   
29 142 Maurizio Gerini  (ITA)  Solarys Racing  32h 51' 58'' + 04h 00' 27''  00h 03' 00''
30 30 Arunas Gelazninkas (LTU)  Zigmas Dakar Team  32h 56' 58'' + 04h 05' 27''   
...              
39 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  35h 19' 17'' + 06h 27' 46''  

 

REKLAMA

Dakar 2021 etap 8. - wyniki:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 08' 40''  
2 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  03h 09' 45'' + 00h 01' 05''   
3 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 11' 30'' + 00h 02' 50''   
4 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  03h 12' 26'' + 00h 03' 46''   
5 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 14' 09'' + 00h 05' 29''   
6 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 14' 27'' + 00h 05' 47''   
7 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  03h 15' 09'' + 00h 06' 29''   
8 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  03h 15' 12'' + 00h 06' 32''   
9 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  03h 15' 33'' + 00h 06' 53''   
10 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  03h 16' 38'' + 00h 07' 58''   
11 18 Ross Branch (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  03h 17' 58'' + 00h 09' 18''   
12 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  03h 18' 13'' + 00h 09' 33''   
13 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  03h 21' 28'' + 00h 12' 48''   
14 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  03h 21' 30'' + 00h 12' 50''   
15 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  03h 22' 54'' + 00h 14' 14''   
16 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team  03h 24' 43'' + 00h 16' 03''   
17 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  03h 24' 46'' + 00h 16' 06''   
18 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  03h 27' 20'' + 00h 18' 40''   
19 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  03h 28' 15'' + 00h 19' 35''   
20 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  03h 30' 28'' + 00h 21' 48''   
21 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  03h 32' 25'' + 00h 23' 45''   
22 29 Emanuel Gyenes (ROU)  Autonet Motorcycle Team  03h 39' 18'' + 00h 30' 38''   
23 39 Benjamin Melot (FRA)  Benjamin Melot  03h 39' 36'' + 00h 30' 56''   
24 101 David Knight (GBR)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  03h 40' 17'' + 00h 31' 37''   
25 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  03h 40' 37'' + 00h 31' 57''   
26 30  Arunas Gelazninkas (LTU) Zigmas Dakar Team  03h 41' 07'' + 00h 32' 27''   
27 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  03h 43' 01'' + 00h 34' 21''   
28 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  03h 43' 32'' + 00h 34' 52''   
29 33 Harith Noah Koitha Veettil (IND)  Sherco Factory  03h 44' 47'' + 00h 36' 07''   
30 54 Camille Chapeliere (FRA)  Team Baines Rally  03h 46' 21'' + 00h 37' 41''   
...              
32 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  03h 46' 47'' + 00h 38' 07''   

Klasyfikacja generalna Dakar 2021 - po 8. etapie:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  32h 00' 11''    
2 3 Toby Price (AUS)  Red Bull KTM Factory Team  32h 01' 17'' + 00h 01' 06''   
3 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory TeaM  32h 06' 08'' + 00h 05' 57''   
4 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  32h 13' 09'' + 00h 12' 58''  00h 02' 00''
5 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  32h 16' 16'' + 00h 16' 05''   
6 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  32h 17' 53'' + 00h 17' 42''   
7 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  32h 19' 31'' + 00h 19' 20''  00h 06' 00''
8 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  32h 22' 51'' + 00h 22' 40''  00h 07' 00''
9 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  32h 27' 10'' + 00h 26' 59''   
10 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  32h 38' 52'' + 00h 38' 41''   
11 77 Luciano Benavides (ARG)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  32h 39' 06'' + 00h 38' 55''  00h 01' 00''
12 11 Slovnaft Rally Team  (SVK)  Stefan Svitko 32h 47' 53'' + 00h 47' 42''   
13 18 Ross Branch (BWA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  32h 50' 26'' + 00h 50' 15''  00h 01' 00''
14 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  32h 50' 41'' + 00h 50' 30''   
15 31 Orion - Moto Racing Group  (CZE)  Martin Michek 33h 08' 10'' + 01h 07' 59''  00h 02' 00''
16 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  33h 18' 00'' + 01h 17' 49''  00h 02' 00''
17 22 Maciej Giemza (POL)  ORLEN Team  33h 48' 43'' + 01h 48' 32''  00h 02' 00''
18 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  33h 55' 32'' + 01h 55' 21''  00h 05' 00''
19 24 Sebastian Bühler  (DEU)  Hero Motosports Team Rally  34h 06' 29'' + 02h 06' 18''  00h 17' 00''
20 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  34h 14' 26'' + 02h 14' 15''   
21 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  34h 24' 22'' + 02h 24' 11''  00h 02' 00''
22 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  34h 45' 23'' + 02h 45' 12''   
23 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  35h 19' 46'' + 03h 19' 35''   
24 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  35h 40' 07'' + 03h 39' 56''  00h 10' 00''
25 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  36h 01' 01'' + 04h 00' 50''   
26 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  36h 21' 22'' + 04h 21' 11''  00h 01' 00''
27 30 Arunas Gelazninkas (LTU)  Zigmas Dakar Team  36h 38' 05'' + 04h 37' 54''   
28 142 Maurizio Gerini (ITA)  Solarys Racing  36h 38' 37'' + 04h 38' 26''  00h 03' 00''
29 54 Camille Chapeliere (FRA)  Team Baines Rally  36h 52' 53'' + 04h 52' 42''  00h 41' 00''
30 29 Emanuel Gyenes (ROU)  Autonet Motorcycle Team  37h 37' 19'' + 05h 37' 08''  00h 02' 00''
...              
36 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  39h 06' 04'' + 07h 05' 53''   

 

REKLAMA

REKLAMA

Dakar 2021 etap 9. - wyniki:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  04h 49' 15''    
2 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  04h 50' 33'' + 00h 01' 18''   
3 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  04h 50' 49'' + 00h 01' 34''   
4 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull Ktm Factory Team  04h 59' 26'' + 00h 10' 11''   
5 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull Ktm Factory Team  05h 03' 34'' + 00h 14' 19''   
6 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  05h 03' 44'' + 00h 14' 29''   
7 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  05h 05' 58'' + 00h 16' 43''   
8 21 Daniel Sanders (AUS)  Ktm Factory Team  05h 06' 32'' + 00h 17' 17''   
9 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar Ktm Racing Team  05h 11' 54'' + 00h 22' 39''   
10 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  05h 12' 45'' + 00h 23' 30''   
11 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  05h 17' 14'' + 00h 27' 59''   
12 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  05h 18' 07'' + 00h 28' 52''  00h 15' 00''
13 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  05h 21' 03'' + 00h 31' 48''   
14 87 Oriol Mena (ESP)  Fn Speed - Rieju Team  05h 23' 19'' + 00h 34' 04''   
15 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  05h 25' 31'' + 00h 36' 16''   
16 74 Jaume Betriu (ESP)  Fn Speed - Ktm Team  05h 28' 24'' + 00h 39' 09''  00h 01' 00''
17 33 Harith Noah Koitha Veettil (IND)  Sherco Factory  05h 29' 49'' + 00h 40' 34''  00h 02' 00''
18 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  Fn Speed - Rieju Team  05h 29' 51'' + 00h 40' 36''   
19 101 David Knight (GBR)  Ht Rally Raid Husqvarna Racing  05h 31' 56'' + 00h 42' 41''   
20 31  Martin Michek (CZE) Orion - Moto Racing Group  05h 33' 49'' + 00h 44' 34''  00h 01' 00''
21 32 Tosha Schareina (ESP)  Fn Speed - Ktm Team  05h 44' 37'' + 00h 55' 22''   
22 95 Xavier Flick (FRA)  Xtrem Racing  05h 46' 34'' + 00h 57' 19''   
23 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  05h 46' 40'' + 00h 57' 25''   
24 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  05h 47' 43'' + 00h 58' 28''   
25 29 Emanuel Gyenes (ROU)  Autonet Motorcycle Team  05h 50' 06'' + 01h 00' 51''   
26 36 Jan Brabec (CZE)  Strojrent Racing  05h 53' 25'' + 01h 04' 10''  00h 18' 00''
27 39 Benjamin Melot (FRA)  Benjamin Melot  05h 58' 58'' + 01h 09' 43''   
28 80 Michael Burgess (AUS)  Bas Dakar Ktm Racing Team  05h 59' 12'' + 01h 09' 57''   
29 48 Mathieu Doveze (FRA)  Nomade Racing Assistance  06h 00' 11'' + 01h 10' 56''   
30 53 Libor Podmol (CZE)  Podmol Dakar Team  06h 03' 49'' + 01h 14' 34''   
...              
33 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  06h 15' 04'' + 01h 25' 49''   

Klasyfikacja generalna Dakar 2021 - po 9. etapie:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  36h 51' 00''    
2 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  37h 02' 24'' + 00h 11' 24''  00h 02' 00''
3 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  37h 05' 34'' + 00h 14' 34''   
4 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  37h 08' 26'' + 00h 17' 26''   
5 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  37h 20' 00'' + 00h 29' 00''   
6 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  37h 29' 23'' + 00h 38' 23''  00h 07' 00''
7 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  37h 31' 25'' + 00h 40' 25''  00h 06' 00''
8 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  37h 33' 08'' + 00h 42' 08''   
9 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  37h 51' 37'' + 01h 00' 37''   
10 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  38h 05' 07'' + 01h 14' 07''   
11 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  38h 08' 48'' + 01h 17' 48''  00h 15' 00''
12 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  38h 39' 03'' + 01h 48' 03''  00h 02' 00''
13 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  38h 41' 59'' + 01h 50' 59''  00h 03' 00''
14 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  39h 23' 56'' + 02h 32' 56''  00h 06' 00''
15 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  39h 27' 56'' + 02h 36' 56''  00h 02' 00''
16 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  39h 54' 12'' + 03h 03' 12''  00h 17' 00''
17 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  39h 59' 03'' + 03h 08' 03''   
18 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  40h 15' 14'' + 03h 24' 14''   
19 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  40h 43' 05'' + 03h 52' 05''   
20 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  41h 26' 47'' + 04h 35' 47''  00h 10' 00''
21 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  41h 46' 53'' + 04h 55' 53''  00h 01' 00''
22 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  42h 36' 14'' + 05h 45' 14''  00h 15' 00''
23 30 Arunas Gelazninkas (LTU)  Zigmas Dakar Team  42h 43' 52'' + 05h 52' 52''   
24 54 Camille Chapeliere (FRA)  Team Baines Rally  43h 01' 44'' + 06h 10' 44''  01h 01' 00''
25 33 Harith Noah Koitha Veettil (IND)  Sherco Factory  43h 22' 43'' + 06h 31' 43''  00h 02' 00''
26 29 Emanuel Gyenes (ROU)  Autonet Motorcycle Team  43h 27' 25'' + 06h 36' 25''  00h 02' 00''
27 101 David Knight (GBR)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  43h 44' 12'' + 06h 53' 12''  00h 24' 00''
28 39 Benjamin Melot (FRA)  Benjamin Melot  43h 50' 51'' + 06h 59' 51''  00h 01' 00''
29 25 Paul Spierings (NLD)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  44h 39' 09'' + 07h 48' 09''   
30 80 Michael Burgess (AUS)  Bas Dakar KTM Racing Team  44h 58' 55'' + 08h 07' 55''  00h 39' 00''
31 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  45h 21' 08'' + 08h 30' 08''   

 

REKLAMA

Dakar 2021 etap 10. - wyniki:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 12' 33''    
2 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 15' 48'' + 00h 03' 15''   
3 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 17' 44'' + 00h 05' 11''   
4 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  03h 18' 21'' + 00h 05' 48''   
5 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  03h 18' 29'' + 00h 05' 56''   
6 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  03h 21' 40'' + 00h 09' 07''   
7 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  03h 23' 42'' + 00h 11' 09''   
8 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  03h 25' 10'' + 00h 12' 37''   
9 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  03h 27' 41'' + 00h 15' 08''   
10 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  03h 28' 57'' + 00h 16' 24''   
11 4 Jose Ignacio Cornejo Florimo (CHL)  Monster Energy Honda Team 2021  03h 30' 15'' + 00h 17' 42''   
12 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  03h 30' 39'' + 00h 18' 06''   
13 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  03h 31' 20'' + 00h 18' 47''   
14 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  03h 31' 41'' + 00h 19' 08''   
15 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  03h 32' 22'' + 00h 19' 49''   
16 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  03h 2' 33'' + 00h 20' 00''   
17 33 Harith Noah Koitha Veettil (IND)  Sherco Factory  03h 38' 16'' + 00h 25' 43''   
18 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  03h 39' 07'' + 00h 26' 34''   
19 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  03h 41' 38'' + 00h 29' 05''   
20 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  03h 44' 47'' + 00h 32' 14''   
21 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing GrouP  03h 45' 25'' + 00h 32' 52''   
22 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  03h 56' 04'' + 00h 43' 31''   
23 30 Arunas Gelazninkas (LTU)  Zigmas Dakar Team  03h 57' 47'' + 00h 45' 14''   
24 54 Camille Chapeliere (FRA)  Team Baines Rally  03h 58' 25'' + 00h 45' 52''   
25 25 Paul Spierings (NLD)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  04h 04' 35'' + 00h 52' 02''   
26 53 Libor Podmol (CZE)  Podmol Dakar Team  04h 06' 47'' + 00h 54' 14''   
27 80 Michael Burgess (AUS)  Bas Dakar KTM Racing Team  04h 08' 32'' + 00h 55' 59''   
28 48 Mathieu Doveze (FRA)  Nomade Racing Assistance  04h 13' 53'' + 01h 01' 20''   
29 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  04h 14' 55'' + 01h 02' 22''   
30 36 Jan Brabec (CZE)  Strojrent Racing  04h 16' 09'' + 01h 03' 36''  00h 15' 00''

Klasyfikacja generalna Dakar 2021 - po 10. etapie:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  40h 20' 08''   00h 02' 00''
2 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  40h 20' 59'' + 00h 00' 51''   
3 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull Ktm Factory Team  40h 30' 44'' + 00h 10' 36''   
4 88 Joan Barreda Bort (ESP)  Monster Energy Honda Team 2021  40h 35' 48'' + 00h 15' 40''   
5 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar Ktm Racing Team  40h 49' 46'' + 00h 29' 38''  00h 06' 00''
6 21 Daniel Sanders (AUS)  Ktm Factory Team  40h 51' 03'' + 00h 30' 55''  00h 07' 00''
7 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  41h 00' 49'' + 00h 40' 41''   
8 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  41h 24' 10'' + 01h 04' 02''   
9 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  41h 32' 30'' + 01h 12' 22''  00h 15' 00''
10 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  41h 36' 27'' + 01h 16' 19''   
11 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  42h 08' 00'' + 01h 47' 52''  00h 02' 00''
12 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  42h 13' 40'' + 01h 53' 32''  00h 03' 00''
13 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull Ktm Factory Team  42h 46' 25'' + 02h 26' 17''  00h 02' 00''
14 74 Jaume Betriu (ESP)  Fn Speed - Ktm Team  43h 05' 34'' + 02h 45' 26''  00h 06' 00''
15 32 Tosha Schareina (ESP)  Fn Speed - Ktm Team  43h 31' 25'' + 03h 11' 17''   
16 24 Sebastian Bühler (DEU) Hero Motosports Team Rally  43h 50' 16'' + 03h 30' 08''  00h 17' 00''
17 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  Fn Speed - Rieju Team  43h 54' 21'' + 03h 34' 13''   
18 87 Oriol Mena (ESP)  Fn Speed - Rieju Team  44h 13' 44'' + 03h 53' 36''   
19 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  45h 32' 18'' + 05h 12' 10''  00h 01' 00''
20 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  45h 42' 59'' + 05h 22' 51''  00h 10' 00''
21 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  46h 21' 01'' + 06h 00' 53''  00h 15' 00''
22 30 Arunas Gelazninkas (LTU)  Zigmas Dakar Team  46h 41' 39'' + 06h 21' 31''   
23 54 Camille Chapeliere (FRA)  Team Baines Rally  47h 00' 09'' + 06h 40' 01''  01h 01' 00''
24 33 Harith Noah Koitha Veettil (IND)  Sherco Factory  47h 00' 59'' + 06h 40' 51''  00h 02' 00''
25 29 Emanuel Gyenes (ROU)  Autonet Motorcycle Team  47h 44' 00'' + 07h 23' 52''  00h 02' 00''
26 101 David Knight (GBR)  Ht Rally Raid Husqvarna Racing  48h 02' 15'' + 07h 42' 07''  00h 24' 00''
27 39 Benjamin Melot (FRA)  Benjamin Melot  48h 16' 19'' + 07h 56' 11''  00h 01' 00''
28 25 Paul Spierings (NLD)  Ht Rally Raid Husqvarna Racing  48h 43' 44'' + 08h 23' 36''   
29 80 Michael Burgess (AUS)  Bas Dakar Ktm Racing Team  49h 07' 27'' + 08h 47' 19''  00h 39' 00''
30 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  49h 36' 03'' + 09h 15' 55''   

 

 

REKLAMA

REKLAMA

Dakar 2021 etap 11. - wyniki:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  04h 35' 12''    
2 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  04h 37' 52'' + 00h 02' 40''   
3 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  04h 41' 36'' + 00h 06' 24''   
4 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  04h 43' 46'' + 00h 08' 34''   
5 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  04h 44' 39'' + 00h 09' 27''   
6 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  04h 47' 58'' + 00h 12' 46''   
7 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  04h 50' 00'' + 00h 14' 48''   
8 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  04h 50' 21'' + 00h 15' 09''   
9 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  04h 51' 57'' + 00h 16' 45''   
10 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  04h 53' 27'' + 00h 18' 15''   
11 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  04h 56' 51'' + 00h 21' 39''   
12 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  04h 59' 01'' + 00h 23' 49''   
13 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  05h 01' 05'' + 00h 25' 53''   
14 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  05h 02' 18'' + 00h 27' 06''   
15 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  05h 02' 59'' + 00h 27' 47''   
16 74 Jaume Betriu (ESP) FN Speed - KTM Team  05h 03' 17'' + 00h 28' 05''   
17 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  05h 05' 45'' + 00h 30' 33''   
18 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  05h 12' 42'' + 00h 37' 30''   
19 33 Harith Noah Koitha Veettil (IND)  Sherco Factory  05h 16' 28'' + 00h 41' 16''   
20 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  05h 20' 35'' + 00h 45' 23''   
21 101 David Knight (GBR)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  05h 22' 03'' + 00h 46' 51''   
22 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  05h 24' 49'' + 00h 49' 37''   
23 53 Libor Podmol (CZE)  Podmol Dakar Team  05h 29' 08'' + 00h 53' 56''   
24 25 Paul Spierings (NLD) HT Rally Raid Husqvarna Racing  05h 30' 04'' + 00h 54' 52''   
25 54 Camille Chapeliere (FRA)  Team Baines Rally  05h 31' 32'' + 00h 56' 20''   
26 30 Arunas Gelazninkas (LTU)  Zigmas Dakar Team  05h 32' 20'' + 00h 57' 08''   
27 36 Jan Brabec (CZE)  Strojrent Racing  05h 37' 32'' + 01h 02' 20''  00h 15' 00''
28 39 Benjamin Melot (FRA)  Benjamin Melot  05h 38' 45'' + 01h 03' 33''   
29 29 Emanuel Gyenes (ROU)  Autonet Motorcycle Team  05h 39' 10'' + 01h 03' 58''   
30 48 Mathieu Doveze (FRA)  Nomade Racing Assistance  05h 51' 20'' + 01h 16' 08''   
...              
32 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  05h 59' 17'' + 01h 24' 05''   

Klasyfikacja generalna Dakar 2021 - po 11. etapie:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  45h 01' 44''   00h 02' 00''
2 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull Ktm Factory Team  45h 05' 56'' + 00h 04' 12''   
3 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  45h 08' 57'' + 00h 07' 13''   
4 21 Daniel Sanders (AUS)  Ktm Factory Team  45h 34' 49'' + 00h 33' 05''  00h 07' 00''
5 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar Ktm Racing Team  45h 50' 51'' + 00h 49' 07''  00h 06' 00''
6 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  45h 51' 10'' + 00h 49' 26''   
7 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  46h 02' 02'' + 01h 00' 18''   
8 42 Adrien Van Beveren (FRA)  Monster Energy Yamaha Rally Team  46h 22' 30'' + 01h 20' 46''  00h 15' 00''
9 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  46h 28' 24'' + 01h 26' 40''   
10 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  47h 16' 39'' + 02h 14' 55''  00h 03' 00''
11 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  47h 20' 42'' + 02h 18' 58''  00h 02' 00''
12 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull Ktm Factory Team  47h 31' 04'' + 02h 29' 20''  00h 02' 00''
13 74 Jaume Betriu (ESP)  Fn Speed - Ktm Team  48h 08' 51'' + 03h 07' 07''  00h 06' 00''
14 32 Tosha Schareina (ESP)  Fn Speed - Ktm Team  48h 28' 16'' + 03h 26' 32''   
15 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  48h 50' 17'' + 03h 48' 33''  00h 18' 00''
16 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  Fn Speed - Rieju Team  49h 00' 06'' + 03h 58' 22''   
17 87 Oriol Mena (ESP)  Fn Speed - Rieju Team  49h 07' 11'' + 04h 05' 27''   
18 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  50h 52' 53'' + 05h 51' 09''  00h 01' 00''
19 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  51h 07' 48'' + 06h 06' 04''  00h 10' 00''
20 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  51h 23' 19'' + 06h 21' 35''  00h 15' 00''
21 30 Arunas Gelazninkas (LTU)  Zigmas Dakar Team  52h 13' 59'' + 07h 12' 15''   
22 33 Harith Noah Koitha Veettil (IND)  Sherco Factory  52h 17' 27'' + 07h 15' 43''  00h 02' 00''
23 54 Camille Chapeliere (FRA)  Team Baines Rally  52h 31' 41'' + 07h 29' 57''  01h 01' 00''
24 29 Emanuel Gyenes (ROU)  Autonet Motorcycle Team  53h 23' 10'' + 08h 21' 26''  00h 02' 00''
25 101 David Knight (GBR)  Ht Rally Raid Husqvarna Racing  53h 24' 18'' + 08h 22' 34''  00h 24' 00''
26 39 Benjamin Melot (FRA)  Benjamin Melot  53h 55' 04'' + 08h 53' 20''  00h 01' 00''
27 25 Paul Spierings (NLD)  Ht Rally Raid Husqvarna Racing  54h 13' 48'' + 09h 12' 04''   
28 80 Michael Burgess (AUS)  Bas Dakar Ktm Racing Team  55h 01' 07'' + 09h 59' 23''  00h 39' 00''
29 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  55h 35' 20'' + 10h 33' 36''   
30 53 Libor Podmol (CZE)  Podmol Dakar Team  55h 50' 05'' + 10h 48' 21''  00h 15' 00''

 

REKLAMA

Dakar 2021 etap 12. - wyniki:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  02h 17' 02''    
2 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  02h 19' 19'' + 00h 02' 17''   
3 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  02h 21' 15'' + 00h 04' 13''   
4 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  02h 22' 51'' + 00h 05' 49''   
5 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  02h 24' 13'' + 00h 07' 11''   
6 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco Factory  02h 27' 33'' + 00h 10' 31''   
7 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  02h 27' 42'' + 00h 10' 40''   
8 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  02h 29' 20'' + 00h 12' 18''   
9 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  02h 29' 37'' + 00h 12' 35''   
10 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  02h 30' 08'' + 00h 13' 06''   
11 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  02h 30' 09'' + 00h 13' 07''   
12 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  02h 32' 36'' + 00h 15' 34''   
13 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  02h 33' 13'' + 00h 16' 11''  00h 03' 00''
14 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  02h 33' 46'' + 00h 16' 44''   
15 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  02h 34' 57'' + 00h 17' 55''   
16 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  02h 37' 56'' + 00h 20' 54''   
17 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  02h 40' 27'' + 00h 23' 25''   
18 95 Xavier Flick (FRA)  Xtrem Racing  02h 42' 09'' + 00h 25' 07''   
19 33 Harith Noah Koitha Veettil (IND)  Sherco Factory  02h 43' 20'' + 00h 26' 18''   
20 101 David Knight (GBR)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  02h 44' 33'' + 00h 27' 31''   
21 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  02h 44' 50'' + 00h 27' 48''  00h 10' 00''
22 29 Emanuel Gyenes (ROU)  Autonet Motorcycle Team  02h 45' 35'' + 00h 28' 33''   
23 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  02h 46' 07'' + 00h 29' 05''  00h 20' 00''
24 54 Camille Chapeliere (FRA)  Team Baines Rally  02h 47' 19'' + 00h 30' 17''   
25 39 Benjamin Melot (FRA)  Benjamin Melot  02h 48' 10'' + 00h 31' 08''  00h 05' 00''
26 36 Jan Brabec (CZE)  Strojrent Racing  02h 48' 59'' + 00h 31' 57''  00h 16' 00''
27 25 Paul Spierings (NLD)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  02h 49' 51'' + 00h 32' 49''   
28 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  02h 52' 08'' + 00h 35' 06''   
29 30 Arunas Gelazninkas (LTU)  Zigmas Dakar Team  02h 53' 12'' + 00h 36' 10''   
30 80 Michael Burgess (AUS)  Bas Dakar KTM Racing Team  02h 53' 25'' + 00h 36' 23''  

Klasyfikacja generalna Dakar 2021 - po 12. etapie:

Poz. Nr start. Zawodnik Naro-dowość Team Czas Strata Kara
1 47 Kevin Benavides (ARG)  Monster Energy Honda Team 2021  47h 18' 14''   00h 02' 00''
2 1 Ricky Brabec (USA)  Monster Energy Honda Team 2021  47h 23' 10'' + 00h 04' 56''   
3 5 Sam Sunderland (GBR)  Red Bull KTM Factory Team  47h 34' 11'' + 00h 15' 57''   
4 21 Daniel Sanders (AUS)  KTM Factory Team  47h 57' 06'' + 00h 38' 52''  00h 07' 00''
5 9 Skyler Howes (USA)  Bas Dakar KTM Racing Team  48h 10' 47'' + 00h 52' 33''  00h 06' 00''
6 15 Lorenzo Santolino (ESP)  Sherco FactorY  48h 16' 44'' + 00h 58' 30''   
7 2 Pablo Quintanilla (CHL)  Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing  48h 4' 53'' + 01h 26' 39''  00h 10' 00''
8 11 Stefan Svitko (SVK)  Slovnaft Rally Team  49h 01' 21'' + 01h 43' 07''   
9 52 Matthias Walkner (AUT)  Red Bull KTM Factory Team  49h 50' 26'' + 02h 32' 12''  00h 02' 00''
10 31 Martin Michek (CZE)  Orion - Moto Racing Group  50h 00' 51'' + 02h 42' 37''  00h 23' 00''
11 27 Joaquim Rodrigues (PRT)  Hero Motosports Team Rally  50h 22' 38'' + 03h 04' 24''  00h 37' 00''
12 74 Jaume Betriu (ESP)  FN Speed - KTM Team  50h 35' 30'' + 03h 17' 16''  00h 06' 00''
13 32 Tosha Schareina (ESP)  FN Speed - KTM Team  50h 59' 49'' + 03h 41' 35''   
14 24 Sebastian Bühler (DEU)  Hero Motosports Team Rally  51h 18' 17'' + 04h 00' 03''  00h 18' 00''
15 17 Joan Pedrero Garcia (ESP)  FN Speed - Rieju Team  51h 25' 42'' + 04h 07' 28''   
16 87 Oriol Mena (ESP)  FN Speed - Rieju Team  51h 37' 38'' + 04h 19' 24''   
17 44 Laia Sanz (ESP)  Gas Gas Factory Team  53h 47' 45'' + 06h 29' 31''  00h 12' 00''
18 26 Milan Engel (CZE)  Orion - Moto Racing Group  53h 48' 43'' + 06h 30' 29''  00h 21' 00''
19 19 Rui Goncalves (PRT)  Sherco Factory  53h 53' 35'' + 06h 35' 21''  00h 18' 00''
20 33 Harith Noah Koitha Veettil (IND)  Sherco Factory  54h 58' 05'' + 07h 39' 51''  00h 02' 00''
21 30 Arunas Gelazninkas (LTU)  Zigmas Dakar Team  55h 04' 23'' + 07h 46' 09''   
22 54 Camille Chapeliere (FRA)  Team Baines Rally  55h 38' 18'' + 08h 20' 04''  01h 23' 00''
23 29 Emanuel Gyenes (ROU)  Autonet Motorcycle Team  56h 06' 28'' + 08h 48' 14''  00h 02' 00''
24 101 David Knight (GBR)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  56h 11' 25'' + 08h 53' 11''  00h 29' 00''
25 39 Benjamin Melot (FRA)  Benjamin Melot  56h 40' 10'' + 09h 21' 56''  00h 06' 00''
26 25 Paul Spierings (NLD)  HT Rally Raid Husqvarna Racing  57h 00' 31'' + 09h 42' 17''   
27 80 Michael Burgess (AUS)  Bas Dakar KTM Racing Team  58h 11' 44'' + 10h 53' 30''  00h 59' 00''
28 63 Konrad Dąbrowski (POL)  Duust Rally Team  58h 24' 36'' + 11h 06' 22''   
29 48 Mathieu Doveze (FRA)  Nomade Racing Assistance  59h 07' 25'' + 11h 49' 11''  00h 05' 00''
30 37 David Pabiska (CZE)  Jantar Team  59h 12' 13'' + 11h 53' 59''  00h 01' 00''

 

Zobacz również:
CFMoto wchodzi w świat wyścigów motocyklowych. Chińczycy ogłosili, że w 2022 roku wystawią w wyścigach Moto3 motocykl pod własną marką. Partnerem będzie team Prüstel GP.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA