REKLAMA

Dakar już w Chile

Trasa Dakaru poprowadziła wszystkie ekipy na bezdroża Chile. Siódmy etap zaraz po dniu odpoczynku prowadzi z Aricy do Antofagasty. Polscu zawodnicy wciąż jadą.

Siódmy etap został skrócony z powodów bezpieczeństwa do około 270 kilometrów. Motocykliści Orlen Teamu jechali nie najgorzej, jednak pobłądzili na trasie i zajęli odpowiednio 23 (Czachor) i 26 miejsce (Dąbrowski). Etap padł łupem Francisco Lopeza Contardo, przed Despresem i Comą. Liderem wyścigu wciąż jest Marc Coma przed Cyrilem Despres Czachor jest 17, a Dąbrowski 18. W quadach wszystkich zaskoczył Łukasz Łaskawiec który zaliczył bardzo udany etap i finiszował na 2 pozycji. Łukasz zajmuje 8 miejsce w generalce. Prowadzi Argentyńczyk Tomas Maffei, a po piętach depcze mu Alejandro Patronelli. Krzysztof Hołowczyc mimo złapanego kapcia na trasie ukończył etap na 8 miejscu, a w generalce wciąż jest na 5 pozycji. Dziś na trasę wystartowało jedynie 112 motocykli i 17 quadów. Liczba uczestników w dalszym ciągu będzie maleć, ale takie są po prostu trudy tego arcywymagającego rajdu.


zobacz galerię

Zobacz również:
Produkcja na potrzeby rynku motocyklowego nie jest dla firmy Bilstein całkiem nowym doświadczeniem. Od lat firma produkuje amortyzatory do starszych modeli motocykli oraz amortyzatory do motocykli z wózkami bocznymi. W najbliższym czasie Bilstein chce namieszać w segmencie zawieszeń do motocykli sportowych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA