Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Darmowe szkolenia Suzuki

Jeżeli kupisz „125” w salonie Suzuki, w gratisie dostaniesz szkolenie.

Kupujesz Suzuki 125 - szkolenie dostajesz gratis.

Suzuki organizuje szkolenia dla tych co kupili nowe motocykle do 125 cm3. Jest to świetne wprowadzenie po przesiadce z samochodu. Szkolenie będzie się składać z części teoretycznej i praktycznej. Nauczysz się manewrowania, skręcania, omijania przeszkód i awaryjnego hamowania, czyli wszystkiego co jest ci potrzebne, by przetrwać w miejskiej dżungli.

Jedyne co ci potrzebne to motocykl (zarejestrowany, z ważnym OC), ubranie motocyklowe, kask, buty i rękawice. Szkolenia odbywać się będą w Warszawie, Wrocławiu, Toruniu, Szczecinie i Krakowie, ale pamiętaj: liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.suzuki-moto.pl/suzuki-moto-szkola-125.html

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij