[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Desafio Ruta 40: Kolejne podium Rafała Sonika

Po siedmiu miesiącach przerwy Rafał Sonik wraca do gry! Kontuzja nogi nie przeszkodziła mu w zdobyciu podium podczas Desafio Ruta 40. Czy uda mu się utrzymać dobrą formę aż do Rajdu Maroka?

Powoli do celu

Ostatniego dnia walki w wyścigu Desafio Ruta 40, żaden z quadowców wolał nie ryzykować. Zawodnicy Nicolas Cavigliasso, Aleksander Maksimow i Rafał Sonik obrali taktykę "wolno, ale bezpiecznie" i dojechali do mety na tych pozycjach, które zajmowali po czterech dniach rywalizacji.

Podium po kontuzji

Próba odrabiania strat nie miałaby żadnego sensu. Nawet treningowego, ponieważ moje kolana i całe nogi są już tak zmaltretowane, że mógłbym tylko zrobić im krzywdę. Na szczęście jest to ból przeciążeniowy, który minie po odpowiednim procesie regeneracji – powiedział Rafał Sonik.

REKLAMA

Sześciokrotny zdobywca Pucharu Świata może być z siebie dumny. Wracając do rywalizacji po bardzo skomplikowanej kontuzji (upadek z wydmy na Dakarze) i długiej przerwie niezbędnej do rehabilitacji, przetrwał to, czego nie wytrzymali dobrze przygotowani rywale.

Rajd Maroka

Przed quadowcami jeszcze jedna runda Pucharu Świata – Rajd Maroka (3-9 października). Przed decydującą rundą cyklu, Rafał Sonik wciąż ma realne szanse na podium w klasyfikacji generalnej i utrzymanie pozycji lidera wśród weteranów.

Nie daję się porwać emocjom, ale dobrze jest znów poczuć dreszczyk związany z rywalizacją o czołowe lokaty – przyznał Rafał Sonik.

Wyniki

Wyniki V etapu (FIM):
1. Nicolas Cavigliasso (ARG) 2:41.51
2. Aleksander Maksimow (RUS) +12.20
3. Rafał Sonik (POL) +17.40

Klasyfikacja generalna (FIM):
1. Nicolas Cavigliasso (ARG) 21:48.05
2. Aleksander Maksimow (RUS) +1:18.06
3. Rafał Sonik (POL) +2:19.40

Klasyfikacja Pucharu Świata:
1. Aleksander Maksimow (RUS) 77
2. Nicolas Cavigliasso (ARG) 56
3. Kees Koolen (NLD) 51
4. Rafał Sonik (POL) 38
5. Jeremias Goonzalez Ferioli (ARG) 26

Klasyfikacji weteranów FIM:
1. Rafał Sonik (POL) 56
2. Kees Koolen (NLD) 47
3. David McBride (GBR) 28
4. Alejandro Aros (CHL) 23
-. Richard Brewer (NLD) 23

zobacz galerię

Zobacz również:
Ostatnie kilka dni stało pod znakiem prezentacji zespołów MotoGP z nowymi składami. Czas na Ducati MotoGP Team i nowe barwy Desmosedici.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij