DareDevilFMX - polski FMX dorasta?

Do tej pory niewiele można było powiedzieć o polskim Freestyle Motocrossie. Tu i tam było słychać o świrach, którzy próbują wykręcić jakieś ciekawe tricki na usypanych łopatą górkach, no i oczywiście o Bartku Obłuckim wybijającym się ponad przeciętność. Chyba jednak nadszedł czas, że polski FMX zaczyna dorastać.

Oto team DareDevilFMX - inicjatywa Grzegorza Czerwca. To chyba pierwszy profesjonalny polski team Freestyle'owy stworzony na podobieństwo Crusty Demons, czy też Metal Mulisha. Wreszcie pojawia się ekipa, która zrzesza kilku zakręconych ludzi, ma wyznaczone cele i założenia, a nie błąka się bez ładu i składu.


Do DareDevilFMX należą: Artur Puzio, Marcin Łukaszczyk, Michał Daciuk i Bartek Ogłaza. Być może to właśnie znak czasu i dzięki temu polski FMX nabierze nieco rozpędu. Jedno jest pewne - inicjatywa bardzo szlachetna. Tymczasem czekamy na wyniki i pierwsze osiągnięcia. DareDevilFMX chcą również promować FMX w Polsce dlatego planują organizację 5 edycji FMX Campu oraz zgrupowań motocrossowo-freestyle'owych dla młodych zawodników. Jeśli jest zainteresowany wsparciem tej ekipy - również sponsorskim właź na www.ddworld.pl.

REKLAMA