Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Demówka Hayabusy w Suzuki Pol-Motors

We wrocławskim salonie Suzuki Pol-Motors przy Kamiennej 145 pojawiła się demówka Hayabusy 2012. Każdy chętny może teraz dosiąść "Sokoła wędrownego" i sprawdzić na czym polega fenomen tej maszyny.

Hayabusa jest dostępna do jazd testowych. Każdy chętny musi dysponować oczywiście prawem jazdy, ciuchami motocyklowymi, a z portfela musi wysupłać 2000 zł na zwrotny depozyt, który jest do odbioru po zakończeniu jazdy testowej. Do wyrwania na przejażdżkę testową jest też GSR 750 i DL-650 V-Strom (tutaj kaucja wynosi 1000 zł).

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ