Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Dakar Etap 2

Drugi, wczorajszy etap rajdu Dakar wiódł z Cordoby do San Miguel de Tucuman. Motocykliści mieli do pokonania 300-kilometrowy trudny i wymagający odcinek. Samochody jechały inna trasą a do pokonania miały 324 km. Etap padł łupem Cyrila Despresa.

Tuż za nim dojechał Marc Coma, obaj na KTM-ach, a niespodziankę sprawił David Casteu, który dojechał 3 na motocyklu Sherco. Polacy zajęli miejsca w trzeciej dziesiątce. Dąbrowski był 23 a Czachor 24. Póki co to Marek Dąbrowski jest bliżej pierwszej dziesiątki choć wciąż daleko bo na 19 miejscu, a kapitan Orlen Teamu Jacek Czachor jest dopiero 23. Dobrze pojechał Krzysztof Hołowczyc. W swoim BMW X3 zajął ponownie 6 miejsce. Dzięki tak równej jeździe zajmuje 5 miejsce w generalce ze stratą 16 minut do lidera Carlosa Sainza. Kłopotów na trasie nie ustrzegł się jedyny już polski quadowiec. Łukasz Łaskawiec pokonał etap ze stratą prawie 1 godziny i 20 minut i zajął 28 miejsce na tym etapie.

A tak wyglądał wypadek Rafała Sonika - jakość lipna, ale co nieco widać:

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ